M! - musical improwizowany Teatru Improwizacji Afront - zdjęcie M! - musical improwizowany Teatru Improwizacji Afront - zdjęcie

Średnia ocena

13 oddanych głosów

8,7 / 10

M! - musical improwizowany Teatru Improwizacji Afront

Z okazji 10-tych urodzin naszego Teatru, zapraszamy Was serdecznie i z ogromną przyjemnością na musical improwizowany na żywo! W charakterze komediowym oczywiście! :-)

Tytuł to krótki, ale jest tylko wstępem do spektaklu, któremu to Wy droga publiczności nadacie tytuł, kierunek oraz energię, a my przekujemy to w historię o marzeniach, miłości, być może o rywalizacji, zawiści, czy intrydze... Wszystko będzie niespodzianką zarówno dla widzów jak i dla samych aktorów. W spektaklu improwizowanym pojawić się może przecież wszystko. Jedno jest pewne, ten sam musical więcej się nie powtórzy!

Fabuła, muzyka, piosenki i choreografia - wszystko stworzone na żywo, na waszych oczach! To będzie niezapomniany, żywiołowy wieczór!

Wspaniała zabawa gwarantowana!

Oczywiście cała oprawa muzyczna w wykonywana na żywo!

Przyjdźcie więc, stwórzcie wraz z nami ten musical i dajcie się porwać do zabawy przepełniającym Wasze ciała dźwiękom muzyki i zaskakującej, zabawnej fabuły. Tego nie można przegapić!

Uwaga! Nie wyciągamy widzów na scenę! Wystarczy przyjść i wspaniale się bawić! :-)

Nie przegapcie!

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Muzyka na żywo: Wojciech Żmuda/ Jakub Paulski

Opinie naszych widzów (7)

 • 10,0/ 10

  Wyśmienite przedstawienie. Pomysłowe i zabawne. Nie mogę doczekać się kolejnego!

  pi.....@gm...il.com / 27 czerwca 2021

 • 10,0/ 10

  To był wspaniały spektakl! Kolejna moja wizyta w Teatrze Improwizacji Afront i kolejny raz jestem pod ogromnym wrażeniem talentu artystów! Przepona ze śmiechu bolała! Pięknie wyimprowizowane piosenki i w ogóle całość, fantastycznie wykreowane postacie! Prawdziwie profesjonalny teatr improwizacji.

  so.....@po...ta.fm / 27 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Rewelacja! Najlepszy spektakl improwizowany wszechczasow! Wykonawcy świetni, aż trudno uwierzyć, ze wszystko powstaje na żywo, bez gotowego scenariusza! Przyjdę jeszcze wiele razy!!!

  gk.....@....pl / 20 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Rewelacja, najlepszy musical improwizowany jaki widziałam, a juz kilka za mną! Świetna fabuła, fantastyczne piosenki i choreografie. To mistrzostwo! Siostra oddziałowa - majstersztyk! Przyjdę jeszcze wiele razy!

  ki.....@....pl / 11 czerwca 2017

 • 7,0/ 10

  Przyjemnie się oglądało. Podobało mi się jak aktorki rozgrzały publiczność 😀Dużo śmiechu, ale pozostał niedosyt śpiewu i tańca (chciałoby się więcej)

  we.....@gm...il.com / 27 stycznia 2020

 • 7,0/ 10

  Zagrane profesjonalnie. Relacja ceny do jakości bardzo korzystna.

  wi.....@gm...il.com / 18 marca 2018

 • 5,0/ 10

  Średnio ciekawe i mało śmieszne. Tylko kilka żartów było zabawnych choć niektóre osoby na sali dobrze się bawiły. Aktorki starały się ale zgaduję, że musical improv jest dość trudny.

  ra.....@ya...oo.com / 26 stycznia 2020

Teatr Improwizacji Afront - Adres i dojazd

http://www.afront.art.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.