Koncert Finałowy 24. Plebiscytu Publiczności „O Dziką Różę” - zdjęcie

Koncert Finałowy 24. Plebiscytu Publiczności „O Dziką Różę”

KONCERT FINAŁOWY "Osiecka po męsku" NIEDZIELA 19 czerwca g. 19.00

Koncert "Osiecka po męsku" w wykonaniu:

Marcin Januszkiewicz - vocal, Jacek Kita- klawisze, Łukasz czekała- skrzypce

Januszkiewicz Aktor, ukończył Akademię Teatralną w Warszawie w 2010 r. Karierę rozpoczął na deskach teatru Collegium Nobilium. W latach 2010 – 2012 związany był z Teatrem Współczesnym w Warszawie, gdzie wystąpił m.in. w spektaklach: „Moralność Pani Dulskiej” w reż. Agnieszki Glińskiej i „Hamlet” w reż. Macieja Englerta. Obecnie Marcina można oglądać na scenie Teatru Studio w przedstawieniach: „Anna Karenina”, „Wiśniowy sad”, „Dwoje Rumunów mówiących po polsku” (za rolę Edgara Lintona otrzymał wyróżnienie aktorskie na 53. Kaliskich Spotkaniach Teatralnych). W listopadzie tego roku rozpoczął współpracę z serialem „Na Wspólnej” (rola Łukasz) – odcinki z jego udziałem wejdą do emisji niebawem.

W 2009 r. współtworzył spektakl „O`Malley`s Bar”, który zrodził się ze współpracy z Natalią Sikorą i Jackiem Belerem. Rok później przedstawienie to zdobyło nagrodę w Nurcie OFF na 30. Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

Od kilku lat współpracuje z Marcinem Majerczykiem – kierownikiem muzycznym w zespole Maryli Rodowicz. Owocem tej współpracy jest płyta „AHOJ”.

Prowadzenie: Piotr "Guma" Gumulec

Na scenie występuje Marcin Januszkiewicz.

Realizacja

Vocal: Marcin Januszkiewicz

Klawisze: Jacek Kita

Skrzypce: Łukasz Czekała

Teatr im. Stefana Żeromskiego - Adres i dojazd

Adres tymczasowy :
ul. ks. Piotra Ściegiennego 2
25-033 KIELCE

http://www.teatrzeromskiego.pl

Kup bilet