Kabaret Moralnego Niepokoju – Maj zaczyna się we wtorek - zdjęcie

Średnia ocena

68 oddanych głosów
356 zainteresowanych osób

9.1 / 10

Kabaret Moralnego Niepokoju – Maj zaczyna się we wtorek

„Maj zaczyna się we wtorek”. Taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru i Magda Stużyńska. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś spytać i cisza.

Jak zaplanować wakacje i nie zwariować? Jak rozmawiać z teściem, żeby go nie zabić? Jak być nauczycielem i przetrwać szkolne zebranie? Wiemy, że nie tylko my mamy takie problemy. Mają je też ludzie na Pomorzu, na Bahamach, w Nowym Jorku i w Czelabińsku. Dlatego ten program jest na światowym poziomie i dlatego też zapraszamy na „Maj” ludzi z całego świata (…choć dobrze by było, gdyby rozumieli po polsku).

Czas trwania: 120 minut

Opinie naszych widzów (33)

 • 10.0/ 10

  Jak zwykle niezawodni! Miałam przyjemność być po raz drugi lecz płakałam ze śmiechu równie mocno !!!

  pa.....@gm...il.com / 10 April 2018

 • 10.0/ 10

  Super atmosfera! Program bardzo śmieszny. Jeden skecz już znany z TV. Dwa bisy. Wrażenia super! POLECAM

  do.....@....pl / 20 March 2018

 • 10.0/ 10

  Genialny wieczór. Polecam

  k......@gm...il.com / 06 March 2018

 • 10.0/ 10

  Super zabawa. Polecam.

  as.....@....pl / 15 February 2018

 • 10.0/ 10

  Rewelacyjny klimat fajna zabawa wspaniały występ kabaretu poecam miejsce jak i kabaret

  Zb.....@in...ia.eu / 13 February 2018

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gronostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Adres i dojazd

Marszałkowska 115
00-102 Warszawa

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

7.4
Średnia ocena
Spektakl przygotowany z humorem, przez dwóch utalentowanych artystów. Polecam.
- Jolanta

29.04 / 18:00

Gatunek: Kabaret

Inne wydarzenia w tej instytucji:

7.3
Średnia ocena
Wesoła sztuka, wysoki kunszt aktorów
- Nina

21.04 / 18:00

12.05 / 17:00

+ dostępnych 5 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.8
Średnia ocena
Dwie pełne śmiechu godziny, które przeniosły dobry nastrój na kolejny dzień. Polecam!
- Ewelina

21.04 / 15:00

Jutro / 19:00

+ dostępnych 7 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 1 osoba obecnie przegląda tę ofertę.