Kiedy kota nie ma - zdjęcie Kiedy kota nie ma - zdjęcie Kiedy kota nie ma - zdjęcie Kiedy kota nie ma - zdjęcie Kiedy kota nie ma - zdjęcie Kiedy kota nie ma - zdjęcie

Średnia ocena

894 oddanych głosów
3,766 zainteresowanych osób

8.9 / 10

Kiedy kota nie ma

"Kiedy kota nie ma…” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli. Podróż poślubna do Saint Tropez? Tak! Ale w dwudziestą rocznicę ślubu ??? Jak poradzą sobie z wzajemnymi uszczypliwościami dwa zabawne angielskie małżeństwa z 20-letnim stażem? Jak rozbudzić dziką namiętność w mężu fajtłapie? Jak ów próbuje dotrzymać kroku szwagrowi seksoholikowi? Jak zaimponować zmanierowanej zamożnej siostrze i nie zabić jej wędzonym łososiem? Oraz czy szczotka sedesowa z wizerunkiem pary królewskiej może pomóc w samobójstwie pięknej 20-latce?

Odpowiedzi mogą być abstrakcyjnie zaskakujące! Jedyne przewidywalne tego wieczoru, to ponad 2 godziny dobrego dowcipu, humoru i śmiechu do łez!

Czas trwania: 120 minut

Zwiastuny

Realizacja

Reżyseria: Andrzej Rozhin

Scenografia: Joanna Pielat - Rusienkiewicz

Przekład: Klaudyna Rozhin

Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Opinie naszych widzów (379)

 • 10.0/ 10

  Rewelacja!! Śmiech aż do płaczu, świetni aktorzy. Wyraziłaby się inaczej, ale musiałabym wrzucić do świnki :)) kto był ten wie o co chodzi :)

  Ew.....@gm...il.com / 12 November 2018

 • 10.0/ 10

  Wspaniały, genialna gra aktorska! Przezabawna sztuka.

  kr.....@....pl / 12 November 2018

 • 10.0/ 10

  Super spektakl .Uśmiałam się .Dziękuję.

  ha.....@po...ta.onet.pl / 31 October 2018

 • 10.0/ 10

  Dawno się tak nie uśmiałam😂

  la.....@gm...il.com / 31 October 2018

 • 10.0/ 10

  Przez chwilę zapomniałem o wszystkim, poddałem się magii. Wypocząłem i odreagowałem. Nie żałuję 5 godzin ( łącznie z dojazdem z Łodzi )

  he.....@....pl / 30 October 2018

Recenzje krytyków (1)

 • Rzadko zdarzają się takie komedie jak Kiedy kota nie ma. Spektakl zaskakuje błyskotliwym scenariuszem, ​bawi​ wartką akcją​ i trzyma widza w ciągłym napięciu. Kiedy mogłoby się wydawać, że sytuacja jest już wyjaśniona, ​sztuka zaskakuje kolejnym splotem wydarzeń. ​Kiedy kota nie ma to farsa doskonała.

  Agnieszka Zawadka - www.kochamteatr.info Całą recenzję przeczytasz tutaj

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gornostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.6
Średnia ocena
Doskonała zabawa!!!
- Maja

06.12 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8.8
Średnia ocena
Polecam! Cezary Żak i Artur Barciś jak zwykle rewelacyjni. Uwielbiam Ich!
- Wioletta

31.03 / 18:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena
I wesoło i poważnie. Znakomita gra aktorska
- Karol

24.11 / 18:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.4
Średnia ocena
Świetna, życiowa komedia. Polecam małżeństwom!
- Paweł

Dziś / 15:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8.6
Średnia ocena
Dawno tak się nie uśmiałam
- Halina

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.6
Średnia ocena
Świetne piosenki, pomysł na przekazanie wiedzy, rewelacja
- Aneta

Jutro / 11:00

+ inne terminy

Gatunek: Dla dzieci
Kup bilet
× 3 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.