Powarkiwania drogi mlecznej - zdjęcie Powarkiwania drogi mlecznej - zdjęcie Powarkiwania drogi mlecznej - zdjęcie Powarkiwania drogi mlecznej - zdjęcie Powarkiwania drogi mlecznej - zdjęcie Powarkiwania drogi mlecznej - zdjęcie Powarkiwania drogi mlecznej - zdjęcie

Powarkiwania drogi mlecznej

Powarkiwania drogi mlecznej Bonn Parka to idealny dramat, by postawić wszystko na głowie. Na scenie. Poza nią przecież już od dawna wszystko na głowie stoi. Nie bardzo wiadomo, jak oceniać rzeczywistość, jakie wyciągać wnioski, w co wierzyć, a w co nie. My, twórcy czujemy się jak w wielkiej maszynie deprawacyjnej. Czyż moglibyśmy teraz dawać rady, pocieszać, budzić sumienia, zabawiać? Nie ma mowy! Teraz jest czas na kosmiczną podróż z mini mini alienem albo na nienasycony żołądek Heidi Klum, na kilka chwil szczerości z Otrzeźwiałym Donaldem Trumpem, albo na giętki język palącej nałogowo żyrafy. A z resztą... jak pewnie sami czujecie – teraz jest czas na wszystko poza myśleniem o najbliższych pięciu minutach. Dobranoc!

Na scenie występują między innymi Ewelina Cassette, Karolina Kazoń, Agnieszka Przepiórska, Katarzyna Zawiślak-Dolny, Tomasz Augustynowicz, Mateusz Bieryt.

Czas trwania: 100 minut

Realizacja

Autor: Bonn Park

Reżyseria: Wojtek Klemm

Dramaturgia: Tomasz Cymerman

Scenografia: Magdalena Gut

Kostiumy: Julia Kornacka

Muzyka: Ola Rzepka

Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie - Adres i dojazd

https://teatrwkrakowie.pl/

Kup bilet