FAIR PLAY CREW - zdjęcie

Średnia ocena

3 oddane głosy
6 zainteresowanych osób

7,7 / 10

FAIR PLAY CREW

..Że niby Logiczne, aby nie torować sobie drogi do profesjonalizmu? Albo może, że wiemy lepiej niż wiemy? Albo, że chodzimy szybciej niż myślimy- lub na odwrót? Albo…?

No właśnie! Na te dość nietypowe (choć z drugiej strony niekoniecznie) i inne pytania dnia codziennego w swoim najnowszym i najbardziej zwariowanym projekcie odpowiedzą chłopaki z Fair Play’ów. Sześciu genialnych performerów: Niecik, Roofi, Marcin, Bzyga, Kruk i Blacha porwą publiczność w szaloną przygodę, aby zbadać nieodkryte obszary ludzkiego umysłu. W krzywym zwierciadle ukażą jeden dzień z życia współczesnego człowieka, gdzie z pozoru zdawałoby się nieistotne chwile oraz konflikty międzyludzkie staną się kanwą do snucia groteskowej opowieści. Proste, codzienne historie w odlotowej interpretacji FPC nie pozostawią widzów obojętnymi. Rozbawią do łez, wzruszą, skłonią do refleksji, zaś lekkość dowcipu w parze z oryginalną choreografią i jej mistrzowskim wykonaniem gwarantują niezapomniane widowisko, po którego obejrzeniu spojrzysz na życie z zupełnie innej perspektywy.

Chłopaki z FPC potrafią wywrócić świat do góry nogami, tym samym wychodząc na prostą, albo na odwrót… A to wszystko w ich autorskim spektaklu, teatrze ciała pełnego przezabawnych i wieloznacznych metafor, po którym już nic nie będzie jak dawniej.

Czas trwania: 100 minut

Obsada

Błażej Górski “BZYGA”

Karol Niecikowski “NIECIK”

Rafał Kaminski "ROOFI”

Marcin Rogalski

Wojciech Blaszko "BLACHA”

Cezary Krukowski “KRUK”

Realizacja

FAIR PLAY CREW

Opinie naszych widzów (2)

  • 10,0/ 10

    Zabawny, energiczny, pomysłowy, profesjonalny, precyzyjnie wykonany, ciekawy, interesujący.

    pk.....@in...ia.pl / 14 lutego 2016

  • 6,0/ 10

    Po tancerzach znanych z fenomenalnego spektaklu "12 ławek" spodziewałam się więcej elementów tańca. Troszkę się zawiodłam, ale miło ich zobaczyć na żywo po 8 latach. :)

    p_.....@in...ia.pl / 14 lutego 2016

Teatr Capitol - Adres i dojazd

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Kup bilet