EIGHT HANDS QUARTET - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy

10,0 / 10

EIGHT HANDS QUARTET

Eight Hands Quartet jest innowacyjnym, międzynarodowym zespołem, składającym się z czterech młodych pianistów, których połączyła pasja i miłość do jednego instrumentu.

Spotkali się w celu wymiany swoich doświadczeń, dzielenia się radością ze wspólnego muzykowania oraz by tworzyć i wykonywać piękną muzykę fortepianową.

Najpiękniejsze utwory muzyki poważnej, rozrywkowej i filmowej w niecodziennych aranżacjach na cztery fortepiany, które nabierają zupełnie nowego wymiaru, budzą ciekawość i dostarczają sporej dawki muzycznych doznań. Zespół zadebiutował z programem klasycznym w Filharmonii Narodowej w Warszawie w maju 2019r.

Pomysłodawcą zespołu Eight Hands Quartet jest jeden z najbardziej wszechstronnych pianistów polskich - solista, kameralista, improwizator oraz współautor i wykonawca projektu Filharmonia Dowcipu - Waldemar Malicki.

Zespól tworzą profesjonalni pianiści i kompozytorzy, laureaci wielu międzynarodowych konkursów, ludzie całkowicie oddani muzyce i swojej pasji:

Vlasta Traczyk – kompozytorka, pianistka i aranżerka rosyjsko- ukraińskiego pochodzenia. Absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Laureatka III nagrody w międzynarodowym konkursie Transatlantyk Instant Composition Contest w 2017 r.

Eugenia Kwon-Kominek - pianistka pochodzenia koreańskiego, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie oraz szkoły Ecole Normale de Musique w Paryżu, laureatka wielu krajowych i międzynarodowych konkursów oraz twórczyni wielu projektów artystycznych.

Aruto Matsumoto - kompozytor, pianista, aranżer pochodzenia japońskiego. Tworzy muzykę do gier komputerowych (miedzy innymi do Tajwanskiej gry Devotion) a także aranżacje orkiestrowe do Game Music Festival we Wrocławiu.

Adam Leczycki – pianista, absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku.

Czas trwania: 90 minut

Opinie naszych widzów (3)

 • 10,0/ 10

  To drugi koncert w ich wykonaniu, który słuchałam. Są niesamowicie zdolni, uwielbiam ich i nie zamierzam przestać przychodzić na kolejne koncerty!

  ka.....@gm...il.com / 15 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Są wspaniali, utalentowani, delikatni. Poruszają serca słuchaczy. Uważam, że naprawdę warto ich poznać. Grupa ludzi o wielkim sercu. Uwielbiam ich, na wczorajszym koncercie naprawdę się wzruszyłam.

  jo.....@gm...il.com / 14 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Piękne improwizacje znanych utworów z muzyki klasycznej, rozrywkowej i filmowej. Młodzi, zdolni pianiści byli niesamowici. Mieli szczęście ci wszyscy, którzy mogli ich posłuchać i obejrzeć. Nie zawsze zdarza się mieć artystę na wyciągnięcie ręki. Magiczny wieczór.

  mi.....@on...et.pl / 14 grudnia 2019

Teatr Druga Strefa - Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
02-652 Warszawa

https://www.teatr2strefa.pl

Kup bilet