Dwie pary do pary - zdjęcie Dwie pary do pary - zdjęcie Dwie pary do pary - zdjęcie Dwie pary do pary - zdjęcie Dwie pary do pary - zdjęcie

Średnia ocena

53 oddanych głosów
13 zainteresowanych osób

6.4 / 10

Dwie pary do pary

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar…

Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami.

Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo.

Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy.

Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego.

Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Realizacja

Autorzy Billy Van Zandt & Jane Milmore

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Przekład: Emilia Miłkowska

Kostiumy: Tomasz Jacyków

Scenografia: Dorota Banasik

Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Asystenki reżysera: Halina Bednarz i Anna Modrzejewska

Opinie naszych widzów (25)

 • 10.0/ 10

  Fabuła nie zbyt ciekawa, ale za to dobra gra aktorów (akurat tej obsady na która trafiliśmy) i bardzo dużo śmiechu. Jeżeli ktoś poszedł się rozerwać to trafił wspaniale. Nam się bardzo podobało. Polecam.

  le.....@....pl / 14 January 2019

 • 10.0/ 10

  Ubaw po pachy... po to przyszedłem. Aktorzy dali z siebie wszystko. Bardzo mi się podobało. SUPER. Uwielbiam CAPITOL ten klimat teatru (a nie hali w poczekalni dworcowej) piękna muzyka z fortepianu w przerwie. Jestem stałym bywalcem.

  ky.....@gm...il.com / 08 November 2018

 • 10.0/ 10

  Miło było obejrzeć, spektakl z humorem, można się pośmiać.

  an.....@gm...il.com / 29 June 2018

 • 8.0/ 10

  Bardzo zabawna sztuka, dawno sie tak w teatrze szczerze nie śmiałam! Super.

  Ad.....@li...ve.com / 13 January 2019

 • 8.0/ 10

  Nie wiem czy urzekła mnie gra Rafała Cieszyńskiego czy tylko bohater którego grał, ale skradł ten spektakl. Fenomenalny! Zabawny i odprezajacy. Fajna alternatywa na wieczorny relaks.

  na.....@....pl / 18 September 2018

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gornostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.1
Średnia ocena
Kapitalny tekst, nigdy w życiu tak się nie śmiałam, jak podczas tego przedstawienia!
- Tamara

05.02 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Sztuka genialna, uśmiałam się jak nigdy!
- Katarzyna

22.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
9.2
Średnia ocena
Spektakl naprawdę bardzo mnie rozbawił. Wyszłam odprężona i zrelaksowana
- Magda

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

9.0
Średnia ocena
Polecam osobom, które chcą się zrelaksować i pośmiać!
- Justyna

Jutro / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
8.7
Średnia ocena
Świetny spektakl, lekki, łatwy i przyjemny. Wyśmienita gra aktorów. Bardzo polecam
- Hanna

18.01 / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
7.4
Średnia ocena
Nie było 3 minut, by sala nie wybuchała śmiechem!
- Kamil

Dziś / 19:00

+ inne terminy

Gatunek: Komedia
Kup bilet