SZAŁ TIME 2 | Jak zostałam lesbijką - zdjęcie

Średnia ocena

19 oddanych głosów

7,6 / 10

SZAŁ TIME 2 | Jak zostałam lesbijką

Szał Time 2, czyli jak zostałam lesbijką.

Kontynuacja legendarnego Szał Time 1!

(Na prawach do jego ekranizacji w Bollywood Ola zbiła grubą kasę tyle, że… w rupiach, za które w Polsce kupowała sobie gofry przez miesiąc. Nie do końca jej to posłużyło.)

Ola Love powraca! Jeszcze bardziej samotna, jeszcze bardziej zagubiona w walce o miłość. Ostatni facet Oli, Pan Świętojebliwy, był księdzem. Jak to możliwe, że się spotkali? On uciekając z Czarnego Protestu zaplątał się w sutannę i zahaczył o jej wieszak.

Tak się zaczyna ostatnia piękna, choć krótka Oli Love Story w starym heteryckim świecie. Ola Love zmęczona facetami postanawia zostać lesbijką. Znajduje swoją Śpiącą Królesbę, a z nią nadzieję na szczęście i radość życia.

Premiera warszawska 22 września 2018

Czas trwania: 60 minut
Źródło zdjęcia: Foto: Ania Iwaszko

Zwiastuny

Obsada

Aleksandra Kowalczyk

Realizacja

Tekst i reżyseria: Dariusz Szymor

Opinie naszych widzów (11)

 • 10,0/ 10

  Doskonały spektakl o kobiecie, która poszukuje miłości we współczesnym świecie. Dobre aktorstwo, świetna zabawa, mocny humor. Jednak ten monodram jest przede wszystkim mądry i pozostawia po sobie smutne refleksje.

  ju.....@gm...il.com / 10 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, warty polecenia. Bardzo dobra gra aktorska. Podziwiam Aleksandrę Kowalczyk, bo widać, że na scenie daje z siebie wszystko. Naprawdę super!:)

  kl.....@gm...il.com / 10 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Spodobała mi się ta cała Ola Love ;) Zabawne, ciekawe, obrazowe, interesujące, polecam. Dzięki :)

  iz.....@....pl / 10 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniałe. Doskonała gra aktorska. Czekam na Szał Time 3 :)

  ma.....@mr...ek.pl / 31 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Absolutne bingo. Mam na myśli uroczo celnie skonstruowany opis zjawiska tzw. podziałów społecznych. Oczywiście z naprawdę przyjaźnie przymrużonym okiem wyrażony. Nikt nie jest idealny na tym świecie. Ani panowie i panie hetero, jak i lesbijki oraz geje. Tak odebrałam ten przekaz. Wszystko na wesoło i w przyjaznym tonie. Bardzo mi się podobało. Chętnie zobaczę Szał Time 3. Pozdrawiam.

  k......@gm...il.com / 02 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny spektakl. Aleksandra Kowalczyk pokazała na scenie zarówno klasę, jak i pazur. Jej umiejętości aktorskie robią wrażenie. Tekst spektaklu bawi momentami do łez. To trzeba zobaczyć!

  kl.....@gm...il.com / 24 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  Aleksandra Kowalczyk bez dwóch zdań ma talent komediowy! Zaprezentowała szeroki wachlarz swoich możliwości aktorskich. Dystans, autoironia, świetne opanowanie tekstu, dobry kontakt z publicznością, uśmiech. Świetnie przedstawiła historię, serdecznie polecam :)

  el.....@gm...il.com / 23 września 2018

 • 10,0/ 10

  Świetnie się bawiłam. Bardzo dowcipny i moim zdaniem trafny tekst.

  jo.....@gm...il.com / 23 września 2018

 • 4,0/ 10

  Pomysł bardzo fajny. Tekst słaby. Gra aktorska przeciętna. Plus przedstawianie lesbijstwa jako remedium na nieudane związki heteroseksualne jest strasznie niefajnie. Tak odczytałam ten spektakl - nie jako uświadomienie sobie swojej prawdziwej orientacji i tożsamości, lecz bezpieczniejszą alternatywę dla związków z mężczyznami. Dodatkowym minusem było pokazanie stereotypowej lesbijki jako femme zachwycającej się baldachimem, przesadnie troszczącej się i wiecznie przepraszającej. Duży zawód.

  ay.....@gm...il.com / 24 listopada 2018

 • 2,0/ 10

  Oceniam treść, a nie wykonanie które wycisnęło z tej na siłę zabawnej "sztuki" 3 gwiazdki. Być może pierwsza część była lepsza, ale nawet jeśli to nie drugiej się to kompletnie nie udało. Godzina życzliwego uśmiechu z szacunku dla aktorki.

  o......@po...ta.fm / 31 grudnia 2019

 • 1,0/ 10

  Beznadziejny, zmarnowane pieniądze. Sztuka opierała się na obrażaniu i naśmiewaniu się z wszelkich grup społecznych. Zamiast być zabawna, była zwyczajnie żenująca.

  ed.....@gm...il.com / 25 listopada 2018

Teatr Druga Strefa - Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
02-652 Warszawa

https://www.teatr2strefa.pl

Kup bilet