Nie lubię pana, Panie Fellini - zdjęcie

Średnia ocena

44 oddanych głosów
4 zainteresowane osoby

9,2 / 10

Nie lubię pana, Panie Fellini

"Nie lubię pana, Panie Fellini" to monodram Małgorzaty Bogdańskiej w reżyserii Marka Koterskiego. Biograficzna opowieść o włoskiej aktorce Giulietcie Masinie staje się pretekstem do spojrzenia na kobietę uniwersalną, ponadczasową, wierną, która zatraca siebie z miłości do genialnego, lecz niewiernego męża. Ale czy geniusz usprawiedliwia nielojalność i niewierność. "Czym jest dla mnie miłość? Całym życiem". Jedni dostrzegą w tym piękno, inni tragizm.

Realizacja

REŻYSERIA: Marek Koterski

Opinie naszych widzów (20)

 • 10,0/ 10

  Doskonała gra aktorska, świetna kreacja Pani Małgorzaty,

  sl.....@on...et.pl / 19 maja 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo emocjonalny spektakl. Dziękuje

  ha.....@....pl / 02 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Uwielbiam Małgorzatę Bogdanska, jej małżonka-rezysera Marka Koterskiego, spektakl mocny, wrażenia niezapomniane.

  do.....@....pl / 18 marca 2019

 • 10,0/ 10

  oglądałam z zapartym tchem

  vi.....@gm...il.com / 16 marca 2019

 • 10,0/ 10

  Wybrałam się po raz kolejny na monodram Małgorzaty Bogdańskiej i nie zawiodłam się... Niby to samo, a jednak inaczej. Piękna i uniwersalna opowieść, ze świetnym tekstem Marka Koterskiego. Kreacja aktorska Małgorzaty Bogdańskiej. Polecam wszystkim!

  ma.....@gm...il.com / 16 marca 2019

Teatr Druga Strefa

Teatr Druga Strefa założony został w 1997 roku, choć faktycznie działał już aktywnie jako grupa teatralna od 1989 roku -- jest to jeden z pierwszych prywatnych teatrów repertuarowych działających na terenie Warszawy. Dyrektorem teatru jest jego założyciel - Sylwester Biraga. Obecnie siedziba teatru znajduje się na warszawskim Mokotowie w postindustrialna przestrzeni przy ul. Magazynowej 14a.

Repertuar Teatru Druga Strefa jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy wiele form i gatunków teatralnych m. in. spektakle dziecięce, spektakle lalkowe, a także teatr tańca i burleską. Teatr Druga Strefa w swojej ofercie ma również spektakle reprezentujące klasykę teatralną, a także dzieła współczesne. Teatr Druga Strefa przede wszystkim tworzy własne spektakle, jednak na jego scenie pojawiają się również spektakle gościnne tworzone przez teatralnych debiutantów, artystów offowych, niezależnych oraz alternatywnych. W Teatrze Druga Strefa oglądać możemy również różnego rodzaju wystawy i wernisaże.

Teatr Druga Strefa wystawia swoje spektakle na scenach teatralnych znajdujących się na całym świecie m. in. we Francji, Rosji, na Słowacji, Ukrainie i wielu innych. Teatr Druga Strefa doczekał się również prestiżowej nagrody „Coup de Coeur 2009” na Festiwalu w Avignonie w 2009 roku za spektakl autorski „Fin de...”. Teatr Druga Strefa jest również organizatorem festiwalu Dni Teatru na Mokotowie.

Bilety do Teatru Druga Strefa kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl, a także w kasie teatru, która czynna jest na 30 minut przed spektaklem.

Spektakle i inne wydarzenia zaczynają się punktualnie, bilet traci ważność z momentem rozpoczęcia spektaklu lub wydarzenia wskazanego na bilecie, co oznacza, że spóźniona osoba nie ma możliwości wejścia na spektakl oraz nie ma prawa do zwrotu ani wymiany biletu na inne wydarzenie. Zalecamy przybycie do teatru na 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu.

Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
00-652 Warszawa

https://www.teatr2strefa.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,4
Średnia ocena
Świetny, pełen emocji spektakl. Polecam!
- Marta

15.09 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Monodram
10,0
Średnia ocena

12.08 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Monodram
9,4
Średnia ocena

07.09 / 16:00

+ inne terminy

Gatunek: Monodram

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,4
Średnia ocena
Rewelacja! Dla każdej grupy wiekowej i z każdym stażem w związku. Płakaliśmy że śmiechu! Super było.
- Katarzyna

27.09 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet