Czworo do poprawki - zdjęcie

Średnia ocena

26 oddanych głosów
44 zainteresowanych osób

7,7 / 10

Czworo do poprawki

CZWORO DO POPRAWKI to polska komedia małżeńska w najlepszym wydaniu. W pensjonacie spotykają się dwie pary. Małżeństwo ze stażem, które wyjeżdża aby podjąć ostatnią próbę ratowania ich rozpadającego się związku. Oraz pełna emocji i namiętności para młodych ludzi, którzy na łonie natury chcą począć dziecko, aby na zawsze scementować swój związek.

Jak się okazuje, obie pary mają inne problemy, ale i jednym i drugim trudno się ze sobą porozumieć.

Jaki będzie finał tego spotkania, gdy stare skrzyżuje się z młodym? Czy starsi będą się kochać jak dawniej, a młodzi jak nigdy dotąd?

Wszystkiego dowiemy się podczas mile spędzonego wieczoru w Teatrze.

Inteligentna współczesna komedia Cezarego Harasimowicza.

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (12)

 • 10,0/ 10

  Lekki i bardzo przyjemny, polecam!

  ka.....@gm...il.com / 21 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Dobra gra aktorska! Polecam!

  an.....@....pl / 17 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl zabawny, jak żaden inny

  ol.....@gm...il.com / 08 lutego 2019

 • 8,0/ 10

  W tylnych rzędach chwilami nie było słychać aktorów lub trudno było zrozumieć ich kwestie. Poza tym lekka, zabawna komedia. Z nutka optymizmu.

  kr.....@....com / 18 lutego 2019

 • 8,0/ 10

  Zabawna komedia, a właściwie to raczej farsa - trochę w stylu francuskim, z błyskotliwymi dialogami. Świetna gra aktorska całej czwórki wykonawców- w roli Lucy świetnie zaprezentowała się pani Katarzyna Herman.

  hf.....@gm...il.com / 13 lutego 2019

Teatr Imka w Warszawie

Scena przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie od ponad pięciu lat należy do grona najodważniejszych teatrów w Polsce. Jesteśmy teatrem młodym, zaangażowanym, posługującym się ciekawym językiem.Pokazujemy spektakle najwybitniejszych polskich reżyserów wielu pokoleń – Mikołaja Grabowskiego, Mai Kleczewskiej, Krystiana Lupy czy Moniki Strzępki. Na scenie IMKI widzowie mogą oglądać Iwonę Bielską, Magdę Cielecką, Magdę Boczarską, Piotra Adamczyka, Jana Peszka, Jana Frycza, Marka Kalitę.

Od początku istnienia staliśmy się artystycznym głosem pokolenia 40-latków. Tworzymy teatr eklektyczny, gramy klasykę i awangardę. Na scenie mówimy o kondycji współczesnego człowieka, ale w sposób, który odpowiada potrzebom kultury obrazu, kultury fragmentarycznej i szybkiej. Pluralizm tematów, skłonność do podejmowania nieoczywistych, często ryzykownych decyzji – to nasza IMKA. U nas spotyka się ksiądz Kitowicz z Witoldem Gombrowiczem oraz noblistka Elfriede Jelinek z Pawłem Demirskim. Tworzymy miejsce, które pozwala nam na teatralny wielogłos.

Tworzymy teatr poszukujący, nie wprost eksperymentalny, ale wyróżniający się formą i językiem. Tworzymy miejsce, które ściąga do stolicy zaangażowanych widzów z całej Polski, a widzom miasta stołecznego pokazuje to, co najciekawsze w teatrach poza Warszawą. Przybliżamy widzom ambitną literaturę – dzieła polskiej i światowej dramaturgii, prezentujemy nowatorskie interpretacje klasycznych tekstów.

Podejmujemy tematy kontrowersyjne dotyczące historii Polski oraz współczesnego świata i aktualnych wydarzeń politycznych. Pobudzamy do refleksji nad tematami obecnymi w dyskursie społecznym. Współpracujemy z młodymi, początkującymi aktorami oraz adeptami sztuki teatralnej. Prowadzimy edukację artystyczną i tworzymy przestrzeń dla dialogu różnych dziedzin kultury i sztuki. Popularyzujemy Polskę i polską kulturę za granicą.

Adres i dojazd

ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

http://www.teatr-imka.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,7
Średnia ocena
Świetnie spędzony czas
- Beata

10.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
10,0
Średnia ocena

13.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
10,0
Średnia ocena

24.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,9
Średnia ocena
Świetna sztuka, współczesna tematyka, błyskotliwy humor i dialogi. Gorąco polecam
- Katarzyna

27.04 / 16:30

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia
7,0
Średnia ocena
Spektakl świetny, z humorem, trzymający w napięciu oraz genialna gra aktorska
- Edyta

26.04 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet