Bajkotworek i bajek pełen worek - spektakl dla dzieci! - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów
8 zainteresowanych osób

9,2 / 10

Bajkotworek i bajek pełen worek - spektakl dla dzieci!

Bajkotworek, mały skrzacik, twórca wszystkich bajek na świecie, czeka z niecierpliwością na dzieci, które pomogą mu stworzyć kolejną niezwykłą historię. Jeśli lubicie wymyślanie bajki, jakich jeszcze nie było, jeśli wasza wyobraźnia jest niezmierzona, jeśli chcecie stać się częścią spektaklu, który się już nigdy więcej nie powtórzy, to koniecznie musicie do nas dołączyć! Bez Was ta bajka się nie wydarzy.

U nas publiczność decyduje o losach bohaterów w spektaklu!

"Bajkotworek..." oraz inne spektakle improwizowane Teatru Improwizacji AFRONT dostały Nagrodę Rodzica w plebiscycie najbardziej rozwojowych inicjatyw dla dzieci w wieku 0-14 lat w Warszawie "Słoneczniki 2015" organizowanego przez portal czasdzieci.pl.

W spektaklu występuje Katarzyna Gruszewska, Joanna Mazewska, Agnieszka Senderowska, Radosław Misztal.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Aktorzy wraz z publicznością

Improwizuje muzycznie: Jakub Paulski

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Bardzo inspirujący, można oglądać wielokrotnie bo zawsze powstaje inna historia. Mój 16 miesięczny synek był zauroczony i wpatrywał się jak zaczarowany mimo, że niewiele rozumiał to był to udany czas dla nas dwojga. Dzieci które mają 3+ bawiły się wybornie bo same tworzyły opowieść, z małą pomocą aktorów. Po spektaklu niespodzianka, każdy mógł przymierzyć teatralne kostiumy. Super zabawa, polecam. Znajomi z dziećmi też byli zadowoleni.

    ka.....@gm...il.com / 26 stycznia 2016

  • 7,0/ 10

    fajne przedstawienie, pobudza dzieci do aktywności i zabawy jednocześnie ucząc odpowiednich zachowań. oby więcej takich spektakli.

    j......@....pl / 23 lipca 2017

Teatr Improwizacji Afront - Adres i dojazd

http://www.afront.art.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.