Stand-up Grzegorza Halamy - Długo i szczęśliwie - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy
17 zainteresowanych osób

8,0 / 10

Stand-up Grzegorza Halamy - Długo i szczęśliwie

Grzegorz Halama nazywany jest Ojcem Chrzestnym polskiego stand-up’u. Jego nowy program, to tzw. CZYSTY stand-up - pozbawiony wulgaryzmów, skupiający się na błyskotliwych obserwacjach życia codziennego, podanych w szczery i dowcipny sposób.

Halama mając wypracowany przez lata własny styl, z charakterystycznym dla siebie poczuciem humoru opowiada o tematach uniwersalnych: o odchudzaniu, o sposobach w jaki upiększają się kobiety, o tym jak prawić komplementy i o wiedzy jaką czerpiemy z bajek na temat życia i relacji kobieta-mężczyzna. Przekaże nam swoje rozmyślania o poszukiwaniu szczęścia oraz o kredycie we frankach szwajcarskich, którego Grzegorz rzeczywiście jest posiadaczem. Całość dopełnią piosenki w ulubionym przez publiczność stylu pastiszowym i parodystycznym.

Na scenie występuje Grzegorz Halama.

Czas trwania: 100 minut

Realizacja

Grzegorz Halama

Opinie naszych widzów (2)

  • 9,0/ 10

    "Spektakl" bardzo pozytywny. Zresztą to dość trudna forma występu przed ludźmi - sam przeciw wszystkim ;) dużo humoru i śmiechu, byłoby więcej, ale byłyśmy z koleżanką po wykończającym szkoleniu... więc bawiłyśmy się nieco niemrawo :) co nie znaczy oczywiście, że nie śmieszyło nas to co słyszałyśmy... po prostu zmęczenie wzięło górę :) dziękujemy za spektakl :)

    ma.....@gm...il.com / 15 marca 2016

  • 9,0/ 10

    super, szczersze się uśmiałem... dziękuję

    ak.....@....pl / 07 grudnia 2015

Teatr Capitol - Adres i dojazd

ul. Marszałkowska 115, Warszawa

https://teatrcapitol.pl/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

Inne wydarzenia w tej instytucji:

Kup bilet