Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie Miłość od ostatniego wejrzenia - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów

9,4 / 10

Miłość od ostatniego wejrzenia

Historia kobiety, której "wcisnęli, że polowanie na księcia to sens życia, a strach przed samotnością to koń, na którym ma pędzić, dopóki nie złowi jedynego prawdziwego szczęścia."

Co robić, gdy wymarzone małżeństwo okazuje się ciągłym stanem wojny?

Chorwacka autorka, Vedrana Rudan, z właściwą sobie bezkompromisowością i wyłaniającym się z najciemniejszych zakamarków poczuciem humoru, opowiada o miłości i nienawiści, o poniżaniu i zemście.

Czas trwania: 75 minut

Realizacja

Reżyseria: Iwona Kempa

Scenografia i kostiumy: Joanna Zemanek

Opinie naszych widzów (8)

 • 10,0/ 10

  Spektakl jest niesamowity. Wspaniala gra wszystkich aktorek. Az mi bylo wstyd po spektaklu, ze nie mialam odwagi dac oklaskow na stojaco, bo byl to spektakl, ktory poruszyl moja wrazliwosc do glebi.

  Iw.....@gm...il.com / 12 lipca 2019

 • 10,0/ 10

  Doskonale zagrane choć trudny temat.. Doskonale ze są odważni aktorzy i mówią otwarcie o przemocy wobec kobiet

  e......@....pl / 03 czerwca 2019

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, aktorki idealnie wcielały się w przedstawiane role. Poruszająca, skłaniająca do przemyśleń historia, serdecznie polecam.

  ag.....@gm...il.com / 07 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Fenomenalny. Wspaniała gra aktorek. Spektakl wciągał, wzruszał i grał na emocjach. Gdzieś wyczytałam w recenzji, że sztuka schematyczna, Może i tak, ale jeszcze dzisiaj ją przeżywam. Polecam

  mo.....@em...be.pl / 07 stycznia 2019

 • 10,0/ 10

  Doskonała gra aktorek - szczególnie: Magda Czerwińska i Agata Wątróbska. Ale wszystkim paniom należą się wielkie brawa! Spektakl dla wrażliwych - choć dużo jest wulgaryzmów, mnie to nie przeszkadzało. Ważne przesłanie. Sztuka napisana przez chorwacką autorkę - sądzę, że tam jest jeszcze gorsza pozycja niż u nas. Koniecznie trzeba obejrzeć!

  sl.....@gm...il.com / 10 grudnia 2018

Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy

Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy to teatr ciekawych opowieści, oparty na wystawieniach współczesnego dramatu, klasyki w nowych przekładach i adaptacji wybitnych powieści. Dramatyczny organizuje prestiżowe Warszawskie Spotkania Teatralne, Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu (jeden z najważniejszych festiwali pantomimy na świecie) i Letni Przegląd Teatru Dramatycznego. Dyrektorem Teatru jest dramatopisarz Tadeusz Słobodzianek.

Mocą uchwały Rady miasta stołecznego Warszawy z dnia 8 listopada 2012 roku w wyniku połączenia dwóch instytucji kultury: Teatru Dramatycznego m.st. im. Gustawa Holoubka i Teatru Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego z dniem 1 stycznia 2013 roku powstała nowa instytucja o nazwie Teatr Dramatyczny m. st. Warszawy. Dwie główne sceny Teatru otrzymały odpowiednio nazwy: Scena im. Gustawa Holoubka (na placu Defilad 1) i Scena Na Woli im. Tadeusza Łomnickiego (na ul. Kasprzaka 22).

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,2
Średnia ocena

26.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat
8,5
Średnia ocena
Emocje, sporo wzruszeń, szczypta śmiechu - ot,życie. Przemyślenia pozostają na długo...
- Lidia

30.08 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat
8,5
Średnia ocena

06.09 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat

Inne wydarzenia w tej instytucji:

-,-
Średnia ocena

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Dramat
8,8
Średnia ocena
Bardzo dobry tekst, ciekawa scenografia, polecam gorąco!
- Piotr

Dziś / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Dramat
7,8
Średnia ocena
Dawno nie oglądałem tak dobrej sztuki. Czuję, że na długo zostaną ze mną obrazy i słowa
- Sławomir

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Tragikomedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.