HAWAJE, czyli przygody siostry Jane - zdjęcie HAWAJE, czyli przygody siostry Jane - zdjęcie HAWAJE, czyli przygody siostry Jane - zdjęcie HAWAJE, czyli przygody siostry Jane - zdjęcie

Średnia ocena

161 oddanych głosów
325 zainteresowanych osób

8.2 / 10

HAWAJE, czyli przygody siostry Jane

Tylko w Teatrze Capitol polska premiera brytyjskiej komedii „Hawaje, czyli przygody siostry Jane”.

Czy powieści romantyczne to fikcja, a bohaterowie to zmyślone postaci uwikłane w szaloną historię miłosną? Otóż nie zawsze! Jak się okazuje najlepsza historia miłosna może mieć początek w bardzo nieoczekiwanych okolicznościach, a Hawaje to miejsce, gdzie wszystko może się zdarzyć!

Szalona autorka harlequinów Vivien, desperacko pragnie przeżyć swój pierwszy raz… Wydawać by się mogło, że plan jest bliski realizacji a weekend z niedawno poznanym Edgarem zapowiada się obiecująco, gdyby nie… Doris – żona niedoszłego kochanka, która przyłapała parę! Nieudane plany romansowe to jednak nie jedyny problem Vivien. Pisarka bowiem musi napisać nową książkę, wydawnictwo coraz bardziej się niecierpliwi, czas ucieka, a natchnienia brak.

Sprytna pisarka w zaistniałej sytuacji dostrzega jednak pewną korzyść, a w jej głowie powstaje iście szatański plan – nadciągająca awantura „małżeńska” może stać się inspiracją do jej nowej powieści!

Wydarzenia nabierają tempa i sprawy jeszcze bardziej się komplikują, gdy do domu Edgara i Doris zaczyna przybywać coraz więcej nieproszonych gości, którzy jak się później okaże nie do końca są przypadkowi!

Hawaje, czyli przygody siostry Jane to seria komicznych wydarzeń i zaskakujących sytuacji, pomyłek, trzaskających drzwi i historii z przeszłości tworzących nieprawdopodobny chaos. Dzięki głównej bohaterce uzbrojonej w dyktafon wszyscy wkoło zostają bohaterami gorącego romansu, który rozgrywa się w pięknej scenerii Hawajów.

Realizacja

Autor: Allan Stratton

Reżyseria: Marcin Sławiński

Przekład: Hanna Szczerkowska

Scenografia: Dorota Banasik

Opinie naszych widzów (65)

 • 10.0/ 10

  Super spektakl, pełen gagów i żartów sytuacyjnych. Gorąco polecam, cała sala się śmiała , super zabawa. Gra aktorów rewelacyjna !!!!

  ch.....@in...ia.pl / 27 July 2017

 • 10.0/ 10

  Świetna obsada, gra aktorska na wysokim poziomie rewelacja polecam wszystkim :)

  w......@....pl / 27 July 2017

 • 10.0/ 10

  Rewelacyjny spektakl...serdecznie polecam.

  ma.....@tl...en.pl / 26 July 2017

 • 10.0/ 10

  Wspaniały spektakl, pełen humory, dobrego żartu. Wyśmienity wieczór. Gorąco polecam!

  Mo.....@....pl / 26 July 2017

 • 10.0/ 10

  Rewelacja! Pierwszy akt był zabawny, ale na drugim płakałam ze śmiechu. Dawno się tak nie ubawiłam. Polecam.

  m_.....@po...ta.onet.pl / 27 June 2017

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gronostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Adres i dojazd

Marszałkowska 115
00-102 Warszawa

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

8.8
Średnia ocena
Polecam, Cezary Żak i Artur Barciś jam zwykle rewelacyjni. Uwielbiam Ich!
- Wioletta

19.09 / 19:00

27.10 / 18:00

+ dostępnych 1 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.8
Średnia ocena
Spektakl super. Malajkat, Bobrowski, Foremniakowa światowa liga
- Danuta

11.09 / 19:00

12.09 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
10.0
Średnia ocena

14.10 / 18:00

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.6
Średnia ocena
O jakości spektaklu niech świadczą moje łzy płynące ze śmiechu
- Jolanta

Dziś / 19:00

02.08 / 19:00

+ dostępnych 6 innych terminów

Gatunek: Komedia
6.2
Średnia ocena

01.08 / 19:00

18.08 / 19:00

+ dostępnych 4 innych terminów

Gatunek: Komedia
9.0
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy
- Katarzyna

04.08 / 19:00

12.08 / 19:00

+ dostępnych 2 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet