Byk Ferdynand - zdjęcie

Średnia ocena

29 oddanych głosów
27 zainteresowanych osób

8,8 / 10

Byk Ferdynand

Byk Ferdynand – najnowsza premiera bajki dla dzieci i dorosłych scenariusz i reżyseria Tomasz Karolak.Pełna muzyki, tańca i humoru opowieść o byku, który w dziwnych okolicznościach wyrusza w podróż do Hiszpanii. Poprzez spotkania z kolejnymi bohaterami poznaje hiszpańską kulturę, język i obyczaje. Jaki będzie finał tej historii? Czy byk skusi się na udział w corridzie, a może zatęskni za spokojnym życiem na polskim pastwisku?

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Tomasz Karolak

Muzyka: Jakub Przebindowski

Choreografia: Anna Iberszer

Opinie naszych widzów (11)

 • 10,0/ 10

  Kapitalny - śmieszny i dla dziecka i rodzica, ciekawy, troszkę edukacyjny, ciepły. Polecam

  em.....@....pl / 17 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Polecam! Ja i mój 10 letni syn bawiliśmy się świetnie. Spektakl pełen humoru dla małych i dużych:-)

  ba.....@....pl / 03 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Spektakl wciągający, odpowiedni dla dzieci w każdym wieku, zabawny, elementy edukacyjne, świetna gra Tomasza Karolaka - polecam :)

  an.....@....pl / 15 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Inteligentny, wesoły, pomyślany również dla rodziców - świetna zabawa!

  m......@ho...il.com / 13 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Dzieciom podobało się - bo to przecież dla nich spektakl. Dorośli też się nie nudzili. Gra aktorska na dobrym poziomie chociaż trochę na luzie. Przedstawienie dla dzieci w wieku wczesno szkolnym.

  bo.....@....pl / 13 lutego 2018

Teatr Imka w Warszawie

Scena przy pl. Trzech Krzyży w Warszawie od ponad pięciu lat należy do grona najodważniejszych teatrów w Polsce. Jesteśmy teatrem młodym, zaangażowanym, posługującym się ciekawym językiem.Pokazujemy spektakle najwybitniejszych polskich reżyserów wielu pokoleń – Mikołaja Grabowskiego, Mai Kleczewskiej, Krystiana Lupy czy Moniki Strzępki. Na scenie IMKI widzowie mogą oglądać Iwonę Bielską, Magdę Cielecką, Magdę Boczarską, Piotra Adamczyka, Jana Peszka, Jana Frycza, Marka Kalitę.

Od początku istnienia staliśmy się artystycznym głosem pokolenia 40-latków. Tworzymy teatr eklektyczny, gramy klasykę i awangardę. Na scenie mówimy o kondycji współczesnego człowieka, ale w sposób, który odpowiada potrzebom kultury obrazu, kultury fragmentarycznej i szybkiej. Pluralizm tematów, skłonność do podejmowania nieoczywistych, często ryzykownych decyzji – to nasza IMKA. U nas spotyka się ksiądz Kitowicz z Witoldem Gombrowiczem oraz noblistka Elfriede Jelinek z Pawłem Demirskim. Tworzymy miejsce, które pozwala nam na teatralny wielogłos.

Tworzymy teatr poszukujący, nie wprost eksperymentalny, ale wyróżniający się formą i językiem. Tworzymy miejsce, które ściąga do stolicy zaangażowanych widzów z całej Polski, a widzom miasta stołecznego pokazuje to, co najciekawsze w teatrach poza Warszawą. Przybliżamy widzom ambitną literaturę – dzieła polskiej i światowej dramaturgii, prezentujemy nowatorskie interpretacje klasycznych tekstów.

Podejmujemy tematy kontrowersyjne dotyczące historii Polski oraz współczesnego świata i aktualnych wydarzeń politycznych. Pobudzamy do refleksji nad tematami obecnymi w dyskursie społecznym. Współpracujemy z młodymi, początkującymi aktorami oraz adeptami sztuki teatralnej. Prowadzimy edukację artystyczną i tworzymy przestrzeń dla dialogu różnych dziedzin kultury i sztuki. Popularyzujemy Polskę i polską kulturę za granicą.

Adres i dojazd

ul. M. Konopnickiej 6
00-491 Warszawa

http://www.teatr-imka.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,3
Średnia ocena
Rewelacyjna scenografia i gra aktorów!
- Natan

12.10 / 13:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
9,8
Średnia ocena

31.07 / 10:30-17:30

Gatunek: Dla dzieci
7,9
Średnia ocena
Świetny spektakl, świetny klimat, a na zakończenie jak zwykle wspólna zabawa dzieci z aktorami. Baaardzo polecam
- Arkadiusz

28.07 / 15:30

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,1
Średnia ocena
Lekka, miła i zabawna komedia. Super gra! Świetnie spędzony czas w niedzielny wieczór.
- Magda

23.08 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8,4
Średnia ocena
Naprawdę dobry spektakl! Z dużym poczuciem humoru oddaje jakże gorzką prawdę na temat różnic postrzegania świata i relacji przez kobiety i mężczyzn
- Edyta

22.08 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.