Wykrywacz kłamstw - zdjęcie Wykrywacz kłamstw - zdjęcie

Średnia ocena

15 oddanych głosów
25 zainteresowanych osób

7,3 / 10

Wykrywacz kłamstw

Przewrotna, pełna zwrotów akcji, rosyjska komedia małżeńska. Rozśmiesza do łez, ale też skłania do refleksji. Czy aby na pewno chcemy wiedzieć o naszych bliskich dosłownie wszystko?

W mieszkaniu rosyjskiego małżeństwa zjawia się hipnotyzer. Rozhisteryzowana żona chce, by odnalazł pieniądze schowane przez jej lubiącego zaglądać do kieliszka męża. Po ostrych protestach Borisa, Nikołajowi Lebiediewowi – docentowi w katedrze psychiatrii Akademii Medycznej, udaje się wprawić go w trans. I już po chwili sprawa zaginionej gotówki się wyjaśnia. Jednak żona nie chce kończyć seansu i korzystając z niepowtarzalnej okazji, postanawia sprawdzić prawdomówność męża. Z każdą odpowiedzią, nieświadomy Boris pogrąża się coraz bardziej.

Rozwścieczona Nadia wpada w szał, rzuca się na swojego kłamliwego małżonka. Gdy ten uchodzi z życiem i wybudza się z hipnozy, posądzany o oszustwa i zdrady Boris, postanawia odwdzięczyć się jej pięknym za nadobne. Teraz on sprawdzi, czy tak bardzo zbulwersowana jego występkami żona, sama jest czysta jak łza. Po chwili okazuje się, że żona też ma sporo za uszami…

Co na to wszystko początkujący hipnotyzer? Jak zakończy ten seans szczerości? Czy prawda odkryta po latach, może zniszczyć małżeństwo? A może czasem w życiu lepiej wiedzieć mniej…? Czy aby na pewno chcemy wiedzieć o naszych bliskich dosłownie wszystko?

Uwaga: Widzowie uczestniczący w spektaklu “Wykrywacz kłamstw” narażeni są na działanie świateł stroboskopowych, które będą wykorzystywane podczas przedstawienia (światła te mogą doprowadzić do ataku epilepsji).

W spektaklu występuje Anna Gornostaj , Olaf Lubaszenko, Kacper Kuszewski.

Źródło zdjęcia: fot. Cezary Piwowarski

Realizacja

Tekst: Wasilij Sigariew

Tłumaczenie: Agnieszka Piotrowska

Reżyseria: Robert Talarczyk

Opinie naszych widzów (7)

 • 9,0/ 10

  Niezwykła komedia! Całe trio aktorskie zahipnotyzowało mnie i wciągnęło w historię absurdalną ale i życiową jednocześnie - bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ;) Mnóstwo żartów - cudnie zagranych! Polecam :)

  ag.....@....pl / 04 grudnia 2019

 • 9,0/ 10

  Miła i przyjemna komedia. Polecam

  pi.....@gm...il.com / 02 marca 2019

 • 8,0/ 10

  Swietny speltakl, bardzo milo zobaczyc Olafa Lubaszenke w dobrej formie. Przyjemna fabula, dobry humor i otwierajaca oczy puenta!

  ma.....@gm...il.com / 14 października 2019

 • 8,0/ 10

  Druga część zdecydowanie zabawniejsza. Pan Lubaszenko wspaniały. Brawo.

  jo.....@gm...il.com / 19 lutego 2019

 • 5,0/ 10

  Spektakl specyficzny. Obsada aktorska na najwyższym poziomie, bez dwóch zdań. Ale sama treść trochę uboga, jakaś mało zaskakująca i interesująca. Ale starszej widowni niż ja (większość widzów było w wieku 45+ i sporo starszych) podobało się, ja po wielu znakomitych sztukach w Capitolu czekałam na coś więcej. Cieszę się, że nie zapłacilam za bilet 90 zł bo chyba bym żałowała.

  Ag.....@gm...il.com / 26 lutego 2019

 • 4,0/ 10

  Fajna gra aktorów, zwłaszcza Lubaszenki i Kuszewskiego, niestety mało śmieszne dialogi.

  me.....@....pl / 19 października 2019

 • 4,0/ 10

  I Akt nudny

  to.....@....pl / 27 czerwca 2019

Teatr Capitol - Adres i dojazd

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.