Czerwony Kapturek - zdjęcie

Czerwony Kapturek

Opowieść o dziewczynce, która przemierza las, by odwiedzić chorą Babcię, a po drodze spotyka złego Wilka… Tak, „Czerwonego Kapturka” znają wszyscy. A my, z myślą o widzach najmłodszych, przygotowaliśmy bajkę wg scenariusza Jana Brzechwy.

Proponowana przez nas wersja popularnej historii to niezwykle kolorowy, wesoły, żywiołowy, roztańczony i rozśpiewany musical dla dzieci, który – mamy nadzieję – będzie świetną okazją do zabawy także dla rodziców.

Śmiejemy się z satyrycznie ukazanych postaci: raz są to lalki z kończynami z gumy, które można rozciągać w nieskończoność, a raz aktorzy przebrani w zabawne kostiumy. Piosenki przeplatane są dialogami oraz interakcją z publicznością. Dynamiczny, rytmiczny i niezwykle wesoły spektakl sprawi, że przez ponad godzinę teatralnej zabawy zapomnimy o rzeczywistości.

Na scenie występują między innymi Diana Jędrzejewska jako Czerwony Kapturek, Małgorzata Hachlowska jako Matka, Ilona Buchner jako Babcia, Maja Kubacka jako Wiewiórka, Bartłomiej Olszewski jako Wilk, Andrzej Kopczyk jako Gajowy.

Czas trwania: 80 minut

Realizacja

reżyseria i teksty piosenek: Waldemar Wolański

scenografia: Joanna Hrk

muzyka: Bogdan Dowlasz

choreografia: Kazimierz Knol

oraz:

inspicjent: Ilona Buchner

Teatr Groteska - Adres i dojazd

ul. Skarbowa 2
31-121 Kraków

http://www.groteska.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.