RAZ, DWA, TRZY… GINIESZ TY! - zdjęcie

RAZ, DWA, TRZY… GINIESZ TY!

RAZ, DWA, TRZY… GINIESZ TY!

czyli trup na planie filmowym

Bartek jest aktorem, który właśnie wywalczył sobie pierwszą rolę w superprodukcji. Agnieszka pracuje w magazynie o gwiazdach i dostaje zlecenie napisania reportażu z planu tego filmu. Zamiast ekscytujących plotek znajduje tam jednak... nieboszczyka. I nie ma wątpliwości, że rozstał się on z życiem wbrew własnej woli. Szybko okazuje się, że morderstwo związane jest z wypadkiem, który wydarzył się w tym samym miejscu siedemnaście lat wcześniej. Policja rozpoczyna śledztwo, podobnie jak Agnieszka, Bartek i zaprzyjaźniona z nimi ekscentryczna pisarka kryminałów - Róża Krull. Komu z nich jako pierwszemu uda się odpowiedzieć na pytanie: kto jest mordercą?

“Raz, dwa, trzy… giniesz ty!” to satyra na współczesny świat celebrytów, pełna zwrotów akcji, błyskotliwych dialogów i czarnego humoru. Sztuka jest inscenizacją bestsellerowej komedii kryminalnej pióra Alka Rogozińskiego wydanej w maju 2019 roku nakładem wydawnictwa Skarpa Warszawska.

Reżyseria i scenografia: Sylwester Biraga

Występują: Halina Chrobak, Anna Kędziora, Aleksandra Kowalczyk, Sylwester Biraga, Paweł Ferens, Maciej Zuchowicz, Piotr Zwolski.

Prapremiera 29, 30 listopada 2019

Działalność Teatru Druga Strefa współfinansuje Urząd m. st. Warszawy

Czas trwania: 120 minut

Obsada

Występują: Halina Chrobak, Anna Kędziora, Aleksandra Kowalczyk, Anna Sandowicz, Sylwester Biraga, Paweł Ferens, Maciej Zuchowicz, Piotr Zwolski.

Realizacja

Reżyseria i scenografia: Sylwester Biraga

Teatr Druga Strefa - Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
02-652 Warszawa

https://www.teatr2strefa.pl

Kup bilet