Między Łóżkami - zdjęcie Między Łóżkami - zdjęcie Między Łóżkami - zdjęcie

Średnia ocena

212 oddanych głosów
1 250 zainteresowanych osób

8,8 / 10

Między Łóżkami

„Między łóżkami” to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko. Para 50-latków godzących się uprawiać sex na antenie radiowej, włamywacze zawodowiec i amator-księgowy, starzejąca się gwiazda rocka Tommy Quick i jego młodociana fanka pragnąca przeżyć z nim ten pierwszy raz, szef clubu go-go, który musi zwolnić nieudolną striptizerkę, taksówkarka bez zmysłu orientacji w terenie i inni. W sumie 15 postaci granych brawurowo przez piątkę znakomitych aktorów. Doskonała zabawa, ale również refleksja i wzruszenie. Po prostu dobry teatr.

Czas trwania: 160 minut

Realizacja

Reżyseria: Artur Barciś

Tłumaczenie: Mirosław Połatyński

Scenografia: Krzysztof Kelm

Kostiumy: Grażyna Gudejko i Bartek Gudejko

Muzyka: Piotr Hajduk

Opinie naszych widzów (79)

 • 10,0/ 10

  Dwie godziny śmiechu. Świetna zabawa.

  fr.....@....pl / 09 marca 2018

 • 10,0/ 10

  świetny spektakl, doskonały popis umiejętności aktorskich, rozwiajająca się i nienużąca fabuła, REWELACJA! dawno nie byliśmy na tak dobrym spektaklu, spontaniczny śmiech i zadowolenie na twarzy :)

  mr.....@gm...il.com / 28 lutego 2018

 • 10,0/ 10

  Świetna komedia, świetna gra aktorów. Artur Barcis fenomenalny.

  K......@gm...il.com / 12 stycznia 2018

 • 10,0/ 10

  Moim zdaniem doskonała gra aktorska, szczególnie Pani Katarzyny i Pana Artura. Dużo śmiechu w 6 powiązanych historiach. Bardzo polecam.

  do.....@gm...il.com / 11 października 2017

 • 10,0/ 10

  Bardzo dowcipny i wielowątkowy spektakl, nie sposób sie na nim nudzić

  sz.....@gm...il.com / 22 sierpnia 2017

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gornostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9,5
Średnia ocena

06.07 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,6
Średnia ocena

30.07 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8,8
Średnia ocena
Dwie godziny fantastycznej zabawy, Pani Lipińska rewelacyjna - kunszt aktorstwa na najwyższym poziomie
- Dorota

18.06 / 19:15

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8,4
Średnia ocena
Świetna, życiowa komedia. Polecam małżeństwom!
- Paweł

21.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8,6
Średnia ocena
Dawno tak się nie uśmiałam
- Halina

21.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9,1
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy!
- Katarzyna

18.06 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet