RAZ, DWA, TRZY… GINIESZ TY! - zdjęcie

RAZ, DWA, TRZY… GINIESZ TY!

RAZ, DWA, TRZY… GINIESZ TY!

czyli trup na planie filmowym

Bartek jest aktorem, który właśnie wywalczył sobie pierwszą rolę w superprodukcji. Agnieszka pracuje w magazynie o gwiazdach i dostaje zlecenie napisania reportażu z planu tego filmu. Zamiast ekscytujących plotek znajduje tam jednak... nieboszczyka. I nie ma wątpliwości, że rozstał się on z życiem wbrew własnej woli. Szybko okazuje się, że morderstwo związane jest z wypadkiem, który wydarzył się w tym samym miejscu siedemnaście lat wcześniej. Policja rozpoczyna śledztwo, podobnie jak Agnieszka, Bartek i zaprzyjaźniona z nimi ekscentryczna pisarka kryminałów - Róża Krull. Komu z nich jako pierwszemu uda się odpowiedzieć na pytanie: kto jest mordercą?

“Raz, dwa, trzy… giniesz ty!” to satyra na współczesny świat celebrytów, pełna zwrotów akcji, błyskotliwych dialogów i czarnego humoru. Sztuka jest inscenizacją bestsellerowej komedii kryminalnej pióra Alka Rogozińskiego wydanej w maju 2019 roku nakładem wydawnictwa Skarpa Warszawska.

Reżyseria i scenografia: Sylwester Biraga

Występują: Halina Chrobak, Anna Kędziora, Aleksandra Kowalczyk, Anna Sandowicz, Sylwester Biraga, Piotr Duda, Paweł Iwanicki, Piotr Zwolski.

Prapremiera 29, 30 listopada 2019

Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Halina Chrobak, Anna Kędziora, Aleksandra Kowalczyk, Anna Sandowicz, Sylwester Biraga, Piotr Duda, Paweł Iwanicki, Piotr Zwolski.

Realizacja

Reżyseria i scenografia: Sylwester Biraga

Teatr Druga Strefa - Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
02-652 Warszawa

https://www.teatr2strefa.pl

Kup bilet
× 3 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.