Rodzinne rewolucje - komedia improwizowana na zywo! - zdjęcie

Średnia ocena

36 oddanych głosów
15 zainteresowanych osób

8,6 / 10

Rodzinne rewolucje - komedia improwizowana na zywo!

Ponoć z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. W normalnym życiu całe te tabuny dziadków, babć, wujków, cioć oraz krewnych i znajomych królika potrafią nieźle zaleźć człowiekowi za skórę i nawet najspokojniejszą duszyczkę doprowadzić do stanu, w którym z okrzykiem bojowym na ustach wznosi się sztandar rewolucji.

Jak przeżyć rodzinne spędy...znaczy uroczystości, albo po prostu zwykły dzień w stadzie i nie stać się domorosłym Che Guevarą? Jak pozostać sobą wśród tej menażerii dziwolągów i nie zdziczeć?

Na te i inne trudne pytania natury rodzinnej Teatr Improwizacji AFRONT zechce znaleźć odpowiedzi w swojej długiej formie pt. „RODZINNE REWOLUCJE, czyli całe życie z wariatami”, sterowanej jak zwykle przez Was, o Najwspanialsza Publiczności Świata. To Wy powiecie nam, jakich członków rodziny zechcecie zobaczyć i jakiemu wyzwaniu będą musieli stawić czoła. Czy zechcecie, aby babcia - bojówkarka wraz z ciocią - hipochondryczką i wujkiem o zapędach kryminalnych musieli odebrać dziecko z przedszkola, czy też aby mama z PMS-em, szwagier - narkoleptyk, teściowa – niespełniona acz praktykująca artystka oraz dziadek – perfekcyjny słomiany wdowiec podróżowali stopem na uroczystości pogrzebowe – cokolwiek to będzie, my to wszystko pokażemy. I możemy zapewnić, że będzie się działo!

„RODZINNE REWOLUCJE” nie pozwolą Wam się nudzić choćby przez chwilę, wzmocnią mięśnie brzucha za sprawą półtoragodzinnej dawki śmiechu i z pewnością pozwolą Wam docenić uroki własnej rodziny, jakakolwiek by ona nie była. Zapraszamy, więc na tę szaloną terapię całymi rodzinami, w duetach i solo!

Świetna zabawa gwarantowana!

A wszystko z muzyką na żywo!

Miejsca nienumerowane, ale zapewnione!

I... mamy już wentylację :-)

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

Teatr Improwizacji Afront

Opinie naszych widzów (11)

 • 10,0/ 10

  Polecam.swietnie się z mężem bawiliśmy.

  do.....@gm...il.com / 13 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  dziewczyny są zabawne i łatwo nawiązują kontakt z publicznością. Spektakl minął bardzo przyjemnie i szybko przeminął spektakl. salka trochę duszna i trzeba się liczyć z tym, że jeśli chcemy mieć dobre miejsce to trzeba być wcześniej na sali.

  Ca.....@gm...il.com / 06 czerwca 2018

 • 10,0/ 10

  Świetny już dawno nie byłam na tak dobrej improwizacji. Spektakl w którym każdy znajdzie coś dla siebie

  a......@li...ve.com / 06 czerwca 2018

 • 10,0/ 10

  Pierwszy raz byłam na spektaklu, gdzie improwizowały same kobiety. Okazuje się, że jest to o niebo ciekasze, niż gdy grają sami mężczyźni (dotąd uważałam, że takie spektakle improwizowane są najlepsze). Jedyny minus to miejsce spektaklu - bardzo źle wentylowane i dość ciasne. Trochę niebezpieczne pod względem BHP. Na następny spektakl chciałabym już pójść do lepszego :) Pozdrowienia dla Cioci Grażynki, była najlepsza ze wszystkich!!!!

  ka.....@ho...il.com / 28 maja 2018

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna dawka śmiechu!!!! Dziewczyny grające w spektaklu są świetne, szczególnie grająca Zenka i ciotkę Grażynę. Dawno tak dobrze się ze znajomymi nie bawiliśmy, rezerwujemy bilety na kolejny spektakl tej grupy. Polecam!!!

  an.....@....pl / 27 maja 2018

Teatr Improwizacji Afront

Teatr Improwizacji Afront istnieje na polskiej scenie impro od 8 lat. Został założony przez zawodowe aktorki – absolwentki Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich: Katarzynę Gruszewską, Joannę Mazewską oraz Agnieszkę Senderowską, z którymi skład zespołu teatralnego tworzą również: Dorota Jarząbek – Rogaczyk, Tomek Skutnik oraz Jakub Paulski i Wojciech Żmuda – dbający o muzyczną oprawę spektakli improwizowanych.

W swoim repertuarze AFRONT prezentuje różnorodne formy improwizacyjne, oparte zarówno na znanych formatach mistrzów światowej improwizacji, jak i własne autorskie spektakle, np. pierwszy w Polsce spektakl improwizowany od początku do końca wierszem – „Rymem go!”, „Nienapisane dzieła Szekspira” – czyli historie, których Szekspir co prawda nie popełnił, ale mógłby, kryminał improwizowany „Po troopach”, czy opowiadające o familijnych perypetiach „Rodzinne Rewolucje, czyli całe życie z wariatami”, jak również spektakle improwizowane dla dzieci, które w 2015 roku zdobyły uznanie i nagrodę rodziców w kategorii sztuk wizualnych w ogólnopolskim plebiscycie Słoneczniki organizowanym przez ogólnopolski portal Czas Dzieci.

Teatr Improwizacji AFRONT wielokrotnie gościł na różnych festiwalach teatralnych m.in. w Krakowie, Gdańsku, Olsztynie, Goleniowie, Konstancinie, Poznaniu, Tarnowie, Krośnie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

AFRONT jako jedyny teatr w Polsce dwukrotnie (odbyły się 2 edycje turnieju) dotarł do finału rozgrywek Liga Mecz Impro.

Obecnie spektakle Teatru Improwizacji Afront, można zobaczyć na Scenie Lubelskiej w Warszawie, w Centralnej

Spółdzielni Komediowej w Warszawie, w Teatrze Baza w Warszawie, jak również gościnnie w różnych miejscach na terenie całej Polski.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.afront.art.pl oraz na funpage'u facebookowym: Teatr Improwizacji Afront.

Teatr Improwizacji AFRONT działa pod opieką Fundacji „Szafa Kultury”.

Bilety i wejściówki do Teatru Improwizacji Afront kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl.

Adres i dojazd

http://www.afront.art.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,6
Średnia ocena

30.07 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,1
Średnia ocena
I wesoło i poważnie. Znakomita gra aktorska
- Karol

30.08 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,5
Średnia ocena

31.08 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet