Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko - zdjęcie Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko - zdjęcie Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko - zdjęcie Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów
145 zainteresowanych osób

9,8 / 10

Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko

Co byś zrobił gdybyś trafił kumulację w loterii i z dnia na dzień został milionerem? Odpowiedź wydaje się prosta? Nic bardziej mylnego. Każdego bowiem, po pierwszej chwili euforii, mogą najść wątpliwości - i co dalej? A jeśli dodatkowo najbliżsi mają zupełnie inne zdanie niż Ty i nie podzielają Twojej oryginalnej życiowej filozofii? Wtedy wygrane pieniędze mogą okazać się niczym w porównaniu do skali kłopotów, nerwów i emocji, które pojawią się wraz z nagrodą.

Ważne dylematy ubrane w przekomiczne sytuacje, zaskakujące rozwiązania z pozoru prozaicznych problemów, dialogi pełne inteligentnego, uszczypliwego poczucia humoru, cięte riposty i obraz najbardziej pierwotnych instynktów ludzkiej natury.

Zapraszamy Państwa na komedię „Kumulacja, czyli pieniądze to nie wszystko”, polską prapremierę francuskiej sztuki „Non a l’argent!” Flavi Coste, w reżyserii Tomasza Sapryka. Na scenie wyjątkowy zespół aktorski: Michał Meyer jako „szczęśliwy” zwycięzca, Maria Dębska w roli jego zirytowanej życiem żony, Marcin Bosak jako wspólnik i niezastąpiony przyjaciel domu, oraz Izabela Dąbrowska w roli mamusi, której „ciągle coś się od życia należy”.

Długo nie zapomnicie tej sztuki, a postawione w niej pytania będą Was bawić, zastanawiać i jednocześnie prowokować do przemyśleń. Bowiem kiedy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze, budzą się nasze mocno uśpione demony i prawdziwe pragnienia, a rodzinno-przyjacielskie więzi poddane są najcięższej z prób…

Na scenie występuje Michał Meyer jako Richard, Maria Dębska jako Clair, Izabela Dąbrowska jako Rose, Marcin Bosak jako Etienne.

Czas trwania: 90 minut
Źródło zdjęcia: https://teatrkamienica.pl/pl/aktualnosci/588/kumulacja-czyli-pieniadze-to-nie-wszystko

Zwiastuny

Realizacja

Autor: Flavia Coste

Reżyseria: Tomasz Sapryk

Tytuł oryginału: "Non a l'argent"

Tłumaczenie: Witek Stefaniak

Scenografia: Witek Stefaniak

Kostiumy: Aneta Suskiewicz

Kierownik produkcji: Andżelika Piechowiak

Asystentka reż.: Marta Gierzyńska

Charakteryzacja: Izabela Janhz- Zuba

Produkcja: Agencja Produkcyjna PALMA

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Świetna gra aktorów, duża dawka dobrego humoru.POLECAM

  do.....@am...ki.pl / 23 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Ok

  b......@gm...il.com / 14 listopada 2021

 • 10,0/ 10

  Spektakl super, polecam!!!

  ol.....@gm...il.com / 19 września 2021

 • 10,0/ 10

  Super

  Pi.....@ic...ud.com / 05 lipca 2021

 • 8,0/ 10

  Miły i przyjemna rozrywka.

  sy.....@gm...il.com / 12 listopada 2021

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93
00-144 Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet