Tajna misja - zdjęcie Tajna misja - zdjęcie Tajna misja - zdjęcie Tajna misja - zdjęcie

Średnia ocena

91 oddanych głosów

8,0 / 10

Tajna misja

'Uśpiony' agent Patryk (Piotr Miazga) zostaje wybrany do najbardziej elitarnej grupy. Wyboru dokonuje sam Pułkownik Służb Specjalnych (Krzysztof Kiersznowski) w ścisłym porozumieniu z Ministerstwem. Wykonanie zadania przysparza Patrykowi wiele kłopotów. Specyfika pracy nie pozwala ujawnić tajemnicy nikomu, nawet własnej żonie Izie (Ada Fijał). Gdy pętla powoli się zaciska Patryk prosi o pomoc byłego kompana, agenta Mario (Mariusz Drężek). Czy przyjaciel pomoże? Czy tajemnica zostanie złamana?

Kto naprawdę stoi za misternym planem akcji?

Tajna misja to czarna komedia pełna zwrotów akcji a zarazem trzymająca widza w napięciu do ostatnich sekund spektaklu.

Prapremiera odbyła się 9. lutego i zebrała świetne recenzje. Została entuzjastycznie przyjęta przez widownię. Spektakl przerywały salwy śmiechu a zakończył się owacją na stojąco. Komedia z oryginalnym polskim scenariuszem to rzadkość w naszych teatrach. Tajna misja to błyskotliwe dialogi, znakomita fabuła i ogromna dawka śmiechu.

Aktorzy w spektaklu używają nieparlamentarnych wyrazów.

Spektakl kierowany do widzów dorosłych.

Czas trwania: 90 minut

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Jarosław Grzelka

Scenografia i kostiumy: Katarzyna Adamczyk

Opinie naszych widzów (27)

 • 10,0/ 10

  Ubaw po pachy, pseudonimy pierwsza klasa :D :D gra aktorska na najwyższym poziomie, polecam w 100%!

  sk.....@gm...il.com / 03 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny spektakl, uśmiałam się do łez, super obsada, polecam! Brawa dla aktorów

  wi.....@gm...il.com / 12 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Przykro mi ale nie dotarłem na spektakl. Pozdrawiam. M.

  ma.....@ne...dv.pl / 21 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Na spektaklu byliśmy we czworo. Wszystkim bardzo się podobał. Treść bardzo aktualna, dowcipna. Gra aktorów bardzo dobra. Brawo.

  le.....@po...ta.onet.pl / 15 października 2017

 • 10,0/ 10

  "W końcu spektakl, który niejednego rozbawi do łez, dostarczy tej upragnionej rozrywki, której my-współczesne społeczeństwo tak bardzo pragniemy/poszukujemy. Jednego można być tutaj pewnym, dobrą zabawę gwarantuje, zwłaszcza przy takim aktorskim wykonaniu" -Agnieszka Kobroń, "Afisz teatralny" "Reakcja publiczności dowodzi, że to będzie na długo frekwencyjny hit. Zatem: jeśli lubicie się pośmiać do rozpuku - zapraszam na "Tajną misję" -Chochlik kulturalny Z oczywistych względów starałem się zachować dystans do przedstawienia, oceniać go na chłodno, krytycznie. Jednak nie da się chłodno podejść do tego spektaklu. Bo niby jak, gdy cała sala co chwilę wybucha gromkim śmiechem, klaszcze, a obok Ciebie pani w średnim wieku w eleganckim żakiecie, z nienaganną fryzurą przed chwilą straciła ze śmiechu równowagę (siedząc) i musisz jej pomóc wstać. Każda wypowiedź ma swój cel, każdy gest, zagranie prowadzi do czegoś. Co więcej jest to sztuka świeża, która potrafi zaskoczyć. Główna komediowa linia fabuły bawi oraz na koniec skłania do refleksji. Jak to ujęła Agnieszka Kobroń w swojej recenzji spektaklu - "Zwłaszcza, że pod pozorami tajnej misji kryć się będzie drugie dno. To nasze krajowe. To polskie. O dominujących w niej przekonaniach, rodzących się absurdach i wielu innych gromadzonych od lat zarzutach."

  ol.....@....pl / 25 czerwca 2017

Teatr Imka w Warszawie

Scena przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie od ponad pięciu lat należy do grona najodważniejszych teatrów w Polsce. Jesteśmy teatrem młodym, zaangażowanym, posługującym się ciekawym językiem.Pokazujemy spektakle najwybitniejszych polskich reżyserów wielu pokoleń – Mikołaja Grabowskiego, Mai Kleczewskiej, Krystiana Lupy czy Moniki Strzępki. Na scenie IMKI widzowie mogą oglądać Iwonę Bielską, Magdę Cielecką, Magdę Boczarską, Piotra Adamczyka, Jana Peszka, Jana Frycza, Marka Kalitę.

Od początku istnienia staliśmy się artystycznym głosem pokolenia 40-latków. Tworzymy teatr eklektyczny, gramy klasykę i awangardę. Na scenie mówimy o kondycji współczesnego człowieka, ale w sposób, który odpowiada potrzebom kultury obrazu, kultury fragmentarycznej i szybkiej. Pluralizm tematów, skłonność do podejmowania nieoczywistych, często ryzykownych decyzji – to nasza IMKA. U nas spotyka się ksiądz Kitowicz z Witoldem Gombrowiczem oraz noblistka Elfriede Jelinek z Pawłem Demirskim. Tworzymy miejsce, które pozwala nam na teatralny wielogłos.

Tworzymy teatr poszukujący, nie wprost eksperymentalny, ale wyróżniający się formą i językiem. Tworzymy miejsce, które ściąga do stolicy zaangażowanych widzów z całej Polski, a widzom miasta stołecznego pokazuje to, co najciekawsze w teatrach poza Warszawą. Przybliżamy widzom ambitną literaturę – dzieła polskiej i światowej dramaturgii, prezentujemy nowatorskie interpretacje klasycznych tekstów.

Podejmujemy tematy kontrowersyjne dotyczące historii Polski oraz współczesnego świata i aktualnych wydarzeń politycznych. Pobudzamy do refleksji nad tematami obecnymi w dyskursie społecznym. Współpracujemy z młodymi, początkującymi aktorami oraz adeptami sztuki teatralnej. Prowadzimy edukację artystyczną i tworzymy przestrzeń dla dialogu różnych dziedzin kultury i sztuki. Popularyzujemy Polskę i polską kulturę za granicą.

Adres i dojazd

ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

http://www.teatr-imka.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,2
Średnia ocena
Nie spodziewałam się takiej dawki śmiechu. Wesoła historia, pozwalająca chociaż na kilka godzin zapomnieć o problemach
- Magdalena

21.05 / 19:15

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
10,0
Średnia ocena

13.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,7
Średnia ocena
Świetnie spędzony czas
- Beata

10.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,9
Średnia ocena
Świetna sztuka, współczesna tematyka, błyskotliwy humor i dialogi. Gorąco polecam
- Katarzyna

27.04 / 16:30

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia
7,7
Średnia ocena

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
7,0
Średnia ocena
Spektakl świetny, z humorem, trzymający w napięciu oraz genialna gra aktorska
- Edyta

26.04 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.