Piotruś Pan - zdjęcie Piotruś Pan - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy
16 zainteresowanych osób

8,3 / 10

Piotruś Pan

Piotruś Pan rządzi Nibylandią - fikcyjną wyspą ze świata powieści „Piotruś Pan” Jamesa Matthew Barrie'ego. znajdującą się w poranku (pierwsza gwiazda na prawo, i prosto, aż do poranka), do której udają się dzieci, i z której przybywają. Nibylandia jest krainą Wiecznego Dzieciństwa, Marzeń i Wyobraźni. Trafiają doń dzieci, które posiadają wiarę, tak zwani Wybrańcy Piotrusia.

Ilu dorosłych marzyło, by choć przez chwile znów poczuć się dzieckiem? Ile dzieci chciało, choć przez minutę stać się dorosłymi? Kto choć raz w życiu nie zapragnął latać? Czy jest choć jedna osoba, która nie marzyła, by na statku pirackim przemierzać morza i oceany? Gdzie jest Nibylandia? Czy w prawo i aż do rana to właściwy adres? Czy być Piotrusiem Panem to znaczy nie umieć kochać? Czy kochać za mocno? Czy wróżki istnieją? Czy tylko wtedy , gdy się w nie wierzy? Czy tykanie budzika może obudzić krokodyla? Gdzie leży granica naszej wyobraźni? Czy...? Ale...? Dlaczego...? Znasz więcej pytań? Potrzebujesz lepszych odpowiedzi? Zatem musimy się spotkać na naszym „kolorowo-muzyczno-fantastycznym” spektaklu „PIOTRUŚ PAN” w adaptacji Arkadiusza Klucznika, z piosenkami Dariusza Czajkowskiego (teksty) i Michała Kowalczyka (muzyka).

Tylko u nas! Nibylandia jest stanem radości, latanie – stanem ducha, a Piotruś Pan – każdym z nas! (J.J. Połoński)

Wiek: od 6 lat.

Czas trwania: 60 minut

Realizacja

Adaptacja: Arkadiusz Klucznik – na podstawie J. M. Barrie, w tłumaczeniu Macieja Słomczyńskiego

Reżyseria: Jerzy Jan Połoński

Scenografia: Jerzy Jan Połoński, Artur Pontek, Alicja Antoszczyk

Choreografia: Marcelina Paniuta- Jankowska

Kostiumy: Alicja Antoszczyk

Muzyka: Michał Kowalczyk

Teksty piosenek: Dariusz Czajkowski

Projekcje video: Dawid Kozłowski

Produkcja spektaklu: T-ART PL ARTUR PONTEK

Opinie naszych widzów (1)

  • 7,0/ 10

    Gra aktorow była ok, scenografia mimo taniochy fajnie wyszła szkoda ze adresowana jedynie do dzieci w wieku raczej takim przedszkolnym , mysle ze w tej sztuce mozna poskojnie pokuysic sie o troche powazniesze podejscie

    g......@gm...il.com / 27 marca 2017

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gornostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,5
Średnia ocena

Jutro / 15:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
9,6
Średnia ocena
Świetne piosenki, pomysł na przekazanie wiedzy, rewelacja
- Aneta

02.06 / 11:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9,0
Średnia ocena

Dziś / 10:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
5,2
Średnia ocena

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8,3
Średnia ocena
Spektakl godny polecenia dziękujemy za cudowny wieczór
- Marzanna

Dziś / 18:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet