Musical Improwizowany z Aśką Kołaczkowską! - zdjęcie Musical Improwizowany z Aśką Kołaczkowską! - zdjęcie Musical Improwizowany z Aśką Kołaczkowską! - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

10,0 / 10

Musical Improwizowany z Aśką Kołaczkowską!

Zapraszamy na musical improwizowany na żywo! W charakterze komediowym oczywiście! :-)

Tytuł to krótki, ale jest tylko wstępem do spektaklu, któremu to Wy droga publiczności nadacie tytuł, kierunek oraz energię, a my przekujemy to w historię o marzeniach, miłości, być może o rywalizacji, zawiści, czy intrydze... Wszystko będzie niespodzianką zarówno dla widzów jak i dla samych aktorów. W spektaklu improwizowanym pojawić się może przecież wszystko. Jedno jest pewne, ten sam musical więcej się nie powtórzy!

Fabuła, muzyka, piosenki i choreografia - wszystko stworzone na żywo, na waszych oczach! To będzie niezapomniany, żywiołowy wieczór!

Będzie duuuuużo muzyki, śpiew, taniec, radość, niesamowite wydarzenia, niecodzienni bohaterowie oraz (najprawdopodobniej) tak typowy dla musicali happy end.

Wspaniała zabawa gwarantowana!

Do tego nasz niesamowity gość: Aśka Kołaczkowska!!!!!

Oczywiście cała oprawa muzyczna w wykonywana na żywo!

Przyjdźcie więc, stwórzcie wraz z nami ten musical i dajcie się porwać do zabawy przepełniającym Wasze ciała dźwiękom muzyki i zaskakującej, zabawnej fabuły. Tego nie można przegapić!

Uwaga! Nie wyciągamy widzów na scenę! Wystarczy przyjść i wspaniale się bawić! :-)

Nie przegapcie!

Czas trwania: 90 minut

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Muzyka: Wojciech Żmuda

Teatr Improwizacji Afront - Adres i dojazd

http://www.afront.art.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.