M! - musical improwizowany Teatru Improwizacji Afront - zdjęcie M! - musical improwizowany Teatru Improwizacji Afront - zdjęcie

Średnia ocena

18 oddanych głosów

8,5 / 10

M! - musical improwizowany Teatru Improwizacji Afront

Teatr Improwizacji Afront zaprasza na rozpoczęcie tego roku w iście karnawałowym, rozśpiewanym i roztańczonym stylu! Przed Wami M! - Musical !mprowizowany, w charakterze komediowym, jedyny i niepowtarzalny, dzięki Waszej pomocy!

Najpierw pojawi się tytuł nieistniejącego jeszcze musicalu - i to Wy go stworzycie. Potem zaś my - z Waszą wydatną pomocą - postaramy się, aby przeszedł do historii musicali i na długo zapadł w Waszą pamięć!

Czy będzie dział się na odległej bezludnej wyspie, czy na przedmieściach Warszawy, a może w jakimś innym nietypowym miejscu na karnawał? Czy bohaterami będą piraci, czy zwyczajni ludzie z problemami? O tym wszystkim sami zadecydujecie, a my przekujemy to w historię o marzeniach, miłości, być może o rywalizacji, zawiści, czy intrydze... Wszystko będzie niespodzianką zarówno dla widzów jak i dla samych aktorów. W spektaklu improwizowanym pojawić się może przecież wszystko. Jedno jest pewne, ten sam musical więcej się nie powtórzy!

Jeśli więc jesteście fanami musicali z ich prostymi acz chwytliwymi fabułami, oceanem dźwięków, morzem piosenek i choreografii, rzekami emocji i portem Happy-Endu, nie może Was tam zabraknąć!

Fabuła, muzyka, piosenki i choreografia - wszystko stworzone na żywo, na waszych oczach! To będzie niezapomniany, żywiołowy wieczór!

Wspaniała zabawa gwarantowana!

Oczywiście cała oprawa muzyczna w wykonywana na żywo!

Przyjdźcie więc, stwórzcie wraz z nami ten musical i dajcie się porwać do zabawy przepełniającym Wasze ciała dźwiękom muzyki i zaskakującej, zabawnej fabuły. Tego nie można przegapić!

Uwaga! Nie wyciągamy widzów na scenę! Wystarczy przyjść i wspaniale się bawić! :-)

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Katarzyna Gruszewska

Joanna Mazewska

Patrycja Zywert - Szypka

Katarzyna Wypchło

Muzyka na żywo: Wojciech Żmuda

Opinie naszych widzów (9)

 • 10,0/ 10

  Świetny wieczór! Dziewczyny są niezwykle kreatywne i genialnie radzą sobie ze wszystkimi wytycznymi od publiczności. Momenty wzruszenia, mnóstwo śmiechu i to wszystko przy improwizowanych piosenkach i historii. Wielkie brawa dla wszystkich twórców! Zdecydowanie polecam!

  jg.....@....pl / 11 grudnia 2021

 • 10,0/ 10

  Wyśmienite przedstawienie. Pomysłowe i zabawne. Nie mogę doczekać się kolejnego!

  pi.....@gm...il.com / 27 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  To był wspaniały spektakl! Kolejna moja wizyta w Teatrze Improwizacji Afront i kolejny raz jestem pod ogromnym wrażeniem talentu artystów! Przepona ze śmiechu bolała! Pięknie wyimprowizowane piosenki i w ogóle całość, fantastycznie wykreowane postacie! Prawdziwie profesjonalny teatr improwizacji.

  so.....@po...ta.fm / 27 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Rewelacja! Najlepszy spektakl improwizowany wszechczasow! Wykonawcy świetni, aż trudno uwierzyć, ze wszystko powstaje na żywo, bez gotowego scenariusza! Przyjdę jeszcze wiele razy!!!

  gk.....@....pl / 20 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Rewelacja, najlepszy musical improwizowany jaki widziałam, a juz kilka za mną! Świetna fabuła, fantastyczne piosenki i choreografie. To mistrzostwo! Siostra oddziałowa - majstersztyk! Przyjdę jeszcze wiele razy!

  ki.....@....pl / 11 czerwca 2017

 • 7,0/ 10

  Przyjemnie się oglądało. Podobało mi się jak aktorki rozgrzały publiczność 😀Dużo śmiechu, ale pozostał niedosyt śpiewu i tańca (chciałoby się więcej)

  we.....@gm...il.com / 27 stycznia 2020

 • 7,0/ 10

  Zagrane profesjonalnie. Relacja ceny do jakości bardzo korzystna.

  wi.....@gm...il.com / 18 marca 2018

 • 5,0/ 10

  Średnio ciekawe i mało śmieszne. Tylko kilka żartów było zabawnych choć niektóre osoby na sali dobrze się bawiły. Aktorki starały się ale zgaduję, że musical improv jest dość trudny.

  ra.....@ya...oo.com / 26 stycznia 2020

 • 1,0/ 10

  Super spektakl improwizowany.Polecam.Bawiłam się wyśmienicie.Czekam na następne.

  Kr.....@gm...il.com / 11 grudnia 2021

Teatr Improwizacji Afront - Adres i dojazd

http://www.afront.art.pl/

Kup bilet