Dobry wieczór z Pakosińską - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos
59 zainteresowanych osób

10,0 / 10

Dobry wieczór z Pakosińską

Jak powiedział jeden z krytyków: Jeżeli śmiech to zdrowie, to ta kobieta jest nieśmiertelna a my wraz z nią!

Podczas przedstawienia usłyszeć będzie można specjalnie wybrane utwory w oryginalnych aranżacjach Grupy MoCarta, z multimedialnym udziałem kwartetu smyczkowego. Katarzyna Pakosińska, jako dyplomowana polonistka sprawdzi znajomość ortografii, nauczy tańca gruzińskiego oraz zaprosi do wspólnego karaoke.

„To, że sprawa przechodzi na publiczność udowodnił jeden z zakatarzonych widzów spektaklu Katarzyny, który w trakcie poczuł się absolutnie zdrowy i jeśli potem nawet korzystał z chusteczki to jedynie w celu otarcia łez ze śmiechu i wzruszenia”.

Kobiecość, wdzięk i seksapil. Niesamowity uśmiech, który urzeka każdego. Katarzyna Pakosińska! Podczas spektaklu aktorka odkryje wiele tajemnic - również tych z własnego życiorysu, zasypie anegdotami i odpowie na wiele życiowych pytań. W czasie spotkania będzie można się dowiedzieć na przykład jak utrzymać szczęśliwy związek, jak zawalczyć o swoje szczęście albo jaką przyszłość wywróżył aktorce słynny pedagog, profesor Aleksander Bardini i co na to Sophia Loren.

W spektaklu występuje Katarzyna Pakosińska.

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Świetna zabawa. Dużo śmiechu, dużo inteligentnego i krytycznego spojrzenia na otaczający nas świat.

    ka.....@gm...il.com / 15 lutego 2020

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93
00-144 Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.