W obronie jaskiniowca - zdjęcie W obronie jaskiniowca - zdjęcie

Średnia ocena

6 oddanych głosów
14 zainteresowanych osób

7,2 / 10

W obronie jaskiniowca

Powrót legendarnej komedii w brawurowym wykonaniu Emiliana Kamińskiego. Spektakl „W obronie jaskiniowca”, na życzenie widzów znów może cieszyć warszawską publiczność... To sztuka, która uzależnia, a rekordzistka obejrzała przedstawienie aż 48 razy!

Po latach przerwy Emilian Kamiński wcielając się we współczesnego jaskiniowca demaskuje zawiłości relacji damsko-męskich, które niewiele zmieniły się od czasów pierwotnych.

Kobiety i mężczyźni nie mają łatwego życia, zwłaszcza razem. „W obronie jaskiniowca” to one man show, który przy kawalkadzie śmiechów widowni bezlitośnie rozprawia się ze stereotypami na temat związków, małżeństwa oraz przywar płci pięknej i tej nieco brzydszej. Pomimo całego rozwoju cywilizacji, lotów w kosmos, klonowania, coraz szybszych komputerów, rozwój uczuć i praw rządzących naturą człowieka nie następuje tak szybko, pomimo że człowiek zamienił jaskinię na przytulne i nowoczesne M4.

Spektakl „W obronie jaskiniowca” grany jest obecnie w 150 miastach w 30 krajach na całym świecie. Teatr Kamienica wznowił przedstawienie specjalnie na życzenie widzów, dzięki licencji Theatr Mogul z Islandii.

Na scenie występuje Emilian Kamiński.

Czas trwania: 100 minut
Źródło zdjęcia: http://teatrkamienica.pl

Realizacja

Autor: Rob Becker

Reżyseria: Emilian Kamiński

Scenariusz na podstawie sztuki: Roba Beckera

Współpraca literacka: Dorota Kamińska i Mariusz Arno-Jaworowski

Reżyseria i wykonanie: Emilian Kamiński

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  szalenie zabawny

  ol.....@....pl / 24 maja 2021

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorska! Zabawny tekst! Gorąco polecam!

  ka.....@gm...il.com / 20 października 2019

 • 8,0/ 10

  Moja ocena 8 ze względu na osobę Pana Emiliana Kamińskiego. Wspaniały człowiek i sympatyczny aktor ze starej szkoły. Sama sztuka, a właściwie relacja wypada bardziej blado, ale w obecnych czasach pozostało nam tylko śmiech. Kamienica sam teatr godny polecenia i ten klimat starej Warszawy.

  eg.....@....pl / 06 lutego 2022

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93, Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet