Nie mów nikomu - spektakl improwizowany na żywo! - zdjęcie

Średnia ocena

12 oddanych głosów
10 zainteresowanych osób

8,6 / 10

Nie mów nikomu - spektakl improwizowany na żywo!

"Nie mów nikomu!..." Ktokolwiek kiedykolwiek usłyszał takie słowa skierowane do siebie, ten wie, jak trudno jest zachować poprzedzającą je tajemnicę dla siebie, jak jej brzemię gniecie i narasta do nieznośnych wręcz rozmiarów, dopóki nie powierzy się jej jakiejś zaufanej parze uszu - rzecz jasna z tym samym zaznaczeniem!

Ktokolwiek kiedykolwiek użył tych słów pod koniec rozmowy, ten może być pewny, że jest to najszybsza droga do tego, aby jego sekret już wkrótce stał się tajemnicą Poliszynela i powtarzany był przez coraz szersze forum - rzecz jasna z tym samym zaznaczeniem!

Własnie o takich zmaganiach z brzemieniem tajemnicy oraz jakie konsekwencje może mieć wystawienie jej na światło dzienne będzie nasz nowy spektakl. Punktem wyjścia w spektaklu stanie się pewna tajemnica jednej z postaci, co będzie tym sekretem? - Zadecyduje publiczność, kiedy wybrany przez widzów aktor wyjdzie za kulisy! Potem zaś - jak w życiu - dramat mieszać się będzie z komedią, szczęście z tragedią, wielkie emocje z chwilami wyciszenia. Zdarzyć się może wszystko i tylko raz! Taka historia więcej się już nie powtórzy, dlatego zapraszamy gorąco na tę jedyną okazję, aby przeżyć ją razem z nami. Zobaczcie jak aktorzy sami siebie zaskakują na scenie i wy pozwólcie się zaskoczyć.

Taki spektakl wydarzy się tylko ten jeden raz! Wspaniała zabawa gwarantowana! A cały spektakl okraszony muzyką na żywo!

Aha, oczywiście nie mówcie nikomu...

Uwaga! Nie wyciągamy widzów na scenę!

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Bawiliśmy się świetnie, było zabawanie, ciekawie, zaskakująco

  an.....@am...ki.pl / 21 maja 2019

 • 10,0/ 10

  To już kolejna wizyta na improwizacji w wykonaniu Afrontu... Całą naszą rodzinę kupiły: uśmiech, urok i inteligecja Dziewczyn. Dla nas świetnie spędzony czas... Nie jest to 'sztwny', wyreżyserowany spektakl więc należy śmiać się z wpadek i cieszyć naturalnością... Polecamy osobom z dystansem do świata i poczuciem humoru. A Afrontowi kibicujemy i czekamy na kolejne pomysły...

  m......@....pl / 30 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  super!!!

  t......@....pl / 18 maja 2018

 • 9,0/ 10

  Polecam, świetna wspólna zabawa

  mo.....@gm...il.com / 31 stycznia 2018

Teatr Improwizacji Afront

Teatr Improwizacji Afront istnieje na polskiej scenie impro od 8 lat. Został założony przez zawodowe aktorki – absolwentki Szkoły Aktorskiej Haliny i Jana Machulskich: Katarzynę Gruszewską, Joannę Mazewską oraz Agnieszkę Senderowską, z którymi skład zespołu teatralnego tworzą również: Dorota Jarząbek – Rogaczyk, Tomek Skutnik oraz Jakub Paulski i Wojciech Żmuda – dbający o muzyczną oprawę spektakli improwizowanych.

W swoim repertuarze AFRONT prezentuje różnorodne formy improwizacyjne, oparte zarówno na znanych formatach mistrzów światowej improwizacji, jak i własne autorskie spektakle, np. pierwszy w Polsce spektakl improwizowany od początku do końca wierszem – „Rymem go!”, „Nienapisane dzieła Szekspira” – czyli historie, których Szekspir co prawda nie popełnił, ale mógłby, kryminał improwizowany „Po troopach”, czy opowiadające o familijnych perypetiach „Rodzinne Rewolucje, czyli całe życie z wariatami”, jak również spektakle improwizowane dla dzieci, które w 2015 roku zdobyły uznanie i nagrodę rodziców w kategorii sztuk wizualnych w ogólnopolskim plebiscycie Słoneczniki organizowanym przez ogólnopolski portal Czas Dzieci.

Teatr Improwizacji AFRONT wielokrotnie gościł na różnych festiwalach teatralnych m.in. w Krakowie, Gdańsku, Olsztynie, Goleniowie, Konstancinie, Poznaniu, Tarnowie, Krośnie, Wrocławiu i Bydgoszczy.

AFRONT jako jedyny teatr w Polsce dwukrotnie (odbyły się 2 edycje turnieju) dotarł do finału rozgrywek Liga Mecz Impro.

Obecnie spektakle Teatru Improwizacji Afront, można zobaczyć na Scenie Lubelskiej w Warszawie, w Centralnej

Spółdzielni Komediowej w Warszawie, w Teatrze Baza w Warszawie, jak również gościnnie w różnych miejscach na terenie całej Polski.

Więcej informacji na stronie internetowej: www.afront.art.pl oraz na funpage'u facebookowym: Teatr Improwizacji Afront.

Teatr Improwizacji AFRONT działa pod opieką Fundacji „Szafa Kultury”.

Bilety i wejściówki do Teatru Improwizacji Afront kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl.

Adres i dojazd

http://www.afront.art.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,8
Średnia ocena
Głębia wyrazu, płynność i dowcip na wysokim poziomie.
- Przemysław

02.06 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
8,7
Średnia ocena
Umarłem ze śmiechu!
- Marcin

28.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja
9,0
Średnia ocena
Jeden z fajniejszych występów Klubu Komediowego na którym byłam!
- Klaudia

30.05 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Improwizacja

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.