Rodzinne rewolucje - komedia improwizowana na zywo! - zdjęcie

Średnia ocena

43 oddanych głosów
15 zainteresowanych osób

8,7 / 10

Rodzinne rewolucje - komedia improwizowana na zywo!

Ponoć z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. W normalnym życiu całe te tabuny dziadków, babć, wujków, cioć oraz krewnych i znajomych królika potrafią nieźle zaleźć człowiekowi za skórę i nawet najspokojniejszą duszyczkę doprowadzić do stanu, w którym z okrzykiem bojowym na ustach wznosi się sztandar rewolucji.

Jak przeżyć rodzinne spędy...znaczy uroczystości, albo po prostu zwykły dzień w stadzie i nie stać się domorosłym Che Guevarą? Jak pozostać sobą wśród tej menażerii dziwolągów i nie zdziczeć?

Na te i inne trudne pytania natury rodzinnej Teatr Improwizacji AFRONT zechce znaleźć odpowiedzi w swojej długiej formie pt. „RODZINNE REWOLUCJE, czyli całe życie z wariatami”, sterowanej jak zwykle przez Was, o Najwspanialsza Publiczności Świata. To Wy powiecie nam, jakich członków rodziny zechcecie zobaczyć i jakiemu wyzwaniu będą musieli stawić czoła. Czy zechcecie, aby babcia - bojówkarka wraz z ciocią - hipochondryczką i wujkiem o zapędach kryminalnych musieli odebrać dziecko z przedszkola, czy też aby mama z PMS-em, szwagier - narkoleptyk, teściowa – niespełniona acz praktykująca artystka oraz dziadek – perfekcyjny słomiany wdowiec podróżowali stopem na uroczystości pogrzebowe – cokolwiek to będzie, my to wszystko pokażemy. I możemy zapewnić, że będzie się działo!

„RODZINNE REWOLUCJE” nie pozwolą Wam się nudzić choćby przez chwilę, wzmocnią mięśnie brzucha za sprawą półtoragodzinnej dawki śmiechu i z pewnością pozwolą Wam docenić uroki własnej rodziny, jakakolwiek by ona nie była. Zapraszamy, więc na tę szaloną terapię całymi rodzinami, w duetach i solo!

Świetna zabawa gwarantowana!

A wszystko z muzyką na żywo!

Miejsca nienumerowane, ale zapewnione!

I... mamy już wentylację :-)

W spektaklu występuje Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Agnieszka Senderowska, Radosław Misztal.

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

Teatr Improwizacji Afront

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  symetrycznie :-))) Mistrzynie!

  mw.....@gm...il.com / 08 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Polecam.swietnie się z mężem bawiliśmy.

  do.....@gm...il.com / 13 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  dziewczyny są zabawne i łatwo nawiązują kontakt z publicznością. Spektakl minął bardzo przyjemnie i szybko przeminął spektakl. salka trochę duszna i trzeba się liczyć z tym, że jeśli chcemy mieć dobre miejsce to trzeba być wcześniej na sali.

  Ca.....@gm...il.com / 06 czerwca 2018

 • 10,0/ 10

  Świetny już dawno nie byłam na tak dobrej improwizacji. Spektakl w którym każdy znajdzie coś dla siebie

  a......@li...ve.com / 06 czerwca 2018

 • 10,0/ 10

  Pierwszy raz byłam na spektaklu, gdzie improwizowały same kobiety. Okazuje się, że jest to o niebo ciekasze, niż gdy grają sami mężczyźni (dotąd uważałam, że takie spektakle improwizowane są najlepsze). Jedyny minus to miejsce spektaklu - bardzo źle wentylowane i dość ciasne. Trochę niebezpieczne pod względem BHP. Na następny spektakl chciałabym już pójść do lepszego :) Pozdrowienia dla Cioci Grażynki, była najlepsza ze wszystkich!!!!

  ka.....@ho...il.com / 28 maja 2018

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna dawka śmiechu!!!! Dziewczyny grające w spektaklu są świetne, szczególnie grająca Zenka i ciotkę Grażynę. Dawno tak dobrze się ze znajomymi nie bawiliśmy, rezerwujemy bilety na kolejny spektakl tej grupy. Polecam!!!

  an.....@....pl / 27 maja 2018

 • 10,0/ 10

  Polecam !

  Ka.....@gm...il.com / 23 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Zaskakujące zwroty akcji i duża dawka śmiechu

  mo.....@gm...il.com / 23 marca 2017

 • 10,0/ 10

  Ciekawa forma i dużo dobrej zabawy. Polecam.

  ga.....@gm...il.com / 20 marca 2017

 • 10,0/ 10

  Spektakl zorganizowany w bardzo ciekawy i interesujący sposób .Świetna gra aktorska . We wczorajszym spektaklu na szczególne wyróżnienie zasługuje ,,babcia" i aktorka grająca rolę ,,mamy'' i ,,policjanta".

  be.....@....pl / 19 marca 2017

 • 10,0/ 10

  Genialny!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  ar.....@gm...il.com / 15 listopada 2015

 • 9,0/ 10

  Świetne dziewczyny, super klimat. Można poczuć się bardzo personalnym widzem a zarazem swobodnie i z przyjemnością uczestniczyć w sztuce. Chętnie wrócę.

  em.....@gm...il.com / 14 grudnia 2016

Teatr Improwizacji Afront - Adres i dojazd

http://www.afront.art.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.