Dwie pary do pary - zdjęcie Dwie pary do pary - zdjęcie Dwie pary do pary - zdjęcie Dwie pary do pary - zdjęcie Dwie pary do pary - zdjęcie

Średnia ocena

16 oddanych głosów
7 zainteresowanych osób

6.3 / 10

Dwie pary do pary

Gdy noc poślubna zmienia się w koszmar…

Niefortunna pomyłka zmienia noc poślubną młodych i całkowicie niedoświadczonych nowożeńców w prawdziwy koszmar. Elizabeth i Timothy nie spędzą tych wyjątkowych i jakże ważnych dla nich chwil sami.

Niespodziewanie do ich apartamentu hotelowego wkracza inna para świeżo upieczonych i bardziej dojrzałych małżonków. Obie rezerwacje są ważne, wolnych pokoi brak, a Wanda i Frankie ani myślą rezygnować ze swoich planów. Po chwilowym impasie, rozpoczyna się wojna o pokój. I tak najpiękniejsze chwile na nowej drodze życia obydwu par, zamieniają się w istne wariactwo.

Ta noc poślubna będzie bezsenna… Jednak nie takich doznań i atrakcji spodziewali się po niej nowożeńcy.

Wypadnięty dysk, mdłości, krwotok z nosa, wspinaczka po rynnie na piętnastym piętrze, telefony od wścibskiej mamusi, bezczelny boy hotelowy wyłudzający napiwki i na koniec… zabawa w chowanego.

Czy nowożeńcy zdołają w takich okolicznościach skonsumować swoje małżeństwo?

Realizacja

Autorzy Billy Van Zandt & Jane Milmore

Reżyseria: Olaf Lubaszenko

Przekład: Emilia Miłkowska

Kostiumy: Tomasz Jacyków

Scenografia: Dorota Banasik

Opracowanie muzyczne: Agnieszka Putkiewicz

Asystenki reżysera: Halina Bednarz i Anna Modrzejewska

Opinie naszych widzów (7)

 • 10.0/ 10

  Miło było obejrzeć, spektakl z humorem, można się pośmiać.

  an.....@gm...il.com / 29 June 2018

 • 8.0/ 10

  Bawiliśmy się bardzo dobrze. Nie śmiałam się do łez, jak bywa naiwnych komedia chyba, ale policzki od śmiechu bolaly :) polecam! Pan Cieszyński zdecydowanie brylował!

  ma.....@gm...il.com / 25 July 2018

 • 7.0/ 10

  Przyjemnie się oglądało młodych aktorów , sztuka w sam raz na sezon wakacyjny , lekka ,z poczuciem humoru , dobrze zagrana.Polecam.

  pb.....@....pl / 29 June 2018

 • 3.0/ 10

  Pierwszy akt w miarę zabawny, fabuła jakiś sens miała. Niestety drugi akt był okropnie nudny i irytujący. Miałam wrażenie, jakby spektakl był przedłużany na siłę, bez pomysłu. Aktorzy fajnie grali ale niestety scenariusz sprawił, ze nie polecam tego spektaklu.

  Iz.....@gm...il.com / 05 August 2018

 • 2.0/ 10

  Bardzo słaby spektakl dla dzieci, wymuszona gra aktorów, zupełnie nienaturalne sytuacje. Najsłabszy na jakim byłem w teatrze Capitol (chyba byłem na wszystkich).

  lo.....@....pl / 05 August 2018

Teatr Capitol

Teatr Capitol jest wyjątkowym miejscem na mapie Warszawy. Założony został w 2008 roku przez teatralny i życiowy duet - Annę Gornostaj i jej męża Stanisława Mączyńskiego. Swoja wyjątkową nazwę zawdzięcza istniejącemu niegdyś na jego miejscu Kinie Capitol.

Wchodząc do teatru od razu można poczuć jego niesamowitą atmosferę, którą tworzy jedyny w swoim rodzaju wystrój. Wśród luster, wielu motywów zdobniczych i stwarzających ciepły klimat barw, którymi teatr otula swoich widzów, można poczuć się naprawdę wyjątkowo. Spektakle Teatru Capitol grane są na dwóch rodzajach scen – Scenie Dużej, którą wyróżnia nieprawdopodobna przestronność oraz Scenie Mniejszej, która stwarza wyjątkowy, kameralny nastrój.

Na niesamowitą atmosferę teatru wpływ ma nie tylko jego wystrój, lecz przede wszystkim ludzie, którzy tworzą to miejsce. Z Teatrem Capitol związanych jest wielu wspaniałych aktorów m. in. Krzysztof Tyniec, Hanna Śleszyńska, Katarzyna Skrzynecka, Artur Barciś.

Teatr Capitol ma bogaty repertuar. To miejsce, w którym każdy poczuje się dobrze. Proponowane przez teatr spektakle dla dorosłych i spektakle dla dzieci są pełne humoru i dowcipu, ale także chowających się pod maską uśmiechu ważnych refleksji - w Teatrze Capitol każdy spektakl jest wyjątkowy.

Bilety i wejściówki do Teatru Capitol kupić możesz przez Internet poprzez portal www.ewejsciowki.pl lub stronę internetową teatru, a także w kasie teatralnej, która czynna jest od godziny 10.00 do godziny 19.00.

Teatr Capitol to miejsce niepowtarzalne – w jednym miejscu połączona została przestrzeń klubowa i przestrzeń teatralna. Klub Capitol powstał w 2008 roku i jest obowiązkowym miejscem na mapie życia nocnego Warszawy. To rozwiązanie jedyne w swoim rodzaju, które pozwala na stworzenie wyjątkowej przestrzeni oferującej rozrywkę na wysokim poziomie..

Adres i dojazd

Marszałkowska 115
00-102 Warszawa

http://www.clubcapitol.pl/teatr/

Widzowie, którym podobało się to wydarzenie, byli również na:

9.2
Średnia ocena

20.09 / 19:00

21.09 / 19:00

Gatunek: Komedia
9.1
Średnia ocena
Kapitalny tekst, nigdy w życiu tak się nie śmiałam, jak podczas tego przedstawienia!
- Tamara

14.09 / 19:00

Gatunek: Komedia
8.9
Średnia ocena
Dwie pełne śmiechu godziny, które przeniosły dobry nastrój na kolejny dzień. Polecam!
- Ewelina

Jutro / 19:00

18.08 / 19:00

+ dostępnych 7 innych terminów

Gatunek: Komedia

Inne wydarzenia w tej instytucji:

8.4
Średnia ocena
Świetna, życiowa komedia. Polecam małżeństwom!
- Paweł

Dziś / 19:00

30.08 / 19:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
7.6
Średnia ocena
Wesoła sztuka, wysoki kunszt aktorów
- Nina

22.08 / 19:00

26.08 / 19:00

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
8.6
Średnia ocena
Świetny spektakl, lekki, łatwy i przyjemny. Wyśmienita gra aktorów. Bardzo polecam
- Hanna

19.08 / 19:00

24.08 / 19:30

+ dostępnych 3 innych terminów

Gatunek: Komedia
Kup bilet
× 2 osoby obecnie przeglądają tę ofertę.