Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie

Średnia ocena

5 oddanych głosów

10.0 / 10

Miłość od ostatniego wejrzenia

Historia kobiety, której "wcisnęli, że polowanie na księcia to sens życia, a strach przed samotnością to koń, na którym ma pędzić, dopóki nie złowi jedynego prawdziwego szczęścia."

Co robić, gdy wymarzone małżeństwo okazuje się ciągłym stanem wojny?

Chorwacka autorka, Vedrana Rudan, z właściwą sobie bezkompromisowością i wyłaniającym się z najciemniejszych zakamarków poczuciem humoru, opowiada o miłości i nienawiści, o poniżaniu i zemście.

Czas trwania: 75 minut

Realizacja

Reżyseria: Iwona Kempa

Scenografia i kostiumy: Joanna Zemanek

Opinie naszych widzów (4)

 • 10.0/ 10

  Świetny spektakl, aktorki idealnie wcielały się w przedstawiane role. Poruszająca, skłaniająca do przemyśleń historia, serdecznie polecam.

  ag.....@gm...il.com / 07 January 2019

 • 10.0/ 10

  Fenomenalny. Wspaniała gra aktorek. Spektakl wciągał, wzruszał i grał na emocjach. Gdzieś wyczytałam w recenzji, że sztuka schematyczna, Może i tak, ale jeszcze dzisiaj ją przeżywam. Polecam

  mo.....@em...be.pl / 07 January 2019

 • 10.0/ 10

  Doskonała gra aktorek - szczególnie: Magda Czerwińska i Agata Wątróbska. Ale wszystkim paniom należą się wielkie brawa! Spektakl dla wrażliwych - choć dużo jest wulgaryzmów, mnie to nie przeszkadzało. Ważne przesłanie. Sztuka napisana przez chorwacką autorkę - sądzę, że tam jest jeszcze gorsza pozycja niż u nas. Koniecznie trzeba obejrzeć!

  sl.....@gm...il.com / 10 December 2018

 • 10.0/ 10

  Urzekła mnie gra aktorska Magdaleny Czerwińskiej, pełny profesjonalizm. Grała tak, że widziałem i czułem każdą emocje bohaterki. Nie do końca wiedziałem czy gra, czy opowiada historię swojego życia.

  kr.....@....pl / 08 December 2018

Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy to teatr ciekawych opowieści, oparty na wystawieniach współczesnego dramatu, klasyki w nowych przekładach i adaptacji wybitnych powieści. Dramatyczny organizuje prestiżowe Warszawskie Spotkania Teatralne, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu (jeden z najważniejszych festiwali pantomimy na świecie) i Letni Przegląd Teatru Dramatycznego. Dyrektorem Teatru jest dramatopisarz Tadeusz Słobodzianek.

Mocą uchwały Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 8 listopada 2012 roku w wyniku połączenia dwóch instytucji kultury: Teatru Dramatycznego m.st. im. Gustawa Holoubka i Teatru Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego z dniem 1 stycznia 2013 roku powstała nowa instytucja o nazwie Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy. Dwie główne sceny Teatru otrzymały odpowiednio nazwy: Scena im. Gustawa Holoubka (na placu Defilad 1) i Scena Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego (na ul. Kasprzaka 22).

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena
Polecam bardzo, szczególnie parom :)
- Danuta

26.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat
9.4
Średnia ocena
Teatr powszechny idzie pod prąd. Spektakl utrzymany w świetnej konwencji - dochodzenia. Polecam!
- Krzysztof

09.02 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Dramat
9.2
Średnia ocena
Zaskakująco fantastyczny spektakl, polecam!
- Piotr

24.02 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat

Inne wydarzenia w tej instytucji:

-,-
Średnia ocena

Dziś / 17:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragedia
8.6
Średnia ocena
Sztuka na wysokim poziomie, pełna refleksji, zaangażowania. Polecam!
- Małgorzata

22.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat
7.6
Średnia ocena
Rewelacyjnie zagrana sztuka. Rozbawiająca, przejmująca, a niekiedy wywołująca dreszcze
- Justyna

Dziś / 18:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.