7 TRIKÓW - One Magician Impro | #gramydlajudy - zdjęcie 7 TRIKÓW - One Magician Impro | #gramydlajudy - zdjęcie 7 TRIKÓW - One Magician Impro | #gramydlajudy - zdjęcie 7 TRIKÓW - One Magician Impro | #gramydlajudy - zdjęcie

Średnia ocena

1 oddany głos

7,0 / 10

7 TRIKÓW - One Magician Impro | #gramydlajudy

Spektakl sztuki iluzji taki sam jak żaden inny. W dodatku za każdym razem inny, bo z ogromnym dodatkiem improwizacji komediowej.

Przysłowiowa czwarta ściana legnie w gruzach, bo to publiczność zadecydujecie w jakie role wcieli się iluzjonista i z jakimi utrudnieniami będzie się zmagał. Od widzów będzie zależało ile bananów zostanie zjedzonych na scenie.

Na spektaklu 7 TRIKÓW składają się następujące, dobrze zmiksowane elementy:

Sztuka iluzji - czyli dziedzina w której każdy ruch ćwiczy się godzinami, tygodniami, latami, tu wszystko jest zawsze w najdrobniejszym detalu zaplanowane i wyćwiczone.

Improwizacja komediowa - czyli forma występu w której im mniej jest planowania tym lepiej. Spektakl powstaje w momencie jego grania, w tu i teraz. Nie ma scenariusza, nie ma prób, wykonawca do ostatniej chwili nie wie co i jak przyjdzie mu grać.

Banany - czyli żółte podłużne owoce, które zawierają sporo węglowodanów, wiele składników mineralnych i liczne witaminy. Jednak przede wszystkim są skarbnicą potasu.

Dobro - bo cały dochód ze spektaklu zostanie przekazany na leczenie Judy - młodej matki dwójki cudownych dzieciaków, walczącej z bardzo złośliwym rakiem. Czyli dzięki temu, że będziesz się dobrze bawić rosną szanse, że ktoś wygra trudną walkę z chorobą.

Czas trwania: 90 minut

Obsada

Sławomir Kowalski

Realizacja

Sławomir Kowalski

Opinie naszych widzów (1)

  • 7,0/ 10

    Tricki naprawdę całkiem niezłe i ciekawa, ale niedopracowana oprawa.

    in.....@re...na.com / 16 września 2019

Teatr Druga Strefa - Adres i dojazd

ul. Magazynowa 14A
02-652 Warszawa

https://www.teatr2strefa.pl

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.