Old Love - zdjęcie

Średnia ocena

11 oddanych głosów
145 zainteresowanych osób

8,9 / 10

Old Love

Sztuka najsłynniejszego kanadyjskiego dramatopisarza Norma Fostera. Historia obejmuje okres trzech dekad i prezentuje pół tuzina spotkań Buda i Molly.

On jest nią oczarowany od pierwszego spotkania, ona nim – trochę mniej. Ich ścieżki życiowe przez ćwierć wieku co jakiś czas się krzyżują. Kluczowym momentem dla tego specyficznego związku okazuje się pogrzeb jej męża… „Old Love” to pełen humoru spektakl podejmujący zagadnienie tego, czy ludzie w „pewnym wieku” powinni myśleć o miłości, zwłaszcza miłości fizycznej. Opowieść o związku, który rodzi się, gdy dwie osoby niemal przez całe życie przelotnie się spotykają; o determinacji mężczyzny, który stara się zdobyć serce dość opornej ukochanej; o rozbudzeniu, zdawałoby się, dawno zapomnianych emocji. „Old Love” to sztuka stawiająca ważne życiowe pytania, ale pełna ciepła, optymizmu i humoru.

Na scenie występują między innymi Artur Barciś, Małgorzata Ostrowska-Królikowska , Barbara Kurdej-Szatan, Zuzanna Grabowska, Paweł Domagała, Mateusz Banasiuk.

Czas trwania: 120 minut

Realizacja

Przekład: Mirosław Polatyński

Reżyseria: Andrzej Chichłowski

Reż. świateł: Dariusz Zabiegałowski

Opracowanie muzyczne: Janek Królikowski

Scenografia: Krzysztof Kelm

Kostiumy: Olga Szynkarczuk i Grażyna Gudejko

Produkcja Teatr Gudejko www.teatrgudejko.pl

Opinie naszych widzów (4)

 • 10,0/ 10

  Cudne dialogi, gra aktorska na wysokim poziomie, a sama sztuka w lekki sposób zwraca uwagę na to co ważne w miłości i stosunkach międzyludzkich.

  mi.....@gm...il.com / 26 października 2015

 • 8,0/ 10

  Bardzo ciekawy spektakl, świetnie zagrany - ale w gruncie rzeczy dużo w nim smutku i gorzkiej refleksji. Nie jest to przedstawienie lekkie, łatwe i przyjemne. Raczej daje powody do przemyśleń niż po prostu rozrywkę.

  jo.....@po...ta.onet.pl / 09 listopada 2015

 • 8,0/ 10

  Sztuka raczej dla osób 35+, ale całkiem przyjemna na sobotni, jesienny wieczór.

  Wi.....@gm...il.com / 08 listopada 2015

 • 8,0/ 10

  Świetna obsada. Profesjonalne podejście aktorów do sztuki i widza. Komedia godna polecenia, nie uśmiałam się do łez, ale było bardzo przyjemnie i odprężająco.

  ka.....@gm...il.com / 02 listopada 2015

Teatr Capitol - Adres i dojazd

ul. Marszałkowska 115, Warszawa

https://teatrcapitol.pl/

Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.