Skok w bok - zdjęcie Skok w bok - zdjęcie Skok w bok - zdjęcie

Średnia ocena

120 oddanych głosów
139 zainteresowanych osób

8.1 / 10

Skok w bok

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie?

Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę!

Czas trwania: 120 minut

Zwiastuny

Realizacja

Reżyseria: Andrzej Rozhin

Przekład: Klaudyna Rozhin

Kostiumy: Ewa Kochańska

Scenografia: Joanna Pielat-Rusinkiewicz

Muzyka: Waldemar Król

Asystentka reżysera: Anna Modrzejewska

Opinie naszych widzów (46)

 • 10.0/ 10

  Bardzo dobra komedia, zrobiona ze smakiem. Dobrze zaadoptowana do polskich realiów. Można się pośmiać i miło spędzić wieczór :)

  At.....@....pl / 14 August 2018

 • 10.0/ 10

  Spektakl zabawny ,fajna zabawa .Polecam.

  as.....@....pl / 09 July 2018

 • 10.0/ 10

  Super szczególnie Sławomir

  mt.....@gm...il.com / 26 June 2018

 • 10.0/ 10

  Teatr bardzo dobry technicznie. Świetnie słychać głosy aktorów. W sobotę po wieczornym spektaklu można zostać na dancing. Bufet w teatrze dobrze zaopatrzony i ceny przystępne. Przedstawienie bardzo dobre mimo że wpisujące się w kanon komedii teatralnych. Dobra gra aktorów oraz tempo. Warto się wybrać.

  ps.....@....pl / 15 April 2018

 • 10.0/ 10

  Sławomir kapitalny. Polecam.

  ma.....@in...ia.pl / 21 March 2018

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gornostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Adres i dojazd

Marszałkowska 115
00-102 Warszawa

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena

18.09 / 19:00

19.09 / 19:00

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Komedia
9.6
Średnia ocena
Świetna rozrywka, bardzo dobrze dobrana obsada. Pełen relaks
- Andrzej

28.09 / 19:00

29.09 / 17:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Kapitalny tekst, nigdy w życiu tak się nie śmiałam, jak podczas tego przedstawienia!
- Tamara

14.09 / 19:00

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.4
Średnia ocena
Świetna, życiowa komedia. Polecam małżeństwom!
- Paweł

Dziś / 19:00

30.08 / 19:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.9
Średnia ocena
Dwie pełne śmiechu godziny, które przeniosły dobry nastrój na kolejny dzień. Polecam!
- Ewelina

Jutro / 19:00

18.08 / 19:00

+ dostępnych 7 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.6
Średnia ocena
Świetny spektakl, lekki, łatwy i przyjemny. Wyśmienita gra aktorów. Bardzo polecam
- Hanna

19.08 / 19:00

24.08 / 19:30

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.