Kalashnikov, czyli pieśni bałkańskie - zdjęcie

Średnia ocena

2 oddane głosy
1 zainteresowana osoba

10,0 / 10

Kalashnikov, czyli pieśni bałkańskie

Serdecznie zapraszamy Państwa w namiętny i nieokiełznany świat rodem z filmów Kusturicy. Studenci pierwszego roku Akademii Teatralnej pod kierunkiem Zbigniewa Zamachowskiego podjęli się zadania wymagającego sprawności aktorskiej i – przede wszystkim – wokalnej, biorąc na warsztat piosenki nie tylko z repertuaru Gorana Bregovica, ale i pieśni tradycyjne. A wszystko w duchu bałkańskim.

W programie pieśni tradycyjne oraz utwory z repertuaru Kayah i G. Bregovica: Zakukala Kukavica, Kalashnikow, Prawy do lewego, Nie ma, nie ma Ciebie, Mesecina, Arizona Dream, To nie ptak, Ruzica si bila, Jovano Jovanke.

W spektaklu występują między innymi Aleksandra Boroń, Kamila Brodacka, Małgorzata Kozłowska, Monika Szwajnos, Mateusz Burdach, Marcin Franc.

Realizacja

REŻYSERIA: Zbigniew Zamachowski

ASYSTENT REŻYSERA: Anna Lobedan

ARANŻACJA I AKOMPANIAMENT: Mateusz Dębski

Opinie naszych widzów (1)

  • 10,0/ 10

    Mimo, że to dopiero studenci II roku, spektakl był znakomity zarówno pod względem wokalnym, jak i aktorskim. Bardzo emocjonalny, żywy, pełen świeżości i pasji. Prosty jeśli chodzi o scenografię, bogaty, jeśli chodzi o grę aktorską i wokal. Dwa minusy? 1) Krótki :) 2) Scena pod stołem mogłaby rozgrywać się w głębi sceny, tak, by dla wszystkich widzów była dobrze widoczna. Ale wrażenie i tak super!

    ew.....@gm...il.com / 20 grudnia 2016

Teatr Collegium Nobilium - Adres i dojazd

ul. Miodowa 22/24
00-246 Warszawa

http://tcn.at.edu.pl/

Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.