Kalashnikov, czyli pieśni bałkańskie - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy
1 zainteresowana osoba

10,0 / 10

Kalashnikov, czyli pieśni bałkańskie

Serdecznie zapraszamy Państwa w namiętny i nieokiełznany świat rodem z filmów Kusturicy. Studenci pierwszego roku Akademii Teatralnej pod kierunkiem Zbigniewa Zamachowskiego podjęli się zadania wymagającego sprawności aktorskiej i – przede wszystkim – wokalnej, biorąc na warsztat piosenki nie tylko z repertuaru Gorana Bregovica, ale i pieśni tradycyjne. A wszystko w duchu bałkańskim.

W programie pieśni tradycyjne oraz utwory z repertuaru Kayah i G. Bregovica: Zakukala Kukavica, Kalashnikow, Prawy do lewego, Nie ma, nie ma Ciebie, Mesecina, Arizona Dream, To nie ptak, Ruzica si bila, Jovano Jovanke.

Na scenie występują między innymi Aleksandra Boroń, Kamila Brodacka, Małgorzata Kozłowska, Monika Szwajnos, Mateusz Burdach, Marcin Franc.

Realizacja

REŻYSERIA: Zbigniew Zamachowski

ASYSTENT REŻYSERA: Anna Lobedan

ARANŻACJA I AKOMPANIAMENT: Mateusz Dębski

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Mimo, że to dopiero studenci II roku, spektakl był znakomity zarówno pod względem wokalnym, jak i aktorskim. Bardzo emocjonalny, żywy, pełen świeżości i pasji. Prosty jeśli chodzi o scenografię, bogaty, jeśli chodzi o grę aktorską i wokal. Dwa minusy? 1) Krótki :) 2) Scena pod stołem mogłaby rozgrywać się w głębi sceny, tak, by dla wszystkich widzów była dobrze widoczna. Ale wrażenie i tak super!

    ew.....@gm...il.com / 20 grudnia 2016

Teatr Collegium Nobilium - Adres i dojazd

ul. Miodowa 22/24, Warszawa

http://tcn.at.edu.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.