Rodzinne Rewolucje z Asią Kołaczkowską! - komedia improwizowana na żywo! - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

9,0 / 10

Rodzinne Rewolucje z Asią Kołaczkowską! - komedia improwizowana na żywo!

Zapraszamy na jeden z waszych ulubionych spektakli, tym razem zagramy z niezwykłym gościem!!!

Ponoć z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. W normalnym życiu całe te tabuny dziadków, babć, wujków, cioć oraz krewnych i znajomych królika potrafią nieźle zaleźć człowiekowi za skórę i nawet najspokojniejszą duszyczkę doprowadzić do stanu, w którym z okrzykiem bojowym na ustach wznosi się sztandar rewolucji.

Jak przeżyć rodzinne spędy...znaczy uroczystości, albo po prostu zwykły dzień w stadzie i nie stać się domorosłym Che Guevarą? Jak pozostać sobą wśród tej menażerii dziwolągów i nie zdziczeć?

Na te i inne trudne pytania natury rodzinnej Teatr Improwizacji AFRONT zechce znaleźć odpowiedzi w swojej długiej formie pt. „RODZINNE REWOLUCJE, czyli całe życie z wariatami”, sterowanej jak zwykle przez Was, o Najwspanialsza Publiczności Świata. To Wy powiecie nam, jakich członków rodziny zechcecie zobaczyć i jakiemu wyzwaniu będą musieli stawić czoła. Czy zechcecie, aby babcia - bojówkarka wraz z ciocią - hipochondryczką i wujkiem o zapędach kryminalnych musieli odebrać dziecko z przedszkola, czy też aby mama z PMS-em, szwagier - narkoleptyk, teściowa – niespełniona acz praktykująca artystka oraz dziadek – perfekcyjny słomiany wdowiec podróżowali stopem na uroczystości pogrzebowe – cokolwiek to będzie, my to wszystko pokażemy. I możemy zapewnić, że będzie się działo!

„RODZINNE REWOLUCJE” nie pozwolą Wam się nudzić choćby przez chwilę, wzmocnią mięśnie brzucha za sprawą półtoragodzinnej dawki śmiechu i z pewnością pozwolą Wam docenić uroki własnej rodziny, jakakolwiek by ona nie była. Zapraszamy, więc na tę szaloną terapię całymi rodzinami, w duetach i solo!

Świetna zabawa gwarantowana! A tym razem zagramy z gwiazdą Kabaretu Hrabi - Joanną Kołaczkowską!

A wszystko z muzyką na żywo!

Miejsca nienumerowane, ale zapewnione!

Na scenie występuje Joanna Kołaczkowska, Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Dorota Jarząbek - Rogaczyk, Agnieszka Senderowska.

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (1)

  • 9,0/ 10

    Kołaczkowska---i wszystko w temacie...marka sama w sobie :-)

    bo.....@gm...il.com / 29 kwietnia 2019

Teatr Improwizacji Afront - Adres i dojazd

http://www.afront.art.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.