Klimakterium... i już - zdjęcie Klimakterium... i już - zdjęcie

Średnia ocena

195 oddanych głosów
1,189 zainteresowanych osób

9.1 / 10

Klimakterium... i już

Cztery wspaniałe aktorki, cztery „tygrysice w menopauzie” opowiadają i śpiewają o trudnym okresie życia, który nie ominie żadnej z Pań. Wspólnota doświadczeń łączy bohaterki sztuki oraz kobiety na widowni. Spektakl staje się „babskim spotkaniem” pełnym humoru – najlepszego lekarstwa na wszelkie dolegliwości. Nieuchronne problemy w radosnej i ciepłej atmosferze spektaklu przestają być wstydliwe i okazują wcale nie takie straszne!

Tak dowcipnie, otwarcie, z dystansem i poczuciem humoru na własny temat o sprawach kobiet nikt jeszcze w Polsce nie mówił. A zaczęło się w Los Angeles, gdzie Elżbieta Jodłowska zobaczyła niesłychanie zabawny spektakl muzyczny, na którym kobiety zaśmiewały się do łez wołając ”to o mnie!”, „mnie się trafiło to samo!” i postanowiła zrobić coś podobnego, ale osadzonego w polskich realiach, z rodzimymi problemami dnia codziennego i naszymi ulubionymi szlagierami.

Czas trwania: 140 minut

Realizacja

Reżyseria: Cezary Domagała

Tekst: Elżbieta Jodłowska

Scenografia i kostiumy: Tatiana Kwiatkowska

Kierownictwo muzyczne i aranżacje: Janusz Bogacki

Choreografia: Tomasz Tworkowski

Opinie naszych widzów (103)

 • 10.0/ 10

  Wspaniała sztuka. Wyborowa gra aktorska. Fantastycznie spędzony czas na wesoło.

  kc.....@gm...il.com / 29 September 2018

 • 10.0/ 10

  Cudowny spektakl, świetna atmosfera

  Pa.....@....pl / 16 September 2018

 • 10.0/ 10

  Byłam z mamą, uśmiałyśmy się jak nigdy!

  k......@gm...il.com / 16 September 2018

 • 10.0/ 10

  Dla Pań grających w spektaklu wielkie, wielkie. wiel. . . Dziękuję

  l......@gm...il.com / 02 July 2018

 • 10.0/ 10

  Świetne gra aktorska, super teksty, uśmiałam się do łez, dziękuję :-)

  m......@gm...il.com / 03 June 2018

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gornostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.4
Średnia ocena
Bardzo zabawna, ale jednocześnie głęboko refleksyjna sztuka. Fantastycznie zagrana. Nic dziwnego, że bawi widownię od 1997 roku
- Ewa

31.10 / 19:30

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena

21.10 / 17:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Bardzo zabawny, błyskotliwie napisany i świetnie zagrany
- Agnieszka

25.10 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.7
Średnia ocena
Spektakl godny polecenia dziękujemy za cudowny wieczór
- Marzanna

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
6.5
Średnia ocena
Miło było obejrzeć, spektakl z humorem, można się pośmiać
- Anna

14.10 / 15:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
7.6
Średnia ocena
Dzieci świetnie się bawiły, cały czas śledziły akcję i nie zdążyły się znudzić.
- Agnieszka

14.10 / 11:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla młodzieży
Kup bilet