Nie lubię pana, Panie Fellini - zdjęcie

Średnia ocena

46 oddanych głosów
4 zainteresowane osoby

9,3 / 10

Nie lubię pana, Panie Fellini

"Nie lubię pana, Panie Fellini" to monodram Małgorzaty Bogdańskiej w reżyserii Marka Koterskiego. Biograficzna opowieść o włoskiej aktorce Giulietcie Masinie staje się pretekstem do spojrzenia na kobietę uniwersalną, ponadczasową, wierną, która zatraca siebie z miłości do genialnego, lecz niewiernego męża. Ale czy geniusz usprawiedliwia nielojalność i niewierność. "Czym jest dla mnie miłość? Całym życiem". Jedni dostrzegą w tym piękno, inni tragizm.

W spektaklu występuje Małgorzata Bogdańska.

Realizacja

REŻYSERIA: Marek Koterski

Opinie naszych widzów (21)

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny spektakl, ciężko nie dać 10. Jedyne co mi się nie do końca podobało to miejsce. Teatr nie przypadł mi po prostu do gustu. Nie jest to jednak problem przy tak fenomenalnym występie.

  to.....@gm...il.com / 17 października 2019

 • 10,0/ 10

  Doskonała gra aktorska, świetna kreacja Pani Małgorzaty,

  sl.....@on...et.pl / 19 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo emocjonalny spektakl. Dziękuje

  ha.....@....pl / 02 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Uwielbiam Małgorzatę Bogdanska, jej małżonka-rezysera Marka Koterskiego, spektakl mocny, wrażenia niezapomniane.

  do.....@....pl / 18 marca 2019

 • 10,0/ 10

  oglądałam z zapartym tchem

  vi.....@gm...il.com / 16 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Wybrałam się po raz kolejny na monodram Małgorzaty Bogdańskiej i nie zawiodłam się... Niby to samo, a jednak inaczej. Piękna i uniwersalna opowieść, ze świetnym tekstem Marka Koterskiego. Kreacja aktorska Małgorzaty Bogdańskiej. Polecam wszystkim!

  ma.....@gm...il.com / 16 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Wspaniały mądry wzruszający monodram. M. Bogdańska rewelacyjna!!

  ko.....@....pl / 13 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Fantastyczny spektakl, niesamowity warsztat aktorski Pani Bogdanowicz.

  ma.....@....pl / 13 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Świetna Malgorzata Bogdanska.

  kr.....@gm...il.com / 13 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny tekst, świetne wykonanie. Jak zwykle Pan Marek Koterski potrafi ukłuć, zmusić niemalże widza do refleksji. Pani Małgorzata - wulkan emocji. Wynosi tekst na wyżyny, daje widzowi oddech po czym uderza jak błyskawica...czasem pluszowa, ale razi na wskroś. Świetna sztuka o trudzie uczuć, życia. Szkoda tylko, że miejsce, niestety - mimo wrażenia kameralności, lekko obdarło sztukę. Rozumiem chęć zapewnienia tejże kameralności, ale umożliwienie zagospodarowania większej przestrzeni na scenie, dało by możliwość osobom siedzącym dalej oglądać aktora cały czas. Sceny parterowe u stóp pierwszego rzędu...może niekoniecznie.

  dl.....@gm...il.com / 13 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Piękny i wzruszający spektakl. Zero dekoracji, jedynie aktorka Małgorzata Bogdańska i jej teatr mieszczący się w białej walizce. Mistrzowska gra aktorska. Bardzo polecam!

  gi.....@gm...il.com / 08 grudnia 2018

 • 10,0/ 10

  Absolutely astounding performance / niezwykłe przeżycie teatralne

  mj.....@ya...oo.com / 26 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  Cudowna Małgosia. Cudowny teatr, w którym aktor porywa widza i prowadzi na skraj emocji. Dla mnie osobiście bardzo w punkt.

  pi.....@gm...il.com / 25 listopada 2018

 • 10,0/ 10

  TEATR DRUGA STREFA, Warszawa. Wspaniały monodram "Nie lubię pana, Panie Fellini" zaprezentowała nam dzisiaj w tym warszawskim off-Broadway'owskim teatrze, wybitna aktorka Malgorzata Bogdanska. Tekst oparty jest na wspomnieniach biograficznych Oskarowej włoskiej aktorki Gulietty Masiny i jej wielkiej miłości do Federico Fellini'ego. Wielka miłość łączyła się z wielkim dramatem zdradzanej nieustannie kobiety. Życie z geniuszem nie było dla niej łatwe. Massina była muzą Felliniego i zagrała w wielu jego filmach, np. "La Strada", "Noce Cabirii", "Fred & Ginger", itd. Bogdańska tak wiernie oddała charakter aktorki i atmosferę tamtych lat, że oglądamy na scenie Massinę, a nie Bogdańską. Spektakl jest bardzo dynamiczny. Cały czas coś się dzieje na scenie, zmiana rekwizytów i kostiumów w trakcie spektaklu, który notabene wprowadził mnie w taki "fellini'owski" nastrój, że zaraz zabieram się do oglądania na nowo jego starych filmów. Bogdańska występuje z tym monodramem na całym świecie, nawet ostatnio grała go z wielkim sukcesem po włosku we Włoszech. Spektakl jest świetnie reżyserowany przez Marka Koterskiego ("Dzień świra", "Siedem uczuć", itd.). Pełna sala. Gorąco polecam.

  ni.....@on...et.pl / 28 października 2018

 • 10,0/ 10

  Spektakl „wbija w fotel”. Wspaniale napisana sztuka, brawurowo zagrana. Polecam!!

  mb.....@....pl / 27 października 2018

 • 10,0/ 10

  Kocham filmy Federico Felliniego, jak i aktorstwo Giulietty Massiny w nich, jednak nigdy nie zadawałem sobie pytania, jak mogły wyglądać wzajemne relacje małżonków w takim filmowym małżeństwie. Po wczorajszym spektaklu myślę, tylko o tym ile w jego treści było realiów, a ile fikcji. Jeśli można porównać do czegoś wybuchy emocji, jakie wywołuje gra pani Małgorzaty Bogdańskiej to chyba tylko do działania bomby atomowej wielokrotnego użytku. To jakby wszystkie przechodzenie kilkukrotnie przez wszystkie fazy od przygotowywania ładunku poprzez eksplozje aż do pobojowiska po wybuchu.

  sm.....@gm...il.com / 20 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Spektakl bardzo mi się podobał jak zresztą wszystkie działania w tym czarodziejskim miejscu na pl.Hallera 5. Jest to moje ulubione miejsce i wszystkie działania oceniam bardzo dobrze.

  te.....@....pl / 26 listopada 2017

 • 10,0/ 10

  brawurowa rola M.Bogdańskiej , Teatr Druga Strefa - świetne klimatyczne miejsce :)

  to.....@gm...il.com / 08 maja 2017

 • 10,0/ 10

  Bardzo dobry spektakl. Teatr, w którym liczy się tekst i sztuka aktorska. Pani Małgorzata Bogdańska jest rewelacyjna!

  ja.....@....pl / 07 kwietnia 2017

 • 9,0/ 10

  Niesamowite aktorstwo, poruszająca gra. a mała scena sprawia, iż widz, czuje się jakby to wszystko wydarzyło się tuż obok, wręcz na wyciągnięcie ręki, w domu obok.

  iz.....@gi...le.edu.pl / 26 marca 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo ciekawy monodram ukazujący związek z wielkim Fellinim oczami Jego żony. Szalenie profesjonalny wytęp Małgorzaty Bogdańskiej, pokazujący jej wielkie umiejętności aktorskie, ale także zdolności muzyczno- taneczno- lingwistyczne. Wieczór interesujący i przejmujący. Dziękuję.

  dc.....@po...ta.onet.pl / 08 grudnia 2018

Teatr Druga Strefa - Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
02-652 Warszawa

https://www.teatr2strefa.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.