Klimakterium 2 czyli menopauzy szał - zdjęcie Klimakterium 2 czyli menopauzy szał - zdjęcie

Średnia ocena

188 oddanych głosów
1,831 zainteresowanych osób

9.0 / 10

Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

Wydawało nam się, że o Klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! „Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał” powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek – już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień „Klimakterium...i już” w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w „Klimakterium...i już!”, ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite. I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie – także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem – kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo „Menopauzy szał” ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Czas trwania: 140 minut

Realizacja

Reżyseria: Krzysztof Jaślar i Elżbieta Jodłowska

Choreografia: Jakub Lewandowski

Kierownictwo muzyczne: Janusz Bogacki

Scenografia kostiumy: Andrzej Lewczuk

Przygotowanie muzyczne: Aldona Krasucka

Produkcja: Tomasz Heller, Agencja Artystyczna "Klimaty"

Opinie naszych widzów (96)

 • 10.0/ 10

  Na spektakl poszlismy w ostatniej chwili, jako ze sztuka w Teatrze 6 pietro zostala odwolana o godz. 14.00 w dzien spektaklu. Nie zalujemy! Fantastyczna gra aktorek I sama rezyseria. Smiech smiech smiech!!! Mile zaskoczenie :) dodatkowo, super, ze udalo sie kupic wejsciowki online.

  ag.....@....pl / 21 May 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl który można oglądać wiele razy. Bardzo rozrywkowy i świetnie zagrany. Jestem przekonany że długo będzie grany na deskach Teatru Capitol.

  bi.....@gm...il.com / 21 May 2017

 • 10.0/ 10

  Spektakl fantastyczny ubawniłyśmy się na maksa. Jesteśmy zachwycone i na pewno wybierzemy się ponownie. Fantastycznie kobietki (aktorki) !!! Czekamy z niecierpliwością na kolejne części. Pozdrowienia dla wszystkich.

  ma.....@po...ta.onet.pl / 09 May 2017

 • 10.0/ 10

  Cudowne dwie godziny zabawy. Pani Jodłowska przechodzi samą siebie. Jestem jej rówieśnicą i pamiętam ją jako młodą dziewczynę. U nas w Polsce niedoceniona. jej głos to miód na serce.

  ew.....@tp...qi.com / 21 April 2017

 • 10.0/ 10

  Fantastycznie spędzony czas

  pi.....@gm...il.com / 14 April 2017

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gronostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Adres i dojazd

Marszałkowska 115
00-102 Warszawa

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.6
Średnia ocena
Świetny spektakl! scenariusz bardzo realistyczny
- Dorota

Dziś / 20:00

Gatunek: Komedia
8.3
Średnia ocena
Wspaniała gra aktorów, klimatyczny teatr, rewelacja!
- Paweł

25.06 / 20:00

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.4
Średnia ocena
Polecam osobom, które chcą się zrelaksować i pośmiać!
- Justyna

Jutro / 19:00

25.06 / 19:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.