Ania z Zielonego Wzgórza - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy
30 zainteresowanych osób

9,0 / 10

Ania z Zielonego Wzgórza

Ania Shirley, nastoletnia bohaterka powieści Lucy Maud Montgomery, romantyczna, osobliwa dziewczynka walcząca o swoje marzenia, roztaczająca wokół siebie wielka radość i miłość. Jej przygody od lat zachwycają, bawią i wzruszają czytelników.

Dziś specjalnie dla Młodych Widzów marzycielską Anię ożywimy na scenie Teatru 6.piętro. Tu skradnie serca swych opiekunów-Maryli i Mateusza- rozbawi Was do łez i pokaże, że wiara w marzenia czyni cuda, a bycie damą nie zależy od ilości kwiatów na kapeluszu, ale od tego jak potrafimy wybrnąć z każdej, nawet najtrudniejszej sytuacji. Niech na dzisiejszym przedstawieniu Ania zostanie Waszym przewodnikiem po Zielonym Wzgórzu i napełni Wasze serca radością!

Spektakl dla dzieci w wieku 8-13 lat.

Na scenie występują między innymi Joanna Pach-Żbikowska, Olga Sarzyńska , Anna Zagórska, Katarzyna Skarżanka, Witold Bieliński, Karol Stępkowski.

Źródło zdjęcia: http://teatrkamienica.pl

Opinie naszych widzów (2)

  • 9,0/ 10

    Mocno okrojona wersja tej klasycznej opowieści, wybrano najbardziej pamietne sceny Bylam zaskoczona brakiem Gilberta, za to świetnie dobrani aktorzy

    ma.....@....pl / 29 listopada 2021

  • 9,0/ 10

    Bylam z 8-letnia córeczka i bardzo nam się podobało. Mała zachwycona i rozumiała sztukę. Aktorzy super dobrani do postaci.

    ma.....@....pl / 18 listopada 2019

Teatr Kamienica - Adres i dojazd

aleja Solidarności 93
00-144 Warszawa

http://teatrkamienica.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.