Czerwony Kapturek w Wielkim Mieście - zdjęcie

Czerwony Kapturek w Wielkim Mieście

Poznajcie wesołą dziewczynkę zwaną Czerwonym Kapturkiem i zobaczcie, jak radzi sobie z przeszkodami w drodze do babci. Kto okaże się prawdziwym, a kto fałszywym przyjacielem? Który świat okaże się bardziej bezpieczny i przyjazny? Wielkie miasto z gąszczem ulic, świateł, autobusów i tramwajów, czy świat wirtualny, w którym każdy może być każdym?

Zapraszamy na fascynującą, współczesną wersję „Czerwonego Kapturka” z Babcią, Mamą, Wilkiem i Internetem w tle. Zderzymy tradycję z współczesnością, po to, by mądrze bawić i przestrzegać.

Bohaterowie bajki zaproszą młodych widzów do wspólnych działań interaktywnych: muzycznych, aktorskich i ruchowych. Wybrani asystenci otrzymają zadania specjalne na scenie, zaś wszyscy widzowie tuż po spektaklu wezmą udział w WARSZTATACH powiązanych tematycznie z bajką (zasady bezpieczeństwa dzieci w mieście i sieci). Najwytrwalszych widzów zaprosimy do wspólnych zdjęć z bohaterami bajki, którzy każdego chętnego obdarują także swoim autografem.

Zapraszamy dzieci w wieku 6-11 lat!

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Duet JaHa - Hanna Kochańska i Jacek Zawada, Sonia Budnik/Amelia Kaczmarczyk/Adrianna Kosiorek/Maria Radolińska oraz Zofia Czerwińska (gościnnie - multimedia)

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93, Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet