MENELLO SHOW - sztuka iluzji, humor, muzyka - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów

8,6 / 10

MENELLO SHOW - sztuka iluzji, humor, muzyka

Menello Show to pokaz iluzji zmiksowany z solidną dawką absurdalnego humoru i doprawiony odrobiną liryki. Sztuka ściemy w czystej postaci!

A do tego grana na żywo muzyka gitarowa, śpiew i inne cymesy. Weźcie zapasowe oczy i szczęki na wypadek gdyby te z podstawowego zestawu jednak Wam wypadły. Pękających ze śmiechu prosimy o nie rozlatywanie się po całej widowni.

Spektakl trwa 2 razy po 40 minut z przerwą na kawę, herbatę, zimne napoje, rozprostowanie kości, lub papierosa, czy co tam sobie jeszcze wymyślicie.

Nie zabierajcie dzieci bo na scenie pojawi się alkohol, nikotyna i cztery brzydkie wyrazy. Jeden wyraz opcjonalnie, drugi po angielsku, trzeci w geście, a czwarty niewypowiedziany.

Czas trwania: 100 minut
Źródło zdjęcia: Menello Show

Obsada

Wystąpią:

Sławomir Kowalski

Bartosz Madej

Niewidzialne króliki

Dźwiękowiec,

i kilku wrobionych w wejście na scenę widzów.

Opinie naszych widzów (6)

 • 10,0/ 10

  Naprawdę rewelacja, idealne połączenie komedii z iluzją wraz ze świetnymi wstawkami muzycznymi. Sławomir i Bartosz stanowią wyjątkowy duet na scenie,który naprawdę warto zobaczyć na żywo.

  ju.....@gm...il.com / 05 października 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl + niebanalne poczucie humoru twórców. Świetnie się bawiłam, wiec czas niestety płynął nieubłaganie. Czekam na kolejny występ!

  ka.....@....pl / 19 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Menello Show - sztuka iluzji, humor, muzyka zaliczone! program, spektakl, humor, iluzja z biglem na 5+ Jezely beda tam kolejne wystepy Menello Show zawitam bankowo Kameralna, dajaca prawdziwa iterakcje artystow z publika, klimatyczna sala z dusza Teatr Druga Strefa- sasiadujacy z lsniacym blaskiem szkla i amelinium korpowyzysku Mordoru robi niesamowite wrazenie. Duzy parking na gabloty, dla kazdego miejsca starczy

  mi.....@....pl / 10 lutego 2019

 • 10,0/ 10

  Profesjonalnie i zabawnie :) Bardzo dobrze wydane pieniądze i mile spędzony czas :)

  ka.....@gm...il.com / 09 lutego 2019

 • 9,0/ 10

  Świetny, profesjonalny, spójny i przemyślany pokaz iluzjonistyczno-komediowy.

  to.....@gm...il.com / 09 lutego 2019

 • 4,0/ 10

  Dobry początek i koniec. Reszta to wypełniacze czasu i żenujące żarty, zastanawiałam sie czy śmiać się czy płakać. Byłam na Menello po raz drugi, oczekiwałam dobrej zabawy jak za pierwszym razem, ale ze zmiana miejsca zmienił się i poziom sztuki. Niestety na gorsze.

  dm.....@tl...en.pl / 19 lutego 2019

Teatr Druga Strefa - Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
02-652 Warszawa

https://www.teatr2strefa.pl

Kup bilet