Polowanie na łosia - zdjęcie Polowanie na łosia - zdjęcie Polowanie na łosia - zdjęcie Polowanie na łosia - zdjęcie Polowanie na łosia - zdjęcie Polowanie na łosia - zdjęcie

Średnia ocena

53 oddanych głosów
159 zainteresowanych osób

7,0 / 10

Polowanie na łosia

Plejada znakomitych gwiazd w kryminalnej komedii romantycznej POLOWANIE NA ŁOSIA

W spektaklu zobaczymy plejadę znakomitych aktorów, a wśród nich: Agnieszkę Więdłochę, Antoniego Pawlickiego, Grażynę Wolszczak, Leszka Lichotę oraz Piotra Cyrwusa. Producentem spektaklu jest Fundacja Garnizon Sztuki.

"POLOWANIE NA ŁOSIA” będzie kolejną produkcją teatralną Fundacji Garnizon Sztuki. Tak jak poprzedni spektakl, realizuje misję Fundacji podejmując ważne społecznie tematy. Spektakl „POZYTYWNI” poruszał temat szeroko pojętej tolerancji. Tym razem akcent położony zostanie na uniwersalną potrzebę wolności, konflikt pokoleń, kryzys towarzyszący wchodzeniu w dorosłość i zagubieniu człowieka we współczesnym świecie. Spektakl „POLOWANIE NA ŁOSIA” koncentruje się na sytuacji młodego człowieka, który musi poradzić sobie z otaczającą go rzeczywistością, a nierzadko ciągnąć też za sobą bagaż doświadczeń swoich rodziców.

Eliza i Konrad przygotowują uroczystą kolację dla rodziców dziewczyny. Zamierzają poinformować ich o swoich zaręczynach. Jednak niespodziewanie zjawia się były terapeuta i kochanek dziewczyny. Wybucha gwałtowna awantura, która kończy się próbą morderstwa. Niedoszły trup zostaje schowany w szafie, a rodzice już dzwonią do drzwi...

„POLOWANIE NA ŁOSIA” Michała Walczaka, jednego z najciekawszych dramatopisarzy młodego pokolenia i twórcy kultowego już dziś „Pożaru w burdelu”, to czarna komedia; humor przeplata się z grozą, groteska z realizmem. Zabawna, a przy tym mocno ironiczna. To obraz naszej niedojrzałości, niezdecydowania i problemów z uczuciami. Walczak znakomicie żongluje konwencjami, łączy różne style i gatunki. To opowieść o lękach, frustracjach i zagubieniu młodego człowieka – podana w ironiczny, metaforyczny sposób.

„POLOWANIE NA ŁOSIA” to współczesna komedia - nie dość, że czarna to jeszcze romantyczna. Niejednoznaczna, niebanalna, słodko – gorzka, znakomita!

Spektakl wystawiany jest w Teatrze IMKA w Warszawie w ramach projektu IMKA Light.

Na scenie występują między innymi Agnieszka Więdłocha jako Eliza, Antoni Pawlicki jako Konrad, Piotr Cyrwus jako Romuald, Grażyna Wolszczak jako Myszka, Leszek Lichota jako Jarosław Past, Łukasz Konopka jako Jarosław Past.

Realizacja

AUTOR: Michał Walczak

REŻYSERIA: Zbiorowa

Opinie naszych widzów (17)

 • 10,0/ 10

  spektakl swietny! aktorzy rewelacyjni. Dawno nie bylam w teatrze i usmialam sie do lez.

  Go.....@....pl / 23 kwietnia 2018

 • 10,0/ 10

  Bardzo ciekawy spektakl. Świetna gra aktorska :)

  pa.....@....pl / 15 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Świetne, zabawne przedstawienie. Znakomita obsada, uśmialiśmy się do łez.

  ma.....@gm...il.com / 09 marca 2018

 • 10,0/ 10

  Spektakl świetny z humorem, trzymający w napięciu oraz genialna gra aktoska.

  ew.....@....pl / 15 stycznia 2018

 • 8,0/ 10

  Spektakl specyficzny aczkolwiek bardzo dobrze zagrany. Mam ale co do samego przedstawienia. Aktorzy mówili bardzo cicho a szum klimatyzacji skutecznie ich zakłócał.

  ju.....@ga...ta.pl / 17 czerwca 2019

 • 8,0/ 10

  Fabuła nie porywa, ale bardzo dobra obsada i gra aktorów niweluje nieco wymuszony momentami dowcip. W sumie miło spędzony wieczór.

  wo.....@gm...il.com / 13 marca 2019

 • 7,0/ 10

  Nie chcè

  ku.....@gm...il.com / 12 marca 2019

 • 7,0/ 10

  Do połowy spektaklu świetnie się bawiłam, potem się trochę rozpłynął. Gorszy niż #Pozytywni, jeśli chodzi o Imke.

  fr.....@gm...il.com / 15 stycznia 2018

 • 6,0/ 10

  Słabo słychać aktorów, fabuła średnia

  a......@....pl / 17 czerwca 2019

 • 6,0/ 10

  Bardzo dobra gra aktorska, ale fabuła banalna. Niestety, mój mąż przysypiał. Można obejrzeć w ramach wejściówki, ale na drogi bilet to szkodę kasy.

  WI.....@GM...IL.COM / 27 marca 2019

 • 6,0/ 10

  Spektakl ciekawy, ale niestety bardzo "nierówny" poszczególne sceny zdają się być nie do końca dopracowane. Oczywiście obserwujemy świat pewnych uproszczeń, ale niekiedy reżyser poszedł na łatwiznę.

  ma.....@....pl / 09 marca 2018

 • 4,0/ 10

  Sama fabuła dość lekka i bez zaskoczeń. Mnogość nawiązań do obecnej sytuacji politycznej męcząca i nie wnosząca nic do fabuły. Liczyłem na oderwanie od nurtu obecnego w relacjach telewizyjnych. Gra aktorska przekonywująca i autentyczna. Morał z całości nie napawający optymizmem, a i przesłanie wątku rodziców oraz relacji ojca z terapeutą bez jasnego przekazu i stanowiska autora. Pozostawiające raczej niesmak i wrażenie, że autor uciekał od czytelnych wniosków i jednoznacznego odniesienia się do pedofilskich skłonności terapeuty, moralnej upadłości matki i bezrefleksyjnej apodyktyczności ojca. A przy tym dulszczyzny w ostatecznej decyzji obojga narzeczonych, względem podtrzymania serdecznych relacji z rodzicami... Nie polecam.... W całym spektaklu jedynie kilka sytuacyjnych żartów, które mnie rozbawiły...

  sc.....@gm...il.com / 22 maja 2018

 • 3,0/ 10

  parę zdań z aktualnych wydarzeń politycznych nie czyni sztuki bardziej atrakcyjną. dobra gra aktorów, aczkolwiek przy takiej akustyce i szybkości wypowiadanych kwestii nie zawsze wszystko było dobrze zrozumiałe.

  bm.....@po...ta.onet.pl / 09 marca 2018

 • 2,0/ 10

  Słabe właściwie wszystko. Scenariusz, scenografia, całokształt. Ludzie przysypiali i/lub wychodzili z widowni.

  ma.....@gm...il.com / 11 maja 2019

 • 2,0/ 10

  Bardzo słaby

  ew.....@gm...il.com / 16 marca 2018

 • 1,0/ 10

  Już dawno nie byłam na tak słabym spektaklu. Zapowiadał się fajnie, ale nic z tego. Scenariusz nieśmieszny w ogóle (a momentami wręcz żenujący), gra aktorska zbyt przesadzona, scenografia licha. Z pozytywów: dobrze, że kupiłam bilety tutaj, bo gdybym miała zapłacić 100 czy 120 zł w kasie, to bym się chyba pocięła.

  mi.....@gm...il.com / 26 października 2018

 • 1,0/ 10

  Plejada znanych nazwisk aktorskich i słaba sztuka - to niestety nie jest udany mariaż. Pojedyncze udane sceny to zbyt mało aby spędzić 1,5 h w teatrze. Pozostaje niesmak, że znani aktorzy bezkrytycznie wystąpili w nieudanej sztuce bez wyraźnego przesłania....

  bu.....@....pl / 14 kwietnia 2018

Teatr IMKA - Adres i dojazd

ul. Kocjana 3, Warszawa

http://www.teatr-imka.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.