Seks w życiu kobiety - zdjęcie Seks w życiu kobiety - zdjęcie Seks w życiu kobiety - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów
1 zainteresowana osoba

3.7 / 10

Seks w życiu kobiety

Czy wiecie kto w rodzinie decyduje o pójściu do teatru? Statystycznie, w zdecydowanej większości, żona albo narzeczona. Opór facetów przed pójściem do teatru bywa desperacki. "Po co mam iść do teatru skoro już raz tam byłem". Panowie uważają, że o seksie wiedzą wszystko. Nie muszą się niczego więcej uczyć. Ich partnerki mają zwykle odmienne zdanie i to one niestety mają rację.

To będzie okazja, żeby o seksie usłyszeć głośno, ze sceny. Będziecie świadkami seksterapii, dzięki której wzrośnie jakość waszego życia intymnego. Można o seksie rozmawiać na smutno, ale kiedy przed nami pojawią się Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska; dwa różne charaktery, dwie różne osobowości - z pewnością będzie zabawnie! Jak poderwać faceta? Jak się pozbyć fobii? Jak się nie wstydzić? Jak złapać luz w seksie? Na te i inne pytania znajdziecie odpowiedź na spektaklu pod tytułem "Seks w życiu kobiety". Anna Guzik i Katarzyna Pakosińska dadzą Wam kilka praktycznych rad, jak uczynić Wasze życie "bardziej uczuciowym".

Realizacja

Autor: Jacek Chmielnik

Reżyseria i adaptacja: Adam Marjański

Muzyka: Antoni Gudejko

Produkcja: Teatr Gudejko

Opinie naszych widzów (6)

 • 6.0/ 10

  Liczyłem na więcej...

  pi.....@gm...il.com / 13 April 2018

 • 5.0/ 10

  Oczekiwałam lepszego spektaklu 😞

  al.....@gm...il.com / 15 April 2018

 • 4.0/ 10

  Liczyłem na coś więcej z życia kobiety. Wino i Nuda to za mało. Brakło życia w sztuce. Może się mylę ...

  ro.....@gm...il.com / 05 April 2018

 • 3.0/ 10

  Tak naprawdę to nie za bardzo wiadomo o chodziło. Średnio śmieszne pomimo wspaniałej KatarYny Pakosinskiej

  pr.....@gm...il.com / 24 October 2018

 • 3.0/ 10

  nuda ale smieszna

  k......@....pl / 24 October 2018

Teatr Imka w Warszawie

Scena przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie od ponad pięciu lat należy do grona najodważniejszych teatrów w Polsce. Jesteśmy teatrem młodym, zaangażowanym, posługującym się ciekawym językiem.Pokazujemy spektakle najwybitniejszych polskich reżyserów wielu pokoleń – Mikołaja Grabowskiego, Mai Kleczewskiej, Krystiana Lupy czy Moniki Strzępki. Na scenie IMKI widzowie mogą oglądać Iwonę Bielską, Magdę Cielecką, Magdę Boczarską, Piotra Adamczyka, Jana Peszka, Jana Frycza, Marka Kalitę.

Od początku istnienia staliśmy się artystycznym głosem pokolenia 40-latków. Tworzymy teatr eklektyczny, gramy klasykę i awangardę. Na scenie mówimy o kondycji współczesnego człowieka, ale w sposób, który odpowiada potrzebom kultury obrazu, kultury fragmentarycznej i szybkiej. Pluralizm tematów, skłonność do podejmowania nieoczywistych, często ryzykownych decyzji – to nasza IMKA. U nas spotyka się ksiądz Kitowicz z Witoldem Gombrowiczem oraz noblistka Elfriede Jelinek z Pawłem Demirskim. Tworzymy miejsce, które pozwala nam na teatralny wielogłos.

Tworzymy teatr poszukujący, nie wprost eksperymentalny, ale wyróżniający się formą i językiem. Tworzymy miejsce, które ściąga do stolicy zaangażowanych widzów z całej Polski, a widzom miasta stołecznego pokazuje to, co najciekawsze w teatrach poza Warszawą. Przybliżamy widzom ambitną literaturę – dzieła polskiej i światowej dramaturgii, prezentujemy nowatorskie interpretacje klasycznych tekstów.

Podejmujemy tematy kontrowersyjne dotyczące historii Polski oraz współczesnego świata i aktualnych wydarzeń politycznych. Pobudzamy do refleksji nad tematami obecnymi w dyskursie społecznym. Współpracujemy z młodymi, początkującymi aktorami oraz adeptami sztuki teatralnej. Prowadzimy edukację artystyczną i tworzymy przestrzeń dla dialogu różnych dziedzin kultury i sztuki. Popularyzujemy Polskę i polską kulturę za granicą.

Adres i dojazd

ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

http://www.teatr-imka.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.6
Średnia ocena
Doskonała zabawa!!!
- Maja

06.12 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena
Polecam osobom, które chcą się zrelaksować i pośmiać!
- Justyna

26.11 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy!
- Katarzyna

20.11 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

6.9
Średnia ocena
Spektakl świetny, z humorem, trzymający w napięciu oraz genialna gra aktorska
- Edyta

29.11 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.