THE WHITE - zdjęcie

Średnia ocena

9 oddanych głosów

9,0 / 10

THE WHITE

THE WHITE / jednoaktowy balet w 19 obrazach.

Motywem przewodnim THE WHITE są emocje, targające człowiekiem przez całe jego życie, od narodzin aż do śmierci.

Ten jednoaktowy spektakl taneczny utrzymany jest w bardzo prostej, wręcz ascetycznej stylistyce - białe kostiumy, brak scenografii i białe światło.

The White to kilkanaście wysublimowanych opowieści o emocjach: strachu, rozpaczy, zagubieniu, radości, smutku, tęsknocie i nie tylko, które kompozytor - Laurent Uhres - zawarł w dźwiękach muzyki smyczkowej zmieszanej z brzmieniami współczesnymi.

Choreografie Natalii Marii Wojciechowskiej utrzymane w stylu postklasycznym w sposób niedosłowny podkreślają to co zawiera w sobie muzyka i tworzą kompozycje niekiedy malowane, niekiedy delikatnie kreślone lub rysowane ruchem.

chor.: Natalia Maria Wojciechowska

muz.: Laurent Uhres

tańczą tancerze Warsaw Ballet

Czas trwania: 70 minut
Źródło zdjęcia: Warsaw Ballet

Zwiastuny

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Ascetyczny w formie ale pełny emocji w wydaniu głównej balleriny i choreografa Natalii Marii Wojciechowskiej. Nie mogłam przestać podziwiać jej na scenie. Całą sobą w jednej minucie wyrażała ból, w drugiej zazdrość a za chwile jakby nigdy nic radość. Spektakl zapada w pamięć. Nie mogę się doczekać kolejnej premiery.

    la.....@....pl / 18 marca 2019

  • 9,0/ 10

    Oprócz tańca, bardzo piękna muzyka.

    Sw.....@gm...il.com / 18 marca 2019

Teatr Druga Strefa

Teatr Druga Strefa założony został w 1997 roku, choć faktycznie działał już aktywnie jako grupa teatralna od 1989 roku -- jest to jeden z pierwszych prywatnych teatrów repertuarowych działających na terenie Warszawy. Dyrektorem teatru jest jego założyciel - Sylwester Biraga. Obecnie siedziba teatru znajduje się na warszawskim Mokotowie w postindustrialna przestrzeni przy ul. Magazynowej 14a.

Repertuar Teatru Druga Strefa jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy wiele form i gatunków teatralnych m. in. spektakle dziecięce, spektakle lalkowe, a także teatr tańca i burleską. Teatr Druga Strefa w swojej ofercie ma również spektakle reprezentujące klasykę teatralną, a także dzieła współczesne. Teatr Druga Strefa przede wszystkim tworzy własne spektakle, jednak na jego scenie pojawiają się również spektakle gościnne tworzone przez teatralnych debiutantów, artystów offowych, niezależnych oraz alternatywnych. W Teatrze Druga Strefa oglądać możemy również różnego rodzaju wystawy i wernisaże.

Teatr Druga Strefa wystawia swoje spektakle na scenach teatralnych znajdujących się na całym świecie m. in. we Francji, Rosji, na Słowacji, Ukrainie i wielu innych. Teatr Druga Strefa doczekał się również prestiżowej nagrody „Coup de Coeur 2009” na Festiwalu w Avignonie w 2009 roku za spektakl autorski „Fin de...”. Teatr Druga Strefa jest również organizatorem festiwalu Dni Teatru na Mokotowie.

Bilety do Teatru Druga Strefa kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl, a także w kasie teatru, która czynna jest na 30 minut przed spektaklem.

Spektakle i inne wydarzenia zaczynają się punktualnie, bilet traci ważność z momentem rozpoczęcia spektaklu lub wydarzenia wskazanego na bilecie, co oznacza, że spóźniona osoba nie ma możliwości wejścia na spektakl oraz nie ma prawa do zwrotu ani wymiany biletu na inne wydarzenie. Zalecamy przybycie do teatru na 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu.

Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
00-652 Warszawa

http://www.teatr2strefa.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

10,0
Średnia ocena

13.05 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
10,0
Średnia ocena

14.04 / 15:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
10,0
Średnia ocena
Niesamowita atmosfera, piękna muzyka, a serce przepełnione radością i wzruszeniem.
- Agnieszka

25.04 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Muzyczny

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,1
Średnia ocena
Fantastyczny spektakl. Aleksandra Kowalczyk pokazała na scenie zarówno klasę, jak i pazur. Tekst spektaklu bawi momentami do łez. To trzeba zobaczyć!
- Klaudiusz

30.03 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.