COACHELLO SHOW - zdjęcie

Średnia ocena

10 oddanych głosów

9,8 / 10

COACHELLO SHOW

Coachello Show to humorystyczny głos w dyskusji nad miejscem i sensem coachingu. To opowiedziana lekkim tonem historia iluzjonisty stojącego przed życiową szansą. Na jego drodze do sukcesu stoi jeden magiczny trik.Niestety jego wykonanie nie jest wcale proste. Sytuację dodatkowo komplikują traumatyczne wspomnienia.

Czy rozwój osobisty będzie skutecznym panaceum na wszystkie trudności? Czy warto dać się zkołczować? Ile może zmienić słynna mowa motywacyjna? Kim jest Paweł Coachello? Jak żyć? Jak wielu brzytew może chwytać się tonący?

Wyjdź ze swojej strefy komfortu i poznaj odpowiedzi!

Kupując bilet dołożysz śrubkę do naszego czerwonego ferrari.

Czas trwania: 70 minut
Źródło zdjęcia: Materiały prasowe Teatr Druga Strefa.

Realizacja

Scenariusz: Sławomir Kowalski

Reżyseria: Anouar Abou-Hilal

Obsada: Sławomir Kowalski

Opinie naszych widzów (5)

 • 10,0/ 10

  Świetnie spędzony czas. Polecam! :)

  ka.....@gm...il.com / 12 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Bardzo fajny! Uśmiałam się szczerze :)))))

  jd.....@gm...il.com / 12 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Inteligentnie ironiczne spojrzenie na "rozwój osobisty" i coaching. Bawi i pobudza krytyczne myślenie wobec "psychologicznej mody"

  ga.....@gm...il.com / 12 kwietnia 2019

 • 10,0/ 10

  Doskonały humor, który podzielam. Piękne wykpienie tzw. rozwoju osobistego i narosłego wokół tego biznesu. Lubię kameralny klimat teatru 2strefa.

  du.....@....pop.pl / 15 marca 2019

 • 9,0/ 10

  Bardzo trafna i dowcipna satyra na pop-psychologiczną modę: coaching, mowy motywacyjne i rozwój osobisty

  ga.....@gm...il.com / 09 maja 2019

Teatr Druga Strefa

Teatr Druga Strefa założony został w 1997 roku, choć faktycznie działał już aktywnie jako grupa teatralna od 1989 roku -- jest to jeden z pierwszych prywatnych teatrów repertuarowych działających na terenie Warszawy. Dyrektorem teatru jest jego założyciel - Sylwester Biraga. Obecnie siedziba teatru znajduje się na warszawskim Mokotowie w postindustrialna przestrzeni przy ul. Magazynowej 14a.

Repertuar Teatru Druga Strefa jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy wiele form i gatunków teatralnych m. in. spektakle dziecięce, spektakle lalkowe, a także teatr tańca i burleską. Teatr Druga Strefa w swojej ofercie ma również spektakle reprezentujące klasykę teatralną, a także dzieła współczesne. Teatr Druga Strefa przede wszystkim tworzy własne spektakle, jednak na jego scenie pojawiają się również spektakle gościnne tworzone przez teatralnych debiutantów, artystów offowych, niezależnych oraz alternatywnych. W Teatrze Druga Strefa oglądać możemy również różnego rodzaju wystawy i wernisaże.

Teatr Druga Strefa wystawia swoje spektakle na scenach teatralnych znajdujących się na całym świecie m. in. we Francji, Rosji, na Słowacji, Ukrainie i wielu innych. Teatr Druga Strefa doczekał się również prestiżowej nagrody „Coup de Coeur 2009” na Festiwalu w Avignonie w 2009 roku za spektakl autorski „Fin de...”. Teatr Druga Strefa jest również organizatorem festiwalu Dni Teatru na Mokotowie.

Bilety do Teatru Druga Strefa kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl, a także w kasie teatru, która czynna jest na 30 minut przed spektaklem.

Spektakle i inne wydarzenia zaczynają się punktualnie, bilet traci ważność z momentem rozpoczęcia spektaklu lub wydarzenia wskazanego na bilecie, co oznacza, że spóźniona osoba nie ma możliwości wejścia na spektakl oraz nie ma prawa do zwrotu ani wymiany biletu na inne wydarzenie. Zalecamy przybycie do teatru na 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu.

Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
00-652 Warszawa

https://www.teatr2strefa.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,5
Średnia ocena

26.09 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,4
Średnia ocena

19.09 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,5
Średnia ocena

27.09 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,4
Średnia ocena
Rewelacja! Dla każdej grupy wiekowej i z każdym stażem w związku. Płakaliśmy że śmiechu! Super było.
- Katarzyna

27.09 / 20:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.