Projekt Zero: ILUMINACJE - zdjęcie Projekt Zero: ILUMINACJE - zdjęcie Projekt Zero: ILUMINACJE - zdjęcie Projekt Zero: ILUMINACJE - zdjęcie

Średnia ocena

4 oddane głosy
2 zainteresowane osoby

7,8 / 10

Projekt Zero: ILUMINACJE

Spektakl warsztatowy studentów II i III roku Wydziału Aktorskiego, zrealizowany w ramach „Projektu Zero”

Marta nie miała łatwego życia. Stach rzadko bywał w domu stając się ozdobą berlińskiej bohemy, ale ona była mu ślepo oddana. Była jego kochanką i matką jego dzieci. Przyzwyczajona do częstych nieobecności ukochanego w domu nie przeczuwała, że już wkrótce opuści on wspólne mieszkanie przy Wohlerstrasse. Dagny pragnęła być dla Stanisława tą jedyną, a stała się jedną z licznych. Kochało ją wielu mężczyzn, ona tylko jednego. Stach zwykł mówić: gdybym nie kochał innych kobiet, skąd miałbym wiedzieć jak bardzo kocham Ciebie Ducha? Moje oddanie polega na testowaniu siebie”. Cała trójka, Stanisław Przybyszewski, Dagny Juel i Marta Foerder spotyka się na wystawie prac Edvarda Muncha przy Unter den Linden 19 w Berlinie.

Projekt Zero jest najnowszym przedsięwzięciem Wydziału Aktorskiego aktywizującym i wspierającym samodzielną studencką działalność naukowo-artystyczną. Jest to specjalny, wewnętrzny program grantowy w ramach którego studenci ubiegają się o dofinansowanie, formułują kierunek swoich poszukiwań twórczych i pod opieką wybranego przez siebie tutora realizują swój projekt artystyczny. W ramach Projektu Zero promowane są inicjatywy interdyscyplinarne, integrujące działalność studentów różnych wydziałów naszej uczelni.

Dzisiejszy świat oczekuje od młodych artystów autonomii, odwagi i zaradności – temu właśnie wychodzi naprzeciw Projekt Zero.

W spektaklu występują między innymi Olga Kalicka jako Dagny, Martyna Byczkowska jako Marta, Vova Makovskyi jako Stach, Zofia Domalik jako Chór, Eliza Rycembel jako Chór, Mateusz Kmiecik jako Chór.

Czas trwania: 40 minut

Realizacja

Reżyseria i choreografia: Liwia Bargieł

Muzyka i wykonanie: Mateusz Dębski

Scenografia: Katarzyna Dębska

Kostiumy: Ewelina Brudnicka

Animacje: Zuzanna Głód

Opinie naszych widzów (1)

  • 7,0/ 10

    Świetna gra aktorów, którzy "całą mową ciała" bez słów potrafili wyrazić tak wiele rożnych emocji. Podkład muzyczny był rewelacyjny i brawa dla pianisty! Piękne układy taneczne. Jedyny minus za bardzo ubogą scenografię i nie wpuszczanie do sali choć na 5 min przed rozpoczęciem spektaklu, gdyż oczekiwanie na wejście było stanowczo za długie.

    ag.....@....pl / 24 marca 2017

Teatr Collegium Nobilium - Adres i dojazd

ul. Miodowa 22/24
00-246 Warszawa

http://tcn.at.edu.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.