Test - zdjęcie Test - zdjęcie Test - zdjęcie Test - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy
114 zainteresowanych osób

8,8 / 10

Test

Sto tysięcy teraz czy milion za dziesięć lat? Zazwyczaj żyjemy w błogim przekonaniu, że jesteśmy przyzwoitymi ludźmi. Że mamy solidny kręgosłup moralny i nie z nami takie numery... Ale dopóki nie nastąpi chwila realnej próby - dopóty tak naprawdę nie wiemy, kim jesteśmy...

Wybór przed którym stanie małżeństwo - Pola (Daria Widawska/ Ilona Wrońska) i Daniel (Mariusz Słupiński/ Leszek Lichota) nie jest prosty. Z pozoru niewinna, towarzyska gra niesie za sobą poważne konsekwencje, gdy na stół zostają wyłożone realne pieniądze.Gdy każde z małżonków chce zdecydować się na inną opcję, rozpoczyna się małżeńska walka na argumenty, która niespodziewanie wymyka się spod kontroli. Na jaw wychodzą pikantne szczegóły z życia pary, które stają się prawdziwą pożywką dla ich…przyjaciół – milionera Bruna (Jarosław Boberek) oraz młodziutkiej psycholożki Beaty (Aleksandra Grzelak/Michalina Sosna). Niewinna gra uwalnia demony, a emocje wymykają się spod kontroli. Pozornie błahy test okazuje się być życiową próbą i wyborem pomiędzy miłością a pieniędzmi.

Test, którego autorem jest Jordi Vallejo Duarrito to niezwykle ujmująca sztuka o miłości, kłamstwach i ukrytych pragnieniach. Spektakl objawia siłę zarówno prawdziwych uczuć, jak i pieniędzy dla ludzi XXI wieku.

Mistrzowski dialog i wciągająca fabuła sztuki sprawiają, że widz staje się uczestnikiem tej niełatwej gry. Czy test – swoista próba przyzwoitości i moralności pokaże kim naprawdę jesteś?

W spektaklu występują między innymi Jarosław Boberek jako Bruno, Daria Widawska jako Pola, Leszek Lichota jako Daniel, Mariusz Słupiński jako Daniel, Michalina Sosna jako Beata, Aleksandra Grzelak jako Beata, Ilona Wrońska jako Pola.

Czas trwania: 70 minut

Realizacja

Reżyseria: Tomasz Obara

Tłumaczenie: Rubi Birden

Scenografia: Andrzej Lewczuk

Kostiumy: Agnieszka Prokopczuk

Asystentka reżysera.: Hanna Pastor

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  Aktorzy świetnie dopasowani do swoich ról, dzięki czemu grają rewelacyjnie! Jarek Boberek mistrzowsko gra milionera, jakby nim był. 😀

  a......@....pl / 05 lipca 2019

 • 8,0/ 10

  Dobra gra aktorów, brawo. Trochę za małe ‚nachylenie’ widowni i kłopot z oglądaniem sceny.

  wj.....@ya...oo.com / 30 września 2019

 • 8,0/ 10

  Bardzo dobra gra aktorska. Spektakl bardzo mi się podobał. Polecam.

  ki.....@....pl / 16 lipca 2019

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93
00-144 Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.