Bez-senność - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

6.8 / 10

Bez-senność

Namiętność. Intryga. Zazdrość. Przeznaczenie. Sen nocy letniej to historia o miłości wielu par. Miłości czystej, niemożliwej, dzikiej, pięknej. Miłości ponad wszystko. Zdarzenia mają naturę snów i marzeń. Najsprzeczniejsze żywioły schodzą się tu i ocierają. Widma zjawiają się i nikną, groza rozwiewa się śmiechem, miłość przeistacza w złudzenie.

Dwójka aktorów wciela się w 11 postaci, by ukazać moc teatralnej metamorfozy. Widzowie mają szansę polemiki z aktorami. Mogą wpływać na kształt i rozwój akcji. Interakcje z widownią zainspirowane teatrem szekspirowskim są nieodłączną częścią działalności Teatru Strefa Otwarta.

Obsada

Anna Rakowska - zdjęcie

Anna Rakowska
Hermia / Demetriusz / Tytania / Hipolita / Puk

Piotr Misztela - zdjęcie

Piotr Misztela
Lizander / Helena / Oberon / Tezeusz / Puk / Osioł

Realizacja

Scenariusz i reżyseria: Anna Rakowska, Piotr Misztela

Ruch sceniczny: Maciej Cierzniak

Scenografia: Lidia Kanclerz

Producent: Teatr Rozrywki

Spektakl Teatru Strefa Otwarta.

Opinie naszych widzów (3)

 • 10.0/ 10

  To trzeba przeżyć... było wspaniale!

  mp.....@gm...il.com / 21 October 2017

 • 10.0/ 10

  Świetna gra aktorska

  sy.....@....pl / 08 October 2017

 • 3.0/ 10

  Jestem wyksztalcenia technicznego, ale ani zrozumialem, ani "poczulem" spektakl.

  sz.....@gm...il.com / 18 October 2017

Teatr Druga Strefa

Teatr Druga Strefa założony został w 1997 roku, choć faktycznie działał już aktywnie jako grupa teatralna od 1989 roku -- jest to jeden z pierwszych prywatnych teatrów repertuarowych działających na terenie Warszawy. Dyrektorem teatru jest jego założyciel - Sylwester Biraga. Obecnie siedziba teatru znajduje się na warszawskim Mokotowie w postindustrialna przestrzeni przy ul. Magazynowej 14a.

Repertuar Teatru Druga Strefa jest niezwykle bogaty - znaleźć w nim możemy wiele form i gatunków teatralnych m. in. spektakle dziecięce, spektakle lalkowe, a także teatr tańca i burleską. Teatr Druga Strefa w swojej ofercie ma również spektakle reprezentujące klasykę teatralną, a także dzieła współczesne. Teatr Druga Strefa przede wszystkim tworzy własne spektakle, jednak na jego scenie pojawiają się również spektakle gościnne tworzone przez teatralnych debiutantów, artystów offowych, niezależnych oraz alternatywnych. W Teatrze Druga Strefa oglądać możemy również różnego rodzaju wystawy i wernisaże.

Teatr Druga Strefa wystawia swoje spektakle na scenach teatralnych znajdujących się na całym świecie m. in. we Francji, Rosji, na Słowacji, Ukrainie i wielu innych. Teatr Druga Strefa doczekał się również prestiżowej nagrody „Coup de Coeur 2009” na Festiwalu w Avignonie w 2009 roku za spektakl autorski „Fin de...”. Teatr Druga Strefa jest również organizatorem festiwalu Dni Teatru na Mokotowie.

Bilety do Teatru Druga Strefa kupić można przez internet za pomocą portalu www.eWejsciowki.pl, a także w kasie teatru, która czynna jest na 30 minut przed spektaklem.

Spektakle i inne wydarzenia zaczynają się punktualnie, bilet traci ważność z momentem rozpoczęcia spektaklu lub wydarzenia wskazanego na bilecie, co oznacza, że spóźniona osoba nie ma możliwości wejścia na spektakl oraz nie ma prawa do zwrotu ani wymiany biletu na inne wydarzenie. Zalecamy przybycie do teatru na 15 minut przed rozpoczęciem spektaklu.

Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
00-652 Warszawa

http://teatrdrugastrefa.pl

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.6
Średnia ocena

19.12 / 19:00

Gatunek: Dramat
8.2
Średnia ocena

01.12 / 19:00

02.12 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Dramat
9.5
Średnia ocena
Wspaniała sztuka, doskonały kunszt aktorski i piękne przesłanie!
- Joanna

25.11 / 19:00

26.11 / 18:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Dramat

Inne wydarzenia w tej instytucji:

-,-
Średnia ocena

02.12 / 20:00

Gatunek: Monodram
9.6
Średnia ocena

30.11 / 20:00

01.12 / 20:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia
10.0
Średnia ocena

02.12 / 18:00

Gatunek: Monodram
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.