Pozytywni - zdjęcie

Średnia ocena

58 oddanych głosów
75 zainteresowanych osób

8.8 / 10

Pozytywni

Pozytywni to szalona opowieść o tolerancji, akceptacji i poszukiwaniu szczęścia w gwiazdorskiej obsadzie. Na tragikomiczną sesję terapeutyczną zapraszają Olga Bołądź, Magdalena Boczarska, Janusz Chabior, Łukasz Simlat, oraz reżyser Krzysztof Czeczot.

Będzie śmiesznie, będzie wzruszająco, będzie POZYTYWNIE!

Rzecz rozgrywa się w gabinecie terapeutycznym. EWA jest wybitną psychoterapeutką. Piękna, bogata, ciesząca się uznaniem, ma szczęśliwą rodzinę, udane życie i wydaje się, że wszystko jest piękne i idealne. Poznajemy jej pacjentów: MICHAŁA – geja, rolnika spod Mławy; ANNĘ – arystokratkę, która odkrywa swoje -bynajmniej niearystokratyczne! – korzenie oraz JANA, męża i ojca dwójki dzieci, który od dawna czuje się kobietą. Jaki będzie rezultat serii spotkań terapeutycznych? Niech pozostanie tajemnicą.

#Pozytywni Cezarego Harasimowicza to opowieść, która w przystępny, czasami wręcz zabawny sposób, dotyka naszych największych traum i lęków, która rozprawia się ze stereotypami, a do tego – co warto podkreślić – pozwala widzowi zanurzyć się w naszym przedstawieniu, bo problemy o których opowiadamy tak naprawdę dotyczą każdego z nas – mówi Krzysztof Czeczot.

Informacja dotycząca obsady: Do marca/kwietnia Magdalenę Boczarską zastępuje Grażyna Wolszczak.

Źródło zdjęcia: http://www.teatr-imka.pl/

Realizacja

Scenariusz: Cezary Harasimowicz

Reżyseria: Krzysztof Czeczot

Opinie naszych widzów (22)

 • 10.0/ 10

  Mega humor. Super. Polecam. 10/10.

  BU.....@....PL / 19 February 2018

 • 10.0/ 10

  Rewelacja

  ma.....@gm...il.com / 19 February 2018

 • 10.0/ 10

  Zabawa i wrażenia niezapomniane!

  jo.....@in...ia.pl / 16 February 2018

 • 10.0/ 10

  Sztuka lekka i przyjemna z dużą dawką humoru. Wyśmienita gra aktorów - szczególnie P. Janusza Chabiora.

  hu.....@gm...il.com / 16 February 2018

 • 10.0/ 10

  Polecam!!!

  d......@gm...il.com / 16 February 2018

Teatr Imka w Warszawie

Scena przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie od ponad pięciu lat należy do grona najodważniejszych teatrów w Polsce. Jesteśmy teatrem młodym, zaangażowanym, posługującym się ciekawym językiem.Pokazujemy spektakle najwybitniejszych polskich reżyserów wielu pokoleń – Mikołaja Grabowskiego, Mai Kleczewskiej, Krystiana Lupy czy Moniki Strzępki. Na scenie IMKI widzowie mogą oglądać Iwonę Bielską, Magdę Cielecką, Magdę Boczarską, Piotra Adamczyka, Jana Peszka, Jana Frycza, Marka Kalitę.

Od początku istnienia staliśmy się artystycznym głosem pokolenia 40-latków. Tworzymy teatr eklektyczny, gramy klasykę i awangardę. Na scenie mówimy o kondycji współczesnego człowieka, ale w sposób, który odpowiada potrzebom kultury obrazu, kultury fragmentarycznej i szybkiej. Pluralizm tematów, skłonność do podejmowania nieoczywistych, często ryzykownych decyzji – to nasza IMKA. U nas spotyka się ksiądz Kitowicz z Witoldem Gombrowiczem oraz noblistka Elfriede Jelinek z Pawłem Demirskim. Tworzymy miejsce, które pozwala nam na teatralny wielogłos.

Tworzymy teatr poszukujący, nie wprost eksperymentalny, ale wyróżniający się formą i językiem. Tworzymy miejsce, które ściąga do stolicy zaangażowanych widzów z całej Polski, a widzom miasta stołecznego pokazuje to, co najciekawsze w teatrach poza Warszawą. Przybliżamy widzom ambitną literaturę – dzieła polskiej i światowej dramaturgii, prezentujemy nowatorskie interpretacje klasycznych tekstów.

Podejmujemy tematy kontrowersyjne dotyczące historii Polski oraz współczesnego świata i aktualnych wydarzeń politycznych. Pobudzamy do refleksji nad tematami obecnymi w dyskursie społecznym. Współpracujemy z młodymi, początkującymi aktorami oraz adeptami sztuki teatralnej. Prowadzimy edukację artystyczną i tworzymy przestrzeń dla dialogu różnych dziedzin kultury i sztuki. Popularyzujemy Polskę i polską kulturę za granicą.

Adres i dojazd

ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

http://www.teatr-imka.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

7.6
Średnia ocena
Piękny poetycki spektakl ze świetnym aktorstwem
- Tomasz

19.03 / 19:30

20.03 / 19:30

Gatunek: Tragikomedia
9.0
Średnia ocena
Bardzo dobre wykonanie, kameralny minimalizm na najwyzszym poziomie.
- Tomasz

06.03 / 19:30

07.03 / 19:30

Gatunek: Tragikomedia
9.1
Średnia ocena
Zabawny, wzruszający, mądry, świetnie zagrany spektakl
- Tomasz

27.02 / 19:30

28.02 / 19:30

Gatunek: Tragikomedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.1
Średnia ocena

03.03 / 11:00

12.03 / 10:00

+ dostępnych 8 innych terminów

Gatunek: Dla dzieci
-,-
Średnia ocena

22.02 / 19:00

23.02 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Dramat
8.0
Średnia ocena

01.03 / 19:00

14.03 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Dramat
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.