Filtry:

Sortuj:

Więcej filtrów:

Więcej filtrów
  1. Jeśli chcesz wyszukać repertuar teatrów w Warszawie, wybierz w górnym rozwijanym menu nazwę miejscowości.
  2. Jeśli chcesz wybrać repertuar danego teatru w filtrach, wybierz nazwę szukanej instytucji.
  3. Wybierz zakres dat, aby zobaczyć, jaki będzie repertuar.
  4. Możesz również zawęzić wybór do wydarzeń z danego gatunku np. komedie albo do biletów w wybranej cenie np. do 40 zł.
  5. Jeśli chcesz znaleźć tylko bilety w promocyjnych cenach, zaznacz checkbox "Promocyjna cena".
  6. Korzystając z naszego serwisu, w łatwy sposób znajdziesz repertuar teatr Warszawa

Teatr Kamienica

aleja Solidarności 93, Warszawa

Teatr Kamienica to wyjątkowe miejsce na teatralnej mapie Warszawy. Pomysł na utworzenie teatru narodził się jeszcze w czasach PRL-u. Po wielu latach Emilianowi Kamińskiemu udało się otworzyć Teatr Kamienica w 2009 r. Zabytkowy gmach instytucji ma niezwykłą i bogatą historię. Wybudowany w 1910 r. uległ zniszczeniu podczas II wojny światowej. Po 1945 r. został odbudowany już w nieco innej formie, bo aż do czwartego piętra. Tam, gdzie obecnie mieści się sala restauracyjna teatru, niegdyś znajdowały się piwnice, które w czasie powstania służyły jako droga ucieczki Żydów z getta warszawskiego.

Przede wszystkim Repertuar Teatru Kamienica słynie z wybornych i zabawnych komedii. Ich treść zawsze niesie za sobą przesłanie, które skłania do głębszej refleksji nad fabułą.

Spektakle Teatru Kamienica poruszają ważne kwestie, które są ubrane w komiczne sytuacje i żarty. Dzięki temu w przystępnej dla każdego formie ukazują uniwersalne prawdy o dzisiejszych czasach. Do dyspozycji widzów Teatr Kamienica udostępnia trzy klimatyczne sale: Scenę Orlą, Scenę Elitarną i Scenę Piwnica Warsza.

Oferta Teatru Kamienica to spektakle przeznaczone dla dorosłych, młodzieży i dzieci. Jednak dodatkowo placówka zaangażowana jest w działalność społeczno-kulturalną, np. organizację akcji dobroczynnych, debat eksperckich i warsztatów edukacyjnych.

Bilety i wejściówki do Teatru Kamienica w najlepszych cenach kupić można za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl

Repertuar Teatr Kamienica w Warszawie