Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów

Teatr Komedia

ul. Słowackiego 19a
01-592 Warszawa

Teatr Komedia mieści się w zabytkowym budynku przy ul. Sierpeckiej 7. Swoją działalność rozpoczął w 1957 r spektaklem „Kiss me Kate” w reżyserii Jerzego Rakowieckiego ze scenografią Jana Kosińskiego.
Repertuar Teatru Komedia oferuje głównie klasyczne komedie, a wśród nich: „Gwałtu co się dzieje” i „Dożywoscie” Aleksandra Fredry, komedie muzyczne i śpiewogry jak „Jak się nie boję braci Rojek” K.I. Gałczyńskiego, oraz spektakle dla dzieci i młodzieży jak np.:”Pierścień i róża”, „Krasnoludzki, krasnoludki”.
Spektakle Teatru Komedia pozwalają widzom odpocząć od trudów codzienności, pozwalają na podróż do kolorowego świata baśni i uśmiechu nawet za sprawą klasycznych utworów. Pojawiają się przedstawienia z repertuaru klasycznego, w tym m.in.: „Pan Tadeusz” w reż. Jana Englerta, śpiewogry i musicale takie jak „Pan Twardowski”, w reż. Krzysztofa Jasińskiego, komedie i farsy, a wśród nich „Mój przyjaciel Harvey” z udziałem Ireny Kwiatkowskiej i Jana Kobuszewskiego w reż. Marcina Sławińskiego. Z przedstawień kierowanych do młodzieży „Królewna Śnieżka” w reż, Krzysztofa Koldergra czy „Król Maciuś I” w reż. Cezarego Domagały.

Bilety i wejściówki do Teatru Komedia w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Teatr Komedia w Warszawie