Wykrywacz kłamstw - zdjęcie Wykrywacz kłamstw - zdjęcie

Średnia ocena

28 oddanych głosów
26 zainteresowanych osób

8,1 / 10

Wykrywacz kłamstw

W celu ochrony zdrowia wszystkich uczestników spektaklu bardzo prosimy aby przed przyjściem do Teatru Capitol zapoznać się z obowiązującym regulaminem oraz wydrukować i wypełnić oświadczenie o stanie zdrowia. Oświadczenie należy zabrać ze sobą i wręczyć przed wejściem do Teatru pracownikowi Obsługi Widowni.

Państwa dane będą zabezpieczone zgodnie z RODO i użyte jedynie w razie wystąpienia takiej potrzeby do ochrony zdrowia publicznego.

W przypadku grup zorganizowanych i spektakli dla najmłodszych Widzów oświadczenie wraz z listą obecności uczestników wypełnia i podpisuje opiekun grupy.

Zapoznaj się z obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa --> Kliknij Tutaj

Pobierz oświadczenie o stanie zdrowia --> Kliknij Tutaj

_______________________

Przewrotna, pełna zwrotów akcji, rosyjska komedia małżeńska. Rozśmiesza do łez, ale też skłania do refleksji. Czy aby na pewno chcemy wiedzieć o naszych bliskich dosłownie wszystko?

W mieszkaniu rosyjskiego małżeństwa zjawia się hipnotyzer. Rozhisteryzowana żona chce, by odnalazł pieniądze schowane przez jej lubiącego zaglądać do kieliszka męża. Po ostrych protestach Borisa, Nikołajowi Lebiediewowi – docentowi w katedrze psychiatrii Akademii Medycznej, udaje się wprawić go w trans. I już po chwili sprawa zaginionej gotówki się wyjaśnia. Jednak żona nie chce kończyć seansu i korzystając z niepowtarzalnej okazji, postanawia sprawdzić prawdomówność męża. Z każdą odpowiedzią, nieświadomy Boris pogrąża się coraz bardziej.

Rozwścieczona Nadia wpada w szał, rzuca się na swojego kłamliwego małżonka. Gdy ten uchodzi z życiem i wybudza się z hipnozy, posądzany o oszustwa i zdrady Boris, postanawia odwdzięczyć się jej pięknym za nadobne. Teraz on sprawdzi, czy tak bardzo zbulwersowana jego występkami żona, sama jest czysta jak łza. Po chwili okazuje się, że żona też ma sporo za uszami…

Co na to wszystko początkujący hipnotyzer? Jak zakończy ten seans szczerości? Czy prawda odkryta po latach, może zniszczyć małżeństwo? A może czasem w życiu lepiej wiedzieć mniej…? Czy aby na pewno chcemy wiedzieć o naszych bliskich dosłownie wszystko?

Uwaga: Widzowie uczestniczący w spektaklu “Wykrywacz kłamstw” narażeni są na działanie świateł stroboskopowych, które będą wykorzystywane podczas przedstawienia (światła te mogą doprowadzić do ataku epilepsji).

W spektaklu występuje Anna Gornostaj , Olaf Lubaszenko, Kacper Kuszewski.

Źródło zdjęcia: fot. Cezary Piwowarski

Realizacja

Tekst: Wasilij Sigariew

Tłumaczenie: Agnieszka Piotrowska

Reżyseria: Robert Talarczyk

Opinie naszych widzów (13)

 • 10,0/ 10

  Fantastyczna gra aktorska!! Przyjemnie spedzony czas

  Be.....@gm...il.com / 13 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Świetny spektakl, przepiękna scenografia i muzyka. Gra aktorska całej trójki na najwyższym poziomie. Olaf Lubaszenko przechodzi na scenie samego siebie. Do tego po spektaklu był dancing z muzyką na żywo! Dawno tak dobrze się nie bawiłam, jesteśmy z przyjaciółką po prostu zachwycone.

  ad.....@....pl / 09 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Rewelacyjna sztuka! Jeden z najlepszych spektakli, jakie miałam przyjemność oglądać w 2019 roku, a chodzę do teatru co najmniej raz w miesiącu. Razem z przyjaciółmi zdecydowaliśmy się spędzić z Wykrywaczem Kłamstw Sylwestra w Teatrze Capitol i jesteśmy naprawdę zachwyceni. Bawiliśmy się znakomicie. Aktorzy rewelacyjni, sztuka z przesłaniem, 10/10! Polecam wszystkim z całego serca.

  go.....@gm...il.com / 09 stycznia 2020

 • 10,0/ 10

  Spektakl jest świetny. Śmieszny i jednocześnie wzruszający. Kacper Kuszewski zachwyca swoją grą. Do tego przepiękna muzyka! Naprawdę warto zobaczyć!

  ka.....@gm...il.com / 28 grudnia 2019

 • 10,0/ 10

  Po raz kolejny Teatr Capitol mnie nie zawiódł! Wykrywacz Kłamstw to wyśmienity spektakl z przesłaniem. Gra aktorska całej trójki na najwyższym poziomie. Byłam z 16 letnią córką i mężem, jesteśmy zachwyceni. Teraz wybieramy się na Sylwestra i Akt Równoległy w Multikinie Ursynów.

  h......@gm...il.com / 11 grudnia 2019

 • 9,0/ 10

  Byłem na spektaklu z mamą i oboje wyszliśmy z teatru pod dużym wrażeniem. Coraz rzadziej można zobaczyć spektakl komediowy z przesłaniem. Duże brawa dla Anny Gornostaj, Kacpra Kuszewskiego i Olafa Lubaszenki - stworzyli na scenie iście magiczne trio. Rozrywka na najwyższym poziomie, do tego przepiękna muzyka.

  os.....@on...et.pl / 10 stycznia 2020

 • 9,0/ 10

  Niezwykła komedia! Całe trio aktorskie zahipnotyzowało mnie i wciągnęło w historię absurdalną ale i życiową jednocześnie - bo jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze ;) Mnóstwo żartów - cudnie zagranych! Polecam :)

  ag.....@....pl / 04 grudnia 2019

 • 9,0/ 10

  Miła i przyjemna komedia. Polecam

  pi.....@gm...il.com / 02 marca 2019

 • 8,0/ 10

  Swietny speltakl, bardzo milo zobaczyc Olafa Lubaszenke w dobrej formie. Przyjemna fabula, dobry humor i otwierajaca oczy puenta!

  ma.....@gm...il.com / 14 października 2019

 • 8,0/ 10

  Druga część zdecydowanie zabawniejsza. Pan Lubaszenko wspaniały. Brawo.

  jo.....@gm...il.com / 19 lutego 2019

 • 5,0/ 10

  Spektakl specyficzny. Obsada aktorska na najwyższym poziomie, bez dwóch zdań. Ale sama treść trochę uboga, jakaś mało zaskakująca i interesująca. Ale starszej widowni niż ja (większość widzów było w wieku 45+ i sporo starszych) podobało się, ja po wielu znakomitych sztukach w Capitolu czekałam na coś więcej. Cieszę się, że nie zapłacilam za bilet 90 zł bo chyba bym żałowała.

  Ag.....@gm...il.com / 26 lutego 2019

 • 4,0/ 10

  Fajna gra aktorów, zwłaszcza Lubaszenki i Kuszewskiego, niestety mało śmieszne dialogi.

  me.....@....pl / 19 października 2019

 • 4,0/ 10

  I Akt nudny

  to.....@....pl / 27 czerwca 2019

Teatr Capitol - Adres i dojazd

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Kup bilet